999 rezultate për

allegri

Allegri po mendon rikthimin pas një viti pa punë, në tavolinë ka dy skuadra Nesër, më 26 maj të vitit 2020, do të bëhet saktësisht një vit që nga hera e fundit kur Maxi Allegri ishte në stolin e J
Benatia: U tradhtova nga Allegri Ish-mbrojtësi i Juventusi, Medhi Benatia ka thënë se ai ndihet i tradhtuar nga Massimmiliano Allegri dhe pa diçka të çud
Allegri joshet nga arabët, gati të nisë një aventurë te Newcastle Klubi i Premier Leagues së Anglisë në futboll Newcastle United është duke synuar të sjellë në postin e trajnerit italian
Allegri gati të merr postin e skuadrës franceze Sipas të përditshmes francize “L’ Equipe”, Tomas Tushel është gjithmonë dhe më larg PSZH-së dhe emergjenca koronavirus n
Pronarë të rinj ambicie të reja, Newcastle synon Allegrin dhe Icardin Shtohen zërat për blerjen e Newcastle United nga një grup miliarderësh arabë me në krye Mohamed Bin Salman. Presidenti a
PSG synon zëvendësimin e Tuchel, Leonardo telefonin Allegrin Duket se kampioni aktual francez nuk është i gatshëm të vazhdojë bashkëpunimin me trajnerin aktual, Thomas Tuchel. Ma
E konfirmon vetë Allegri, në shtator kthehet në drejtimin e një skuadre Që nga largimi nga stolit i Juventusit në fund të sezonit të kaluar, Masimiliano Alegri është i papunë dhe vazhdon të sh
Mnchester United "pole position" për të nënshkruar me Allegrin Manchester United është favorit për të nënshkruar me ish-trajnerin e Juventusit dhe Milanit, Missimiliano Allegri. Tr
Allegri nis punën në Premier League, zbulohen dy skuadrat që e duan Massimiliano Allegri është gati t'i rikthehet stolit. Corriere Dela Sera raporton se Premier League do të jetë destin
Zbulohen prapaskenat, si Allegri refuzoi Barcelonën Masmiliano Allegri ka refuzuar Barcelonën. Sipas gazetës spanjolle "AS" Allegri është njëri nga pesë trajnerët që e kanë
"Mundo Deportivo" jep lajmin e befasishëm, Allegri kandidati i ri për stolin e Barçës Barcelona është duke përjetuar një ditë të nxehtë me shkarkimin e mundshëm të Ernesto Valverdes. Klubi katalan po ash
Solskjaer në "gjemba", Allegri pret pas "derës" Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, raportohet se është favoriti për ta zëvendësuar Ole Gunnar Solskjaerin,
Pas një periudhe pushimi, Allegri nis bisedimet me gjigandët Europian Massimiliano Allegri i ka nisur bisedimet me Paris Saint-Germain, për postin e trajnerit të ekipit të parë, sipas mediav
Sarri: Një mik më tha nëse ti dhe Allegri bëheni trajnerë, çdokush mundet Trajneri i Juventusit, Maurizio Sarri, ka zbuluar detaje nga takimi i tij i parë me Massimiliano Allegrin në fillim të k
Allegri kujton Milanin e tij te festa e 120-vjetorit (VIDEO) Massimiliano Allegri, trajneri italian që është i lirë dhe pa punë, që kur u nda nga Juventusi, u ftua si protagonist te
Allegri: Po bëhem gati për sezonin e ardhshëm Max Allegri e ka konfirmuar se nuk do të marrë asnjë klub këtë sezon. Ai ka qenë i lidhur me punë të shumta, duke për
Emery drejt largimit, Allegri e Nuno kondidatët potencialë Arsenali po mendon ta shkarkojë trajnerin aktual dhe tashmë janë zbuluar alternativat për trajner të ri Ditët e Unai
Allegri në bisedime me Napolin? (VIDEO) Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri është shfaqur në tribunat e "San Siros" për të parë ndeshjen mes Milanit
Allegri te Manchester United, Juventus "mbush xhepat" Sipas "Tuttosport", Juventusi mund të fitojë 60 milionë euro nëse Massimiliano Allegri i bashkohet ekipit anglez, Manche
Allegri mohon kalimin te United: Nuk di akoma anglisht Ish-trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri, ka tentuar t’i hedhë poshtë lajmet se do të emërohet trajner i Manchest