999 rezultate për

alfred

Basha: Alfred Peza qëlloi me pistoletë një qytetar më 1991 Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha i është kundërpërgjigjur Alfred Pezës pasi ky i fundit u shpreh se PD është
Peza: Berisha duhet të bëjë 13 vite burg (VIDEO) Deputeti socialist Alfred Peza ka thënë se thirrja e sotme e Sali Berishës në Kuvend për pajisjen e popullit me armë kun
Çfarë i thotë Alfred Peza - Sali Berishës?! (FOTO) Sali Berisha ka lëshuar deklarata "bombë" sot në Kuvend dhe kulmin e arriti me deklaratën se duhet të armatosen shqiptar
Alfred Peza: Mariani e planifikoi vrasjen, një makinë sekrete e priste pas ekzekutimeve Alfred Peza, tanimë deputet i PS-së por se më parë me profesion gazetar ka thënë se ka dëgjuar nga një shef krimesh se M
Kritika e fortë e Blushit kundër Alfred Pezës Ben Blushi gjatë intervistës të dhënë sot foli edhe për kolegun e tij në PS, Alfred Pezën. Peza pati deklaruar se nës
Organizohet trofeu ''Alfred Ziaj'' (FOTO LAJM) Me ne fund, ne makthin ku eshte futur futbolli i salles ne vendin tone, arrin te marre pak fryme, kjo fale Shoqates Spor
Alfred Peza: Blushi kritik, por nuk voton kurrë kundër PS në Kuvend (VIDEO) Deputeti i Partisë Socialiste, Alfred Peza, nuk gjen asgjë të përbashkët tek protesta e 21 Janarit 2011 dhe ajo e zhvill
Rusia dekoron 24 partizanë, mes tyre Alfred Moisun dhe Rita Markon Ambasada ruse në Tiranë ka njoftuar se do të dekorojë 24 veteranë të LANÇ-it me medaljen “70-vjetori i fitores”. Ceremo
Veliaj takon Moisiun dhe Majkon Kandidati i PS për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj, ka zhvilluar sot një takim me ish presidentin Alfred Moisiu dhe dep
Akuzohen si vrasës me pagesë, publikohen fotot e të arrestuarve Pas ndalimit të tre personave të cilët dyshohen si vrasës me pagesë, grupi hetimor ka zbuluar të tjera detaje. Person
Arrestohet i dyshuari për vendosjen e bombave në Tiranë Policia e Tiranës ka arritur që të vendos në pranga një shtetas, i cili akuzohet për shpërthimet në kryeqytet. Bëhet fja
Rafis Aliti takoi Alfred Pezën Nënkryetari i Kuvendit Rafis Aliti ka realizuar një takim me deputetin e parlamentit të Shqipërisë, Alfred Peza. Ata
Medalje “Mirënjohje” për Alfred Moisiun në 85-vjetorin e lindjes Ministria e Mbrojtjes i ka akorduar ish-presidentit Alfred Moisiu medaljen e mirënjohjes, me motivacionin “për kontribut
Ronaldo nuk ngopet me trofe Yllit të Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo, iu dorëzua sot çmimi “Pichichi” si golashënuesi më i mirë i La Ligas si
Ministria e Brendshme kallëzon në Prokurori Alfred Ollin dhe 4 zyrtarë për shpërdorim detyre Lidhur me akuzën për "shpërdorim të detyrës", Ministria e Brendshme ka kallëzuar në Prokurori Alfred Ollin dhe katër zyr
CR7 pranë një tjetër rekordi (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo po shkruan historinë e futbollit spanjoll. Me katër golat e realizuar në ndeshjen e fundit në kampiona
Alfred Peza: Maqedoninë se ndihmon dot as Aleksandri i Madh Deputeti socialist, Alfred Peza, në një shkrim të tij, ka thënë veç tjerash se në situatën që gjendet sot Maqedonia, atë
Alfredo Di Stefano nuk është më Presidenti nderit të Realit të Madridit dhe ikona e futbollit botëror humbi një prej njerëzve më të shquar. Legjenda e f
Kuvendi i Labërisë nderon Rexhep Qosjen dhe Alfred Moisiun Në mbledhjen e pestë të Kuvendit të Labërisë në Gjirokastër janë nderuar Akademiku Rexhep Qosja dhe ish-presidenti Alfre
Moisiu: Akuzat e PD-së për trafikun e drogës, si aventurat e Tom Sojerit Akuzat e Partisë Demokratike për trafik droge nga Forcat e Armatosura është cilësuar nga ish-presidenti Alfred Moisiu s