999 rezultate për

alfred

Peza: Po hetohem si gazetar jo si deputet Pas bllokimit nga ana e prokurorisë të aksioneve në bankë të bashkëshortes së deputetit socialist Alfred Peza, ka reagua
Pasuria e Alfred Pezës, prokuroria i sekuestron aksionet e gruas Me kërkesë të Prokurorisë për Krime të Rënda, Gjykata për Krime të Rënda ka vendosur sekuestro preventive ndaj aksioneve
Adriatik Llalla kërkon sekuestrimin e pronave të Alfred Pezës Prokuroria ka kërkuar në gjykatë sekuestrimin e pasurisë së deputetit të PS Alfred Peza. Kërkesa është dorëzuar në gj
Alfred Moisiu: Kosova duhet të ketë ushtri sepse është shtet i pavarur Ish-presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu ëshët shprehur se institucionet e Kosovës nuk mund të lëshohen në aventura dh
PASURIA/ Prokuroria sërish fletë-thirrje ish-gazetarit Alfred Peza Vetëm 4 ditë më parë ish-gazetari Alfred Peza nuk shkoi të dëshmonte në Prokurori, dhe si rrjedhojë institucioni i akuzë
PASURIA/ Alfred Peza nuk i përgjigjet thirrjes së Prokurorisë Deputeti socialist Alfred Peza, ditën e sotme është thirrur në Prokurori për të dëshmuar mbi deklarimet e pasurisë së ti
1 miliardë lekë aksione me kursimet e rrogës, Alfred Peza sot në Prokurori Pasuria e deputetit socialist Alfred Peza ishte kryeqëndra e shumë atikujve dhe akuzave mes opozitës dhe pozitës. Më
RAPORTI SEKRET/ Alfred Moisiu po na saboton. Zien raki në kapanonet e ushtrisë Vetëm pak javë pas ngjarje së 18 dhjetorit të vitit 1981, kur Kryeministri Mehmet Shehu u gjet i vdekur në dhomën e tij
"Sherr" live mes Alfred Lelas dhe Henri Çilit në emision Botuesi Henri Çili dhe gazetari Alfred Lela për herë të parë përballen drejtpërsëdrejti për linjën editoriale, median, t
Flet ish-gruaja e Alfred Pezës, marrëdhënia me të dhe çfarë thash në prokurori Adelina Toli, ish-bashkëshortja e Alfred Pezës ka folur për herë të parë në lidhje me akuzat në qendër të të cilave ësht
Prokuroria sekuestron deklarimet e pasurisë së Alfred Pezës Pas takimit mes kreut te kontrollit të Pasurive, Shkëlqim Ganaj dhe prokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla, në orën
PASURIA/ Prokuroria hap hetimin ndaj Pezës për 3 akuza Prokuroria e Përgjithshme ka nisur hetimet ndaj deputetit të Partisë Socialiste, Alfred Peza. Mësohet se ish-gazetari
Peza: Sapo hyra në politikë u bëra delja e zezë, pasuria nuk është rritur pas vitit 2013 Deputeti i PS, Alfred Peza, i vënë nën akuzë për blerjen e aksioneve në një bankë private me një shumë 1.1 miliardë lekë
ILDKP nis hetimet për Alfred Pezën Pas hedhjes dritë të faktit se deputeti i PS, Alfred Peza, kishte blerë aksione 1 miliardë lekë dhe sqarimit se ato ishi
Dashamir Biçaku: Alfred Peza, nuk bënte kompromis me të vërtetën! Dashamir Biçaku, një nga gazetarët me përvojë mbi 16 vjeçare të kronikës në mediat kryesore në vend, ka marrë pjesë në d
Zbulohet paga e Alfred Pezës tek "Ora News" dhe gazeta "Korrieri" (FOTO LAJM) Aranita Braha drejton “Open Data Albania”, projekt i cili publikon një serë statistikash, përfshi edhe pasurinë e deklar
Henri Çili shuan heshtjen: Pse u largua Alfred Lela si drejtor i "Mapo" Botuesi i mediave Mapo, Henri Çili, ka përcjellë një reagim menjëherë pas largimit të drejtorit Alfred Lela nga mediat e
Vrasja e parukieres në Lezhë, pas një lidhjeje jashtëmartesore Policia ka arrestuar Alfred Nikollin si autorin e dyshuar të vrasjes së Etleva Ndokajn me profesion parukiere në Lezhë,
Atentati në Durrës/ Ja djali i policit që u plagos bashkë me Skonjën Në atentatin që ndodhi mbrëmë në Durrës, personi që mbeti i plagosur se bashku me Alfred Skonjën është djali i një efekt
Ngjarja në Durrës/ Ja kush është i plagosuri që sapo kishte dalë nga burgu Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme Durrësin, ku ndaj një personi u krye një atentat me armë zjarri në Lag