999 rezultate për

alexis

Barcelona i përgjigjet Realit: Ne shënojmë dhe nuk pranojmë (VIDEO) Pas fitores së thellë prej 5-1 të Real Madridit, edhe Barcelona ka shënuar një fitore po me pesë gola por ndryshe nga Mb
Barça fikson buxhetin për merkaton Barcelona bën llogaritë për merkaton e ardhshme. Siç raporton sot "Mundo Deportivo", Toni freixa, zëdhënës i klubit blau
Real-Bayern duel për Vidal Ndërsa në vitet e fundit, Juventusi është mësuar që të jetë protagonist i merkatos italiane, duke realizuar përforcime t
Juventus dhe Inter, në garë për Alexis Sanchez Alexis Sanchez është objektivi i dy skuadrave italiane Juventus dhe Interit. Agjenti i kilianit pritet këtë javë në Ital
Juve-Inter, Sanchez: Jo, faleminderit "Jo, faleminderit". Është kjo përgjigja e Alexis Sanchez drejtuar dy klubeve të Serie A të interesuara për të, Juventus
Juve në Milano për Alexis Sanchez Me rastin e supersfidës në Champions League mes Mialnit dhe Barcelonës, Juve dërgon emisarët e saj për të nisur bisedime
Alexis Sanchez në radarët e Liverpool Trajneri i Liverpool, Brendan Rodgers kërkon të sjellë në "Anfield Road" kilenin e Barcelonës, Alexis Sanchez. Emri i is
Kombëtarja i kushton rëndë Sanchez Një tjetër lajm i keq: Alexis Sanchez nuk është i kthyer aspak i kënaqur nga ndeshja miqësore me kombëtaren e tij. Përve
Alexis Sanchez te Liverpool? Liverpool monitoron një prej futbollistëve të Barcelonës. Sipas asaj që raporton portali sportiv britanik "tribalfootbal
Messi: Me Sanchez, më të fortë Lionel Messi i ka thurur elozhe partnerit të tij në sulm te Barcelona, kilianit Alexis Sançhez, me të cilin së bashku sh
Alexis Sanchez gjen dashurinë e jetës Alexis Sanchez i dashuruar. Fantazisti kilen i Barcelonës është fotografuar në shoqërinë e modeles 18-vjeçare braziliane
Sanchez-Alves, "mishngrënësit" e Barcelonës Pas imazheve të zemërimit të Pep Guardiolës me të, për shkak të dëmtimit që pësoi të shtunën, rreth Alexis Sanchez ka fi
Super Sanchez: Dua të jap gjithmonë maksimumin (VIDEO) Një dopietë luksi - e para për të në Champions League - për ta nxjerrë Barcelonën nga kriza e saj e vogël dhe për ta dre
Guardiola: Alexis më rrëmbeu zemrën Trajneri i Barcelonës, Joseph Guardiola, ka pranuar se me paraqitjen ndaj Real Madridit, Alexis Sanchez ka arritur ta bë
Barcelona bën gati planin anti-Real Barcelona është mëse gati për El Classicon e 10 dhjetorit. Tranjeri i saj Pep Guardiola do kërkoj me çdo kusht fitoren p
Mediat katalanase: Sanchez 110% i gatshëm për El Classico E përditshmja katalanase "El Mundo Deportivo" "feston" për Alexis Sanchez. Revista Iberike, shumë pranë klubit të Barcel
Sanchez: Falenderoj Udinesen por te Barça ndihem mirë Sulmuesi kilen i Barcelonës, Alexis Sanchez, për mikrofonat e Sky Sport ka komentuar fitoren e arritur ndaj Milanit, dje
Dëmtohet sërish Alexis Sanchez Sulmues kileni i Barcelonës Alexis Sanchez është dëmtuar sërish gjatë stërvitjes me ekipin e tij kombëtar para ndeshjes
Guardiola lavdëron Sanchezin Trajneri i Barcelonës Pep Guardiola ka thënë se përforcimi i ri Alexis Sanchez ishte i jashtëzakonshëm në debutimin e ti
Messi thur lëvdata për Sanchezin Sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi ka lavdëruar bashkëlojtarin e tij të ri, transferimin më të ri tek Barça Alexis Sanc