999 rezultate për

aliene

Studiuesja frikëson me deklaratën: Jemi të zgjuar prej alienëve “Toka është vizituar mijëra vite më parë nga alienë të ardhur nga yjësia Pleiades, të cilët nuk mundën që t’u mbijetojnë
Historia e frikshme: Ushtarët rusë u kthyen në gur pasi u ndeshën me alienë Një raport top sekret i CIA –s deklaron se një trupë ushtarësh rusë shkatërruan një UFO e më pas “u kthyen në gurë nga a
NASA jep vitin kur do të zbulohen alienët Sipas shkencëtarëve të NASA-s jeta jashtëtokësore mund të zbulohet në dy dekadat e ardhshme. Në vitet e fundit sfidat
Shtohen dyshimet, zbulohet baza e alienëve në Mars? Dyshimet për ekzistencën e UFOVE e kanë munduar gjithmonë njerëzimin. Së fundmi, NASA ka bërë publike dokumente që përmb
Fotoshop i dështuar, këto VIP-e dolën në foto me këmbë e duar “aliene” (FOTO LAJM) Besojmë se shumë prej jush e shikoni me vëmendje një foto përpara se ta publikoni në rrjete sociale. Ndonjëherë një deta
Astronomi: Alienët kanë nisur një kometë dhe po na vëzhgojnë Astronomi Avi Loeb beson se objekti yjor i quajtur ‘Oumuamua mund të jetë një hetim i dërguar nga qeniet aliene. Duke pa
Drita blu që tronditi New-Yorkun, a janë alienë? (VIDEO) Mbrëmjen e së enjtes, qielli i New York në SHBA u ndriçua nga një dritë ngjyrë blu, duke përhapur panik te banorët dhe s
Deklarata e frikshme e shkencëtarit: Alienët do të na shtypin si miliongona Sa më shumë njeriu vihet në kërkim të një forme tjetër inteligjente nëpër univers, aq më e fortë bëhet pyetja, a jemi të
"Messi është alienë i futbollit" Malcom e ka përshkruar shokën e tij të skuadrës, Lionel Messi “si një alien të futbollit” dhe beson se ka nderin e plotë
Është dërguar nga alienët për të parë tokën, shkencëtarët trondisin me deklaratën Astronomët e universitetit Harvard, në SHBA, thanë se objekti misterioz, me ngjyrë të kuqe të errët, i cili hyri vjet në
Tregoi nën hipnozë si e rrëmbyen alienët, legjendat që do t’ju lënë pa gjumë Shumë prej nesh kanë dëgjuar histori të frikshme, të cilat nuk dihet kur kanë lindur dhe pse vazhdojnë të mbetën në jetë
Alienët po i fshehin? Publikohet videoja me objektin e çuditshëm (VIDEO) Nasa është akuzuar sërish se po mban të fshehur ekzistencën e alienëve, pasi një austronaut arriti të filmonte një objek
Breshka "aliene", gjendet krijesa e rrallë (VIDEO) Kjo krijesë e cilësuar si breshka "aliene" është gjendur në lumin Garda në Itali. Specia quhet “Pelodiscus sinensis” dhe
Të rinjtë që jetojnë si alienë frikësojnë Instagramin (FOTO LAJM) Në botën e egër të Instagram, ekziston një llogari e quajtur "Fecal Matter" e dy të rinjve me më shumë se 100 mijë ndjek
Një tjetër teori konspirative: Në trekëndëshin e Bermudës ka një bazë alienësh Trekëndëshi i Bermudës është një nga vendet më misterioze në botë për shkak të ngjarjeve misterioze që i atribuohen vend
Analisti shqiptar çmend publikun: Alienët kontrollojnë tokën! (VIDEO) Analisti dhe shkrimtari shqiptar Alfred Cako ka çuditur publikun gjatë një interviste në "Zonë e Lirë" me Arian Çanin.
Google Earth zbulon anijen e alienëve në Tokë (VIDEO) Disa pamje janë shfaqur në Google Earth, që kanë nxitur konspiracionistët e UFO-ve të diskutojnë në internet. Në një
Google Earth zbulon anijen kozmike të alienëve, tronditet rrjeti (VIDEO) Gjuetarët e alienëve janë të bindur se një objekt misterioz i kapur nga Google Earth është një anije kozmike e rrëzuar.
Zbulohet sateliti që mbart jetë aliene Sipas një studimi të ri, në sistemin tonë diellor fshihet jetë aliene. Mikrobe, të ngjashme me ato në tokë, mund të rrit
"Krijesat aliene" të kapura në thellësitë e detit (FOTO LAJM) Ata mund të duken si "alien" por këto krijesa të tmerrshme të detit jetojnë shumë afër nesh. Bishat misterioze të det