999 rezultate për

aliene

"Krijesat aliene" të kapura në thellësitë e detit (FOTO LAJM) Ata mund të duken si "alien" por këto krijesa të tmerrshme të detit jetojnë shumë afër nesh. Bishat misterioze të det
Alienët mund të na shkatërrojnë me një mesazh Një grup shkencëtarësh të qendrës kërkimore shkencore amerikane në Hauai kanë vënë alarmin se lienët mund të shkaktojnë
Edhe kaq vite duhen për tu njohur me alienët Një grup shkencëtarësh të NASA-s pretendon se brenda 20 viteve të ardhshme, do të mund të zbulohet nëse jemi të vetëm ap
Peshq me forma të çuditshme, shihni krijesat aliene të oqeanëve (FOTO LAJM) Ekosistemi misterioz i oqeanit të thellë i cili është hulumtuar së fundmi është me të vërtetë i frikshëm dhe i panjohur
A beson Donald Trump në ekzistencën e alienëve ? A beson presidenti i SHBA-së në ekzistencën e alienëve ? Zëdhënësja e tij, Sarah Sanders, nuk ka një përgjigje. Kjo p
Shkencëtarët trondisin me shpikjen e fundit: Ja kush i ka sjellë alienët në tokë! (FOTO LAJM) Sipas hulumtimeve të reja të shkencëtarëve, Alienët mund të jenë transportuar në tokë nëpërmjet pluhurit. Teoria madj
Ne nuk jemi vetëm! Gjendet anija kozmike e "alienëve" (FOTO LAJM) Këto pamje të pabesueshme tregojnë një anije kozmike që fluturon në ajër mbi shkretëtirë dhe është kapur nga komuniteti
Trondisin shkencëtarët: Alienët mund të jenë fiks si ne Shkencëtarët në Universitetin e Oksfordit në Mbretërinë e Bashkuar publikuan një letër që pohon se teoria e evolucionit
Trondit shkencëtari: Alienët janë zbuluar, ata jetojnë nën një masë të trashë akulli (FOTO LAJM) "Alienët janë zbuluar dhe ato jetojnë nën masat e mëdha të akullit në ekoplanetet ujore", është shprehur një ish-shkencë
Zbulohet baza e fshehtë ku strehohen alienët (FOTO LAJM) Një bazë e fshehtë ajrore amerikane është shtëpia ku grumbullohen dhe vdesin alienët, të cilët mbahen në tunele nëntokës
Shokon gazetari: Alienët kanë jetuar gjatë gjithë kohës mes nesh! (VIDEO) Një gazetar thotë se ka zbuluar skelet e disa alieneve në Peru, raporton "RT" Ai ka deklaruar i bindur se qeniet jash
A ekzistojnë alienët? Ja çfarë thotë Kadri Veseli Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, i cili ka qenë i ftuar këtë të shtunë si mysafir "Xing me Ermal
Njerëzit që besojnë se janë rrëmbyer nga alienët rrëfejnë historitë e tyre rrënqethëse (FOTO LAJM) Mund të jetë shumë e lehtë të jesh skeptik rreq qenieve jashtëtokësore por disa nga këto histori që do u tregojmë mund t
NASA: Jetë aliene mund të ekzistojë në një nga hënat e Saturnit (FOTO LAJM) Shkencëtarët kanë zbuluar provën më të fortë se mund të ketë jetë aliene në sistemin tonë diellor. Të gjitha kushtet
Ja si i fsheh NASA alienët nga njerëzit (VIDEO) A po i fsheh NASA alienët nga ne? Astronautët janë duke mbuluar provat misterioze të disa dritave që janë paraqitur
Shkencëtari i NASA-s tregon të vërtetën e tij rreth alienëve Teoricienët konspirativë argumentojnë se ka shenja të pafundme që dëshmojnë se alienët e kanë vizituar Tokën. Sido që
Astronomët kapin sinjale aliene nga një galaktikë xhuxhe 3 bilion vite dritë larg tokës Një numër i madh valësh të rralla dhe të shkurtra të radios kozmike kanë vënë në mëdyshje astronomët. Ato janë të ngja
“Jo vetëm në Tokë ka jetë”, sekreti mbi alienët i kushtoi postin Hillary Clintonit Shtypi ndërkombëtar shkruan se zyrtarë të lartë të qeverisë amerikane janë gati për ta publikuar atë që ata dinë mbi “ja
Shpërthen meteori mbi Florida, banorët dyshojnë për alienë (VIDEO) Një meteor që është përfshirë nga flakët shumë pranë tokës ka shndritur aq shumë sa dhjetëra banorë të alarmuar kanë tel
22 vjeçarja që pretendon se ka ADN jashtëtokësore (FOTO LAJM) Një 22-vjeçare pretendon se ka ADN jashtëtokësore, ajo quhet Lea Kapiteli nga Melburni i Australisë. Lea Kapiteli po