999 rezultate për

allegri

Allegri te Manchester United, Juventus "mbush xhepat" Sipas "Tuttosport", Juventusi mund të fitojë 60 milionë euro nëse Massimiliano Allegri i bashkohet ekipit anglez, Manche
Allegri mohon kalimin te United: Nuk di akoma anglisht Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka tentuar t’i hedhë poshtë lajmet se do të emërohet trajner i Manchest
Legjenda e United zbulon trajnerin e ardhshëm Legjenda e Manchester United mund të kishte rënë në sy një aludim të madh për të ardhmen e ish menaxherit të Juventusit
Allegri gati të drejtojë klubin e madh të Premier League E ardhmja e Ole Gunnar Solskjaer në stolin e Manchester United është një fije të perit. Humbja e fundit ndaj Newcastl
Paratici paguhet më shumë se Agnelli, zbulohet dhe sa kushtoi divorci me Allegrin Më 24 Tetor do të mblidhet Asambleja e aksionerëve të Juventusit, ndërsa gjatë ditës së sotme janë publikuar edhe pagat
E duan të gjithë, Allegri merr vendimin për të ardhmen Masimiliano Alegri nuk do të rikthehet të drejtojë një ekip, edhe pse zërat rreth tij kanë qenë të shumtë. Italiani i ci
Sarri i vetëdijshëm, Juventusi do Champions League Champions League, është objektivi numër një sërish i Juventusit. Juve nuk e ka fituar trofeun e Champions League për
Allegri drejt Premier League, gati firma me gjigantët londinez Massimilano Allegri është gati të rikthehet të drejtojë një ekip. Së fundmi "The Sun" dhe "Mirror" bëjnë të ditur se ita
E BUJSHME/ Allegri pranë Manchester United Ish-trajneri i Juventusit Maximilano Allegri është shfaqur si pretendenti kryesor për të zëvendësuar Ole Gunnar Solskjae
Allegri tregon dy sekretet ku fshihet suksesi i Ronaldos Massimiliano Allegri ka thurur elozhe për Cristiano Ronaldon, duke thënë se mentaliteti dhe profesionalizmi janë dy cilë
Nedved: Sarri ka tjetër stil nga Allegri, në Europë është e vështirë por Juventusi do jetë gati Zëvendëspresidenti i Juventusit, Pavel Nedved ka komentuar ndryshimet e verës te Juventusi. Çeku ka treguar se trajneri
Milinkovic-Savic te Juve? Takim kokë më kokë mes Allegrit dhe Lolitos Juventusi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga mesfushor i Lacios Sergej Milinkovic-Savic. Presidentët e klubeve Andrea
Largimi i Allegrit, Ronaldo gjen menjëherë zëvendësuesin Vijojnë kërkesat e Cristiano Ronaldos rreth stafit drejtues të Juventusit. Ylli portugez raportohet se ka kërkuar ng
Allegri dëshiron Barcelonën Massimiliano Allegri dëshiron të bëhet trajner i klubit të madh spanjoll, Barcelona. Trajneri italian do të mbetet i
Allegri: Nëse kam mundësi do të zgjedh një skuadër që më pëlqen Massimiliano Allegri thotë se nuk e ka problem që të bëjë një pushim njëvjeçar në rast se nuk merr ofertën e duhur pas l
Allegri: Ishim me pushime Juventusi u mund 2-0 nga Sampdoria në ndeshjen e fundit të sezonit, që ishte njëkohësisht e fundit për Max Allegrin në s
Allegri me futbolistët e rinj në ndeshjen e fundit Juventus zhvillon ndeshjen e fundit të sezonit si mysafir i Smapdorias. Allegri në ndeshjen e tij të fundit si bardh
E bujshme, Allegri pranë rikthimit në stolin e Milanit Massimiliano Allegri mund të rikthehet në stolin e Milanit sezonin e ardhshëm. Lajmin e konfirmon e përditshmja italiane
Juventusi merr vendim për Ronaldon Kampionët e Juventusit të dielën në orën 18:30 luajnë në transfertë kundër Sampdorias në ‘Luigi Ferraris’. Trajneri M
Allegri paralajmëron drejtimin e një skuadre të re Nesër në ora 18:00, Juventusi do të përshëndetet me trajnerin Massimiliano Allegri. Sampdoria do të jetë skuadra e fu