999 rezultate për

alfred

"Atij është me ja q* ropt", zbardhet bisedat mes vrasësve me pagesë Janë zbardhur bisedat mes vrasësve me pagesë për atentatin ndaj shtetasit Edmond Çakmashi, i njohur me nofkën "Çako".
Figurat e njohura të ekranit rikthehen në Dancing With The Stars “Dancing With The Stars” pritet të nisë së shpejti dhe tashmë juria është vendosur. Tre figura të njohura dhe shumë t
Tentuan të vrasin Kullën, zbulohet lidhja e Çapjave me atentatorët Policia ka vënë në pranga edhe 7 persona të tjerë në lidhje me atentatin ndaj Lulzim Kullës të ndodhur në janar të 2018.
I dënuar me burgim të përjetshëm për vrasje, kapet më në fund i shumëkërkuari Një i dënuar për vrasje është kapur nga Policia në në aeroportin "Nene Tereza". Specialistët për Hetimin e Krimeve në
Gafa e Artjolës, si ngatërroi emrin e dhëndërit në dasmë E ftuara e radhës në emisionin “Xing me Ermalin” ka qenë këngëtarja Artjola Toska, e cila në muzikën popullore është ndë
Alfred Peza: Një grua, një publicist dhe një mbret për të ndryshuar Shqipërinë Pavarësisht se u largua nga politikë, ish-deputeti Alfred Peza ka vendosur t’u përgjigjet të gjithëve me penën e tij.
Alfred Peza flet pas vdekjes së nënës: E mundi historia ime Ish-deputeti Alfred Peza, i ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan ka folur sot për shumë gjëra të cilat nuk i kishte
Surprizon Alfred Peza, vjen me libër të ri Me anë të një postimi në facebook, ish-deputeti Alfred Peza ka befasuar duke njoftuar botimin e romanit të tij të ri.
Vrau parukieren në Lezhë, dënohet me 27 vite autori Alfred Nikolli Gjykata e Lezhes ka denuar me 27 vite burg Alfred Nikollin, i cili është shpallur fajtor për vrasjen e Etleva Ndoka.
Arrestohet 50 vjeçari, theu urdhrin e mbrojtjes ndaj nënës Një 50-vjeçar është arrestuar nga Policia e Gjirokastrës pasi akuzohet se theu urdhrin e mbrojtjes ndaj nënës së tij.
Historia prekëse e Adrianës, shikoni çfarë ka ndodhur me të dhe të shoqin Adriana dhe Alfredi vijnë nga Vlora në seancën e parë të ndërmjetësimit në sezonin e ri të rubrikës “Shihemi në gjyq”, n
Sherr për një vijë uji, kushërinjtë masakrojnë njëri-tjetrin me thikë në Pukë Një person ka rënë në pranga të policisë pasi ka plagosur me thikë e me mjetë të forta kurshëririn e tij në fshatin Dush
Gjykata i heq sekuestron për pasurinë Alfred Pezës Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka liruar nga sekuestroja pasurinë e ish-deputetit socialist Alfred Peza. Ky vend
Përjashtimi i Patozit nga lista e PD, Peza ia merr këngës Deputeti i Partisë Socialiste, Alfred Peza ka komentuar përjashtimin e Astrit Patozit nga lista e PD-së për zgjedhjet e
Prokuroria e shpall Pezën të pandehur, 3 akuzat ndaj tij Është shpallur “i pandehur” deputeti socialist dhe gazetari i njohur Alfred Peza për akuzat “fshehje të ardhurash”, “pas
Gjykata e Lartë rrëzon prokurorinë për pasurinë e Alfred Pezës Sot Gjykata e Lartë ka rrëzuar kërkesën e prokurorisë për sekuestrimin e pasurisë së deputetit të PS-së, Alfred Peza. T
Zbulohet arsyeja, ja pse Alfred Peza u “përjashtua” nga lista e PS Në listën e PS për kandidatë për deputet, nuk u përfshi ish-deputeti Alfred Peza, i cili gjendet në proces hetimesh për
"Lekë dhe seks, ose të publikova fotot intime", emigranti i nxin jetën nënës me fëmijë Miqësia virtuale në rrjetet sociale në internet mes një emigranti shqiptar në Greqi dhe një gruaje të martuar në një qyt
U dhunua barbarisht për 18 vite, Vera: Dua vetëm fëmijët, asgjë tjetër (FOTO LAJM) Një histori e dhimbshme po zhvillohet tek e “E Diela Shqiptare”, historia e një gruaje nga Shkodra, martesën, dhunën e u
Arrestohet 35-vjeçari në Shkodër, kërcënoi me armë një 26-vjeçare Policia ka bërë të mundur parandalimin e një ngjarje të rëndë në Malësinë e madhe pasi shtetasi Alfred Jakaj, ka kanosur