999 rezultate për

aliene

234 planete i dërgojnë sinjale tokës, alienët po na kontaktojnë! Dy astronauntë kanë deklaruar se toka mund të ketë marrë qindra sinjale nga inteligjenca jashtëtokësore. Sipas tyre
Monedhat në Egjipt/ “Alienët vizituan Tokën dhe do ta bëjnë sërish” Konspiracionistët besojnë se disa monedha të gjetura në Egjipt provojnë se UFO –t kanë vizituar Tokën në të shkuarën.
Ish-astronauti i NASA-s: Lufta hapësinore, e pashmangshme Wikileaks vijon me publikimin e e-maileve të shef i fushatës elektorale të Hillary Clinton, John Podestas, ish-këshillta
Vatikani e di që ka alienë. Jemi pranë luftës hapësinore? WikiLeaks ka publikuar disa e-maile të menaxherit të fushatës së Hillary Clinton, ndër tyre "Jashtëtokësorët duan të ndi
Fizikanti Hawking për alienët: Nuk mund të jemi të vetëm në kozmos Fantashkenca po përparon, por gjithsesi mbetet e prapambetur krahasuar me alienët. Një nga fizikanët më të mëdhenj të
Zbulohet ishulli në Argjentinë, bazë sekrete e alienëve në tokë Një ishull i çuditshëm është gjetur në Argjentinë, në frmën e snjë sfere e cila duket sikur rrotullohet rreth vetes.
Çfarë është kjo krijesë ?! (VIDEO) Përmes një video e cila mësohet se është regjistruar në Turqi, shikohet një krijesë e vogël e cila lëviz në rrugë. S
A ekzistojnë në të vërtetë alienët?! (FOTO LAJM) Imazhe të reja shfaqin rrëzimin e UFO-ve në Roswell, sipas teoricienëve konspirative këto janë prova, të cilat sjellin d
Putini kontrollohet nga alienët? (FOTO LAJM) Presidenti rus Vladimir Putin është duke u kontrolluar nga një racë jashtëtokësorësh në hapësirë, ka thënë një këshillta
Këshilltari i Obamës: Kemi qenë në kontakt me UFO-t Këshilltari në ikje i presidentit amerikan Obama, John Podesta ka deklaruar se;"Ne duhet të pranojmë se jemi takuar me a
Shakaja më dramatike që keni parë ndonjëherë (VIDEO) Dy djem kanë realizuar një kamera të fshehtë. Ata janë veshur si alienë dhe kanë hyrë në dhomën e shokut të tyre, që
Turistët në Bullgari nuk iu besojnë syve, kamera kap alienë? (VIDEO) Disa turistë të huaj në Bullgari kanë arritur të filmojnë një pamje aspak të zakontë. Turistët e huaj kanë qenë duke
Njerëz apo alienë, ja çfarë na shfaq fotografja (FOTO LAJM) Një fotografe e talentuar ka sjellë disa portrete në një version të veçantë, ndërsa imazhet të sjellin edhe ndjesinë e f
"Galaxy XI", ja 11 yjet që do të luftojnë kundër alienëve (FOTO-VIDEO) Lionel Messi është lojtari më i mirë në botë. Dhe kur këtë e thotë Franz Beckenbauer, duhet të mendohësh mirë nëse ke dy
Kinë, ngjala që ngjason me alienët (FOTO-LAJM) Një ngjalë e rrallë është gjetur në një liqen të ndotur në një provincë të Kinës lindore. Krijesa të tilla migrojnë rreg
Allegri, plazh, akullore dhe merkato (FOTO-LAJM) Trajneri i Milanit ndodhet në Livorno ku duket se ka gjetur mundesine per të kryer disa pushime të shkurtra. Ne fotot e
Napoli, 48 orë afat Rafa Benitezit Pas zyrtarizimit të largimit të Valter Maxarrit, skuadra e Napolit ka nisur kërkimet për zëvendësimin e tij dhe kandidat
Njeri apo... (FOTO-LAJM) Analizat e një trupi “mikro-njerëzor” të gjetur dhjetë vite më parë në një shkretëtirë të Kilit, me trup të imët dhe kok
Meksikë, zbulohet kafka "aliene" (FOTO-LAJM) Është një pamje mahnitëse që duket sikur është shkëputur nga skena e ndonjë prej filmave të Ridley Scott. Arkeologët Mek
Messi më i miri i alienëve, CR7 i tokësorëve Kur duhen edhe afërsisht dy muaj nga publikimi i emrit fitues për "Topin e Artë 2012", mbrojtësi i Barcelonës dhe Kombët