999 rezultate për

aliko

Nis mësymja në Lazarat, kontrolle në banesa Forcat e policisë të mbështetura nga ato speciale dhe RENEA kanë nisur mësymjen në Lazarat. Forcat e RENEA-s po ushtrojn
21 suspects wanted for the attack in Lazarat The State Police has sent more than 400 special police officers in the village of Lazarat, to arrest those who killed th
Banda e të rinjve që sulmoi RENEA-n, drogë dhe simbole të ISIS në FB (FOTO LAJM) I ndaluari i sotëm në Lazarat, Xhuliano Malo, ka dëshmuar para oficerëve të Policisë së Gjirokastrës së grupi që po luf
Ja personat e shpallur në kërkim, policia: Vetëdorëzohuni ose do të luftojmë pa kompromis! Policia e Shtetit ka angazhuar më tepër se 400 efektivë të RENEA-s, me qëllim që të vënë në pranga personat përgjegjës p
Bilanc tragjik në tragetin në flakë, shkon në shtatë numri i viktimave Update - Pas shumë orësh vuajtje dhe ankthi, është rënduar edhe më tek bilanci i tragetit në flakë, ku raportohet
Ja emrat e shqiptarëve që mbijetuan në anije Ministria e Punëve të Jashtme në Shqipëri, ka dhënë emrat e disa të mbijetuarve nga tragjedia e anijes “Norman Atlantic”
Ferry accident, Rama: We are closely working with Rome and Athens Update - The operation to rescue passengers on board of "Norman Atlantic" continues despite adverse weather conditions.
Janullatos “Qytetar Nderi” i komunës Aliko Hirësia e tij, Kryepeshkopi Janullatos është nderuar sot me titullin “Qytetar Nderi” që komuna Aliko i bëri Atij. Qyteta
Aliko: Akuzat ndaj meje nuk i besojnë as fëmijët Kreu i komunës së Lazaratitnuk pranon asnjë prej akuzave që janë ngritur ndaj tij. Në një intervistë për Gazeta Shqiptar
Didi: Prova e gjallë për Alikon është Lazarati Kreu i Policisë së Shtetit, Artan Didi pohoi sot se ndaj kreut të komunës së Lazaratit është bërë një procedim penal. Si
Kreu i Komunës Lazarat, procedohet penalisht Polica e Shtetit ka bërë procedim penal në gjendje të lire për kreun e Komunës së Lazaratit, Dasho Aliko. Sipas policis
Dasho Aliko, çfarë personazhi! Përpara një a dy muajsh, ishte në Tiranë një reporter i një gazete zvicerane. Kish ardhur
Mayor of Lazarat urges traffickers to surrender The mayor of Lazarat, Dasho Aliko appealed today to the villagers to get rid of their weapons and to the traffickers to
Aliko apel grupit të armatosur: Dorëzohuni ose zhdukuni nga Lazarati (VIDEO) Kreu i Komunës së Lazaratit Dasho Aliko u ka bërë sot thirrje banorëve të fshatit të dorëzojnë armët dhe personat e kërk
"Zyrtarizohet" greqishtja në jug të Shqipërisë, harrohet shqipja (FOTO LAJM) Edhe pse në Shqipëri nuk njihet asnjë gjuhë zyrtare që të përdoret nga institucionet si gjuhë të dytë, komunarët në jug
Kryekomunari i Lazaratit në protestën antidrogë (VIDEO-FOTO) Qindra qytetarë nga shumë rrethe të vendit iu bashkuan sot thirrjes se kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha për
Lazarati refuzon policinë, Aliko: Këtu s’behet show mediatik Kreu i komunës Lazarat, së bashku me banorët, refuzojnë policinë për ndërtimin e një poste policie në fshat. Në takimin
Kreu i komunës Lazarat: Droga? Duhet të ndërhyjë shteti "Lazarati asnjëherë nuk do të eliminohet nga harta e kultivimit të bimëve narkotike nëse nuk ka bashkëpunimin e struktur
Korçë, 49-vjeçarja vdes nga pakujdesia e mjekëve Vdiq nga pakujdesia e mjekëve 49-vjeçarja në Korçë, ky ka qenë verisioni zyrtar që ka nxjerrë policia e Korçës për vdekj
Dritan Caka e Hysen Saliko, anëtarët e rinj të KLD-së Dritan Caka si dhe Hysen Saliko do të jenë dy anëtarët e rinj të KLD-së, pas përfundimit të mandateve të dy anëtarëve, H