999 rezultate për

alisson

Roma nis negociatat me Alissonin për rinovimin e kontratës Roma dhe Alisson Becker do ta vazhdojnë karrierën me njëri-tjetrin. Real Madrid, Chelsea, Paris Saint Germain, Liverpool
As De Gea dhe as Donnarumma, Reali fillon negociatat për Alissonin Real Madridi është lidhur me shumë emra të ndryshëm të portierëve këtë sezon, por Alisson duket se ka parakaluar në pozi
Roma i ofron Alissonit rinovimin me klauzolë të çmendur Sipas medieve italiane Roma sapo i ka ofruar kontratën e re Alissonit e cila do të jetë deri në vitin 2023. Në kontra
Roma gjen zëvendësuesin e Alisson, në rast e humbasin brazilian Roma nuk dëshiron ta largojë Alissonin dhe po përgatit një kontratë të re me 90 milionë euro klauzolë largimi. Por në ra
Llastohet Roma, kërkon 100 mln për Alissonin Sipas medieve italiane, Roma po nuk dëshiron ta lë të lirë Alissonin të largohet drejt Liverpoolit. Roma ka pasur gjithm
Trembet Roma, rinovim me 4 mln euro në sezon për Alisson Roma nukdëshiron ta humbasë portierin brazilian Alisson, që vazhdon të rritet ndeshje pas ndeshjeje, duke tërhequr vëmen
Alisson kthen timonin e Romës: Na pret Kampionati dhe Milani Roma duhet ta harrojë humbje 2-1 në ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve ndaj Shakhtar Donetsk. Djelmoshat e Eusebio D
Alisson optimist, shpreson në përmbysjen e rezultatit në ndeshjen e dytë Portieri i Romës, Alisson ka pohuar se asgjë nuk ka përfunduar pasi që gjithçka është e hapur dhe se beson në kualifikim
Roma nuk e dëshiron divorcin me Alissonin, i përgatit kontratë të re me klauzolë të lartë Roma ka filluar bisedimet me agjentin e portierit Alisson për një kontratë të re pasi aktualja skadon në verën e vitit 2
Roma market me mall cilësor, Liverpool këtë e di mirë Nga Anglia raportohet se Liverpooli ka nisur negociatat me Romën për portierin Alisson Becker, i cili nga italianët vle
Reali shton në listë dhe Alisson e Romës Real Madridi ka kthyer vëmendjen nga portieri i Romës, braziliani Alisson Becker. Sipas Mundo Deportivo, Reali e dësh
Genoa – Roma, formacionet zyrtare Roma do të tentoj të vazhdoj serinë e fitoreve në kampionatin italian. Dy trajnerët tanimë kanë publikuar edhe formac
Roma firmos me portierin Alisson Mediat raportojnë se tashmë është arritur marrëveshja mes Romës dhe portierit brazilian Alisson Becker. Juventus dhe