999 rezultate për

aliko

Skandal tek Çani, Iva Aliko del lakuriq në emision (FOTO LAJM) Iva Aliko është një ndër femrat më të komentuara në showbizin shqiptar. Pavarësisht se ajo nuk njihet për ndonjë pr
Çmendet Iva Aliko, shikoni çfarë ka bërë pak para se të shkonte te Kisha e Laçit (FOTO LAJM) Iva Aliko mbrëmjen e djeshme i ka habitur të gjithë me postimet e njëpasnjëshme në profilin e saj në Instagram. Përme
Pushimet e shfrenuara të Iva Alikos, seks, alkool dhe... (FOTO LAJM) Iva Aliko ia arrin gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes, kjo falë hireve dhe “skandaleve” që ajo bën. I pëlqen të
Roza Lati nuk i lë vend imagjinatës, del me Iva Alikon dhe...(FOTO LAJM) Roza Lati dhe Iva Aliko pas konfliktit që patën me përfaqësuesin e një dyqani që shiste kafshë në Tiranë, me sa duket ja
Mbyllet më në fund çështja e Roza Latit, Iva Alikos dhe pronarit të dyqanit të kafshëve, ja çfarë vendosi Gjykata Çështja e aq përfolur në media, më në fund është mbyllur. Dhe janë Roza dhe Iva ato që thonë me zë të lartë: Drejtësia
Përlotet Iva Aliko: "M'u shemb bota! Nuk ia fal kurrë!" Të ftuara sot në studion e "Zonë e Lirë", moderuar nga Arjan Çani, ishin Iva aliko dhe Roza Lati. Të dyja sëbashku fo
Pronari i dyqanit i denoncon për prishje imazhi, ja përgjigjja e Roza Latit dhe Iva Alikos (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Roza Lati dhe modelja Iva Aliko janë përfshirë në një sherr me pronarin e një dyqani kafshësh në rr
Iva Aliko flet për të dashurin deputet: E tradhton gruaja, por kjo nuk ndikon në martesë (FOTO LAJM) Sa i përket lidhjes me deputetin kosovar, Iva Aliko, është shprehur se nuk dëshiron të takojë bashkëshorten e tij. Iv
Iva Aliko ndërron mendje: Politikanët nuk më kërkojnë seks, duan vetëm... Iva Aliko është e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arjan Çanit në “Klan TV”. Por ndryshe nga cfarë ka deklaruar më pa
Iva Aliko rrëfen për ofertën 100 mijë euro dhe për historinë me dy politikanë (FOTO LAJM) Bukuroshja Iva Aliko e cila qëndroi për një kohë të gjatë në krye të faqeve të show-bizzit shqiptar për shkak të histori
Sherr në Këshillin Bashkiak të Gjirokastrës, goditet me shishe Aliko Një situatë e tensionuar ku nuk kanë munguar edhe goditjet me shishe është pasqyra e përgjithshme e asaj që ka ndodhur n
Vrasja e policit në Lazarat, 6 muaj organizim Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dërguar në gjyq një grup prej pesë personash të akuzuar direkt për vrasjen e oficerit t
Gang which killed RENEA officer to face court The Prosecution of Serious Crimes sent for trial 11 people from Lazarat, accused of murder, attempted murder and illegal
Iva Aliko shuan heshtjen, rrëfehet për të dashurin deputet Iva Aliko është një emër jo pak i dëgjuar, kjo edhe për deklaratat e saj provokuese që ka dhënë në emisione të ndryshme
Ja deputetët e mundshëm si të "dashur" të Iva Alikos Deklarata e mbrëmshme e Iva Alikos se është në lidhje me një deputet të Partisë Demokratike të Kosovës, ka bërë që media
Iva Aliko: Ja si e njoha deputetin nga Kosova Iva Aliko e ftuar në emisionin e Arian Çanit "Zonë e Lirë" ka rrëfyer lidhur me lidhjen që ka me një deputet në Kosovë.
Çani i prek të pasmet Iva Alikos (VIDEO) Arian Çani ka ftuar në emisionin e tij "Zonë e Lirë" Iva Alikon. Ajo është një vajzë e cila provokon në rrjete social
Iva Aliko: Kam bërë vetëm buzët por jam penduar Vajza provokuese në rrjetet sociale Iva Aliko ka qenë e ftuara e Arian Çanit. Drejtuesi i emisionit i tha Alikos se t
Identifikohet autori i vrasjes së nipit të Dasho Alikos Update - Pas ngjarjes së rëndë ndodhur në Gjirokastër, ku u raportua për një të vdekur e një të plagosur, policia ka hed
Iva Aliko: Do të flirtoja me Sali Berishën Një tjetër vajzë “kurajoze” dhe këngëtare shqiptare e sapo afirmuar, është shprehur se nuk e ka problem të luajë një fil