999 rezultate për

alkooli

Produktet që nuk ua merrte mendja, por që shkaktojnë akne Ajo që hamë dhe pijmë reflektohet drejtpërdrejt në trupin dhe shëndetin tonë. Ka disa ushqime që janë të mira për shënde
Ushqimet që ju ndihmojnë të kaloni gjendjen e keqe pas të pirit Kemi lajme të mira për ju që keni festuar “rëndshëm” dje. Mëngjesi i ditës tjetër nuk ka pse të jetë i tmerrshëm nga dhi
Tragjedi, mbyt babanë pastaj fle gjumë Sherri në familje përfundon në tragjedi. Djali vrau babain pasi debatoi ashpër me të ditën e Krishtlindjes. Ngjarja ka n
4 ditë në burg pa faj, policia arreston gabimisht të alkoolizuarin (VIDEO) Katër ditë më parë në Sarandë policia arrestoi një shtetas 48-vjeç i cili u akuzua për grabitjen e një dyqani. Në ko
Shqiptarët më pijanecë se italianët e grekët, ja sa shpenzojmë Të konsideruar si shpenzime luksi, në 2016-n shqiptarët ulën lehtë shpenzimet për pije alkoolike. Gjatë 2016-s, shpenzim
Çudit hajduti në Sarandë: Thyen dyqanin dhe del vetëm me këto produkte Një person ka thyer derën e një dyqani në Sarandë duke hyrë në brendësi të tij për t'a grabitur. Pasi kanë parë kame
Alkooli apo kanabisi? Shkenca më në fund ka zbuluar se cila është më e dëmshme Nëse ju keni menduar ndonjëherë se cila është më e dëmshme, pijet alkolike apo kanabisi, duket se shkenca përfundimisht
Kim Jong Un u ndalon koreanëve këngën dhe alkoolin (FOTO LAJM) Udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un thuhet se ka ndaluar pijet alkolike dhe këngën në masat e reja të dizajnuara p
E pirë në timon, shoqërohet në polici e reja në Tiranë (VIDEO) Policia Rrugore e Tiranës mbrëmjen e kaluar ka ushtruar kontrolle në rrugët e kryeqytetit për parandalimin e aksidentëve
Rama i kthehet ashpër qytetarit: Rrallo alkoolin se ja vë fajin ushqimit pastaj! Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke uruar ndjekësit për një ditë të mbarë me një video me pamje nga thertoret e
Kjo ishte jeta e vështrirë e Dele Allit, me mama të alkoolizuar dhe baba që nuk e dëshironte Harry Kane mund t’i marr duartrokitjet, por të mërkurën mbrëma Tottenham Hotspur kishte një tjetër yll që shkëlqeu ndaj
Vushtrri/ Këto fjalë ndaj policëve e çuan në burg Në Vushtrri, Policia ka arrestuar një të dyshuar, i cili nën ndikimin e alkoolit, i kishte fyer zyrtarët policorë. Ra
Sampaoli: Ai ka probleme me alkoolin Ish-trajneri i Kilit, Horge Sampaoli, thotë se Arturo Vidal është një rast që i takon ta trajtojnë specialistët mjekësor
Qyteti më i varfër në Shqipëri konsumon më shumë duhan e alkool Në Dibër shpenzohet më shumë se në çdo qytet tjetër të Shqipërisë për pije alkoolike dhe duhan. Sipas të dhënave të
Vajza 18 vjeçare rrëfen tmerrin: Prindërit e alkoolizuar më rrahin çdo natë Rastet e dhunës në shqipëri janë të përditshme, sidomos ato ndaj femrave. Por rasti i kësaj vajze vrërtet që ka pre
E dini pse kanaçja e Coca Cola-s është ngjyrë e kuqe? A e keni pyetur veten se pse kanaçja e Coca Cola-s është ngjyrë e kuqe? Ka ardhur momenti ta merrni përgjigjen. Nuk k
Alkoolist dhe kumarxhi, ky është burri që vrau gjyqtaren Ditën e sotme në Tiranë një krim brenda familjes ka tronditur opinionin publik. Një burrë ka vrarë me armë zjarri is
Ja pse merrni ngjyrë të kuqe kur pini alkool Njerëzit konsumojnë pije të ndryshme alkoolike dhe ndodh që të marrin ngjyrë të kuqe në fytyrë, por nuk e kuptojnë arsye
Ja si krijohet varësia ndaj alkoolit Ndryshimet që ndodhin në trurin e njeriut pas një tronditjeje mund t’i kthejnë njerëzit në alkoolikë duke i bërë ata të
8 futbollistët e famshëm që nuk pinë alkool (FOTO LAJM) Futbollistët nuk është se e kanë shumë të lejuar për të konsumuar birrë dhe pije të tjera alkoolike, në përjashtim të ra