999 rezultate për

alkoolit

Oops! Zhvishet Lavezzi (FOTO LAJM) Kapet mat ylli argjentinas i Paris Saint Germain Ezequiel Lavezzi. Ka qënë Mariana Dario ajo që ka postuar foto të futbo
Aktori i “Friends” flet për varësinë ndaj alkoolit Aktori i “Friends”, Matthew Perry, ka folur hapur mbi varësinë mbi alkoolin. Tashmë ai ka folur për mbështetjen e Phoeni
Makina përplas për vdekje këmbësorin në Ishull Lezhë Nën efektin e alkoolit, një drejtues i një mjeti ka përplasur për vdekje një 66 vjeçar. Aksidenti ka ndodhur në vendin e
Pse çiftet zihen më shumë gjatë pushimeve? Pushimet e verës janë një periudhë e "rrezikshme" për ato çifte, të cilët besojnë se nuk mund të grinden kurrë gjatë tyr
SKANDAL/ Ronaldo puthet me një mashkull (VIDEO) Një skandal i ri, por si protagonist nuk është Ronaldo i Realit, por fenomeni. Ai është turpëruar nga një video e publik
Aksidentoi Çim Pekën, policia: Shoferi me 40 km mbi shpejtësinë e lejuar Ditën e djeshme, policia e Tiranës arrestoi drejtuesin e automjetit tip "Audi" që u përplas mbrëmjen e së enjtes me maki
I ati i Stresit: Arrestimi në shenjë hakmarrje për këngën kundër Ramës Babai i Stresit ka deklaruar se nuk ka asnjë dyshim që ngjarja ka prapavijë politike, kjo për shkak të një kënge që Stre
Vajza e Whitney Huston gjendet pa ndjenja (FOTO LAJM) Ende nuk dihet nëse ka qënë si pasojë e alkoolit apo lëndëve narkotike që mbrëmjen e së shtunës të gjendej pa ndjenja në
Lihet i lirë avokati që kërcënoi Ramën Pasi qëndroi dy javë në paraburgim, avokati që kërcënoi kryeministrin Rama me mesazhe ka fituar lirinë. Ka qënë vetë avo
ISIS iu vë flakën cigareve dhe alkoolit (FOTO LAJM) Militantët e organizatës terroriste ISIS i kanë vënë flakën cigareve dhe alkoolit, duke i hedhur ata në një zjarr të mad
Hororr në Serbi, 19-vjeçari i dehur përdhunon 79-vjeçaren Në Jagodinë të Serbisë ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Një djalë 19-vjeçar, pasi e kishte tepruar jashtë mase me
Mbyllet hetimi: Azemi as i droguar, as i alkoolizuar Faktet e shumëpritura që kanë shprehur në formë spekulimesh mediat gjermane janë hedhur poshtë në lidhje me aksidentin a
Studim/ Femrat duken më të shëmtura ditën e mërkurë Një studim i një kompanie të produkteve kozmetike, lider në fushën e kozmetikës, ka nxjerrë një fakt tejet interesant ku
Kalifi El-Bagdadi, në shoqërinë e femrave dhe alkoolit E përditshmja britanike “The Sun” ka publikuar foto nga e kaluara e Kalifit te vetëshpallur të ISIS, Ebu Beker El Bagdad
Pas drogës i rrikthehet alkoolit, Robin Williams hyn në rehabilitim Pavarësisht se shumë vite më parë ka pasur probleme me drogën, tashmë Robin Williams i është rikthyer alkoolit. Aktori s
Provokon deri në limite, Miley Cyrus nuk bindet (FOTO LAJM) Për të njohur jetën e këngëtares e njëkohësisht aktores Miley Cyrus, mjafton të shikoni fotot që ajo ka postuar në Insta
Fund drogës dhe alkoolit, Zac Efron kërkon të ndryshojë Aktori Zac Efron i cili është në kërkim të një dashurie të sinqertë është shprehur se rehabilitimi i ka mësuar shumë gjë
Punë dhe argëtim, Eli Fara dashamirëse e alkoolit (FOTO LAJM) Këngëtarja mjaft e dashur për publikun, Eli Fara, nuk është në qëndër të vëmëndjes vetëm gjatë prezantimeve të klipeve,
Alkooli i mori jetën 4 të rinjve në Kamzë Dy prej katër personave që humbën jetën në aksidentin tragjik disa ditë më parë në Kamzë kishin konsumuar alkool 10 herë
Policisë Rrugore i mbarojnë pipat për matjen e alkoolit Prej rreth dy javësh, Policisë Rrugore të Tiranës i kanë mbaruar pajisjet që realizojnë testet e matjes së alkoolit për