999 rezultate për

aliko

71 vite burg për grupin e "Lazaratit" Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur dënimet për nëntë të pandehurit e parë të akuzuar për kundërshtim me armë të poli
Arrestohet Viktor Aliko, qëlloi me sende të forta policinë Uniformat blu kanë arrestuar 25-vjeçarin Viktor Aliko, një prej autorëve që ka qëlluar me sende të forta kundër policisë
Prokuroria e Krimeve të Rënda jep pretencën për grupin "Lazarati 2014" Prokuroria ka dhënë sot pretencën për “grupin e zjarrit” në Lazarat. Akuza që rëndon mbi këta persona është “krijimi i n
Prangoset sapo kthehet nga Greqia babai i vëllezërve Aliko Pas denoncimit të bashkëshortes në 28 gusht të këtij viti për ushtrim dhune, mesditën e djeshme është bërë arrestimi i b
Prokuroria: Dëshmia e Alikove pikë kyçe për ngjarjet në Lazarat Në lidhje me ngjarjen e ndodhur në Lazarat, ku mbeti i vrarë efektivi i RENEA-s mësohet se gjatë kësaj jave Prokurorët e
Gjykata ndërpret seancën për Alban Alikon: Ka nevojë për psikolog Update- Mëngjesin e sotëm, Gjykata ka ndërprerë seancën për Alban Alikon, me argumentin se ai është minoren dhe k
Arbion Aliko i penduar?! (FOTO LAJM) Arbion Aliko është paraqitur sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda, për shkak se akuzohet për vrasjen e Ibrahim Bashës, në
Zbardhet skema e vrasjes së Lazaratit Në sulmin ndaj RENEA-s në Lazarat u përfshinë 11 të rinj, sipas dosjes së prokurorisë për Krime të Rënda. Nën drejtimin
Lihet në burg Arbjon Aliko i “Grupit të zjarrit” "Arrest me burg" është masa e caktuar sot nga Gjykata e Krimeve të Rënda për një nga anëtarët e "grupit të zjarrit". Sot
Flet avokati: Vëllezërit Aliko thonë se nuk kanë kryer vrasje Avokati i vëllezërve Arbjon dhe Alban Aliko, të arrestuar si të dyshuar për vrasjen e efektivit të policisë, Ibahim Bash
Avokati: Vëllezërit Aliko mohojnë lidhjen në vrasjen e efektivit, Ibrahim Basha Avokati i vëllezërve Arbjon dhe Alban Aliko, Neshat Fana ka deklaruar se klientët e tij të akuzuar për vrasjen e efektiv
Sulmi në Lazarat, merren në pyetje vëllezërit Aliko Pritet që ditën e sotme të merren në pytje vëllezërit Arbjon dhe Alban Alikon. Marrja në pytje tyre do të bëhet nga prok
Lutja e vëllezërve Aliko: "Aman mos na vrisni, ju lutemi" (VIDEO) Dy vëllezërit Aliko, para se të dilnin me duart lart para policisë kanë thirrur për disa minuta "aman mos na vrisni, ju
Reagon Tahiri pas arrestimit të vëllezërve Aliko: Drejtësi për ty, Ibrahim! Menjëherë pas lajmit për arrestimin e dy vëllezërve Aliko, ka reaguar në Facebook ministri i Brendshëm Saimir Tahiri.
Momentet e arrestimit të vëllezërve Aliko (VIDEO) Janë dorëzuar dy vëllezërit Arbjon dhe Alban Aliko, të cilët akuzohen si autorët kryesorë që qëlluan mbi policinë ku mbe
Policia: Ja si i ndaluam vëllezërit Aliko UPDATE - Policia e Shtetit ka bërë të ditur, përmes një komunikate për mediat mënyrën sesi janë zbuluar vëllezërit Arbio
Arbion and Albano Aliko arrested after 4 days on the run State Police has arrested Arbion and Albano Aliko, the main suspects of killing Ibrahim Basha some days ago. Accordi
Lazarati/ Vëllezërit Aliko prej muajsh nën përgjim Avokati i vëllezërve Aliko tashmë ka konfirmuar se ata nuk pranojnë të vetëdorëzohen, pasi nuk kanë besim tek policia, p
Vëllezërit Aliko nuk dorëzohen pas sulmit në Lazarat Avokati i vëllezërve Aliko është shprehur se ata kanë mohuar akuzat lidhur me vrasjen e oficerit të RENEA-s në Lazarat.
Lazarati në 30 foto (FOTO LAJM) Vazhdon operacioni i policisë në fshatin Lazarat, fshat në të cilin humbi jetën dje efektivi i RENEA-s Ibrahim Basha dhe