999 rezultate për

alkoolit

Alkooli, arrin në mbi 70 numri i të vdekurve në Rusi Ka shkuar në mbi 30 numri i të vdekure nga konsumimi i alkoolit në një rajon siberian të Rusisë. Zyrtarët shëndetëso
Pinë solucion larës në vend të alkoolit, 33 të vdekur në Rusi Të paktën 33 persona të moshës 35 dhe 50 vjeç humbën jetën sot në Irutsk të Rusisë, pas konsumimit të një solucioni larë
ZYRTARE/ Policia e Tiranës: Ja përse e ndaluam avokatin Genc Gjokutaj Forcat e Rendit ndaluan mbrëmë avokatin Genc Gjokutaj pranë stadiumit “Qemal Stafa” pas kundërshtimit të këtij të fundit
Pranga vlonjatit, nën efektin e alkoolit dhunoi gruan e djalin Blutë e Vlorës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin Kastriot Brahimaj, pasi nën efektin e alkoolit ka ushtruar dhunë mb
Djali nën efektin e alkoolit godet me shkelm vajzën duke e hedhur nga shkallët e metrosë (VIDEO) Një djalë i alkoolizuar në Gjermani goditi me shkelm dhe hodhi nga shkallët e metrosë një vajzë e cila ishte në punën e
Polici kap shoferin e dehur, ja si justifikohet ai (VIDEO) Çdo ditë e më shumë po evidentohen rastet e shkelësve, ku drejtuesit e mjeteve e teprojnë me alkoolin. Së fundmi, polici
Nuk pranoi të bënte testin e alkoolit, arrestohet turku në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar pasditën e sotme një turk, i cili nuk pranonte të bënte testin e alkollit. Arrestimi ësht
Avokati përplas 3 mjete para Prokurorisë, refuzon testin e alkoolit Një avokat 47¬vjeçar, që dyshohet të ketë qenë nën efektin e alkoolit, ka përplasur me mjetin e tij tri makina të parkua
Çmendet shoferi i dehur, ja çfarë bën Policia e Tiranës ka vënë në pranga një shtetas për drejtim mjeti nën ndikimin e alkoolit. Sot në orët e pasdites, s
Kapet e dehur në timon, dorëhiqet ministrja suedeze Ministrja Aida Hadzialiç në Suedi ka dhënë dorëheqjen pasi u kap duke drejtuar makinën në gjendje të dehur. Hadzial
Dhimbja e veshit, ja zgjidhja më efektive Dhimbja e veshëve është një problem jo pak i vogël, veçanërisht pas notimit në këtë sezon plazhi. Kjo përvojë sështë asp
Sulmon tre persona nën ndikim të alkoolit Policia e Kosovës ka njoftuar se në fshatin Ratkovc të Rahovecit, është arrestuar një qytetar shqiptar, i cili nën ndiki
Pranga punonjësit të burgut pasi shkaktoi aksident dhe goditi policët Një punonjës i burgut të Fierit është vënë në pranga ku pasi ka shkaktuar një aksident, ka kundërshtuar policine të bëjë
Rritet numri i shoferëve që udhëtojnë në gjendje të dehur (FOTO LAJM) Policia e Shtetit prej disa javësh ka nisur një aksion mbarëkombëtar për disiplinimin e drejtuesve të automjeteve. Pu
Faktorët që ndikojnë në plakjen e parakohshme Jeta është rezultat i një sërë zgjedhjesh që ne bëjmë. Të gjitha shprehitë dhe veset tona luajnë rol të tëndësishëm në s
Njihuni me të alkoolizuarin më të ri në botë Është vetëm dy vjeç dhe tashmë ai njihet si personi më i ri i alkoolizuar në botë. Cheng Cheng gjithçka e ka nisur kur i
Kjo është policia që duam (VIDEO) Policia e Shtetit vijon të publikojë raste të tjera në të cilën janë në krye të detyrës dhe apelojnë të gjithë drejtuesi
Festimet, MPB me masa të përforcuara Ministria e Puneve te Brendshme njofton se, me rastin e festave të fundvitit, kur pritet lëvizje e madhe e qytetarëve dh
Ja efekti i alkoolit te një gjel deti (VIDEO) Në këtë video ne do të shikojmë se si një gjel deti nuk mund ti rezistojë alkoolit. Pamjet janë regjistruar në Kosta Rik
Kur je i pirë mund të ndodhë gjithçka (FOTO LAJM) Gjithmone kemi lexuar dhe vazhdojmë të lexojmë se alkooli në një masë të madhe apo sistematikisht sjell pasoja të rënda