999 rezultate për

aliene

Brenda 50 viteve mundet të takohemi edhe me alienët Shkencëtari dhe astronomi Sir Patrick Moore i cili është gjithashtu president i British Astronomical Association prezant
Ish-presidenti i SHBA-së ka pasur takime me UFO-t Ish- presidenti i SHBA-së, Dwight Eisenhower është takuar tre herë në mënyrë sekrete me alienët. Kështu pretendon një is
Zbulohet një tjetër planet "alienësh" 20 vite pas zbulimit të planetit të parë jashtë sistemit tonë diellor janë zbuluar dhe një tjetër planet “alienësh”. Pla
Neymar: Barcelona skuadër "alienësh" Në prag të sfidës me Barcelonën për Botërorin e Klubeve, talenti brazilian i Santos, Neymar thurr elozhe për ekipin kata
Alienët ulen në Tokë! Po pse vallë gjithmonë në Siberi?! Dy filmime të reja të paraqitura në internet tregojnë qeniet e vogla jeshile që kanë zgjedhur të ulen në Siberi. Klipi,
San Diego, një njeri përpiqet të përhapë "fjalën" mbi UFO-t Një njeri nga San Diego, i cili kishte fotografuar disa pika në qiell (21 vite më parë) që ai beson se janë anije aliene
Insektet "aliene" të Filipineve Ato duken si monstra nga një tjetër planet, por këto insekte të çuditshme në fakt jetojnë në planetin tonë. Fotografi Ru
Këshilltari i Obamës: Kemi qenë në kontakt me UFO-t Këshilltari në ikje i presidentit amerikan Obama, John Podesta ka deklaruar se;"Ne duhet të pranojmë se jemi takuar me a