999 rezultate për

alexis

Goditje mjeshtërore, golazo nga Alexis Sanchez (VIDEO) Alexis Sanchez mori duartrokitijet e "Emirates Stadium" pas golit spektakolar që shënoi mbrëmjen e djeshme përballë Sout
Ozil i bindur: Sanchez do shkëlqejë te Arsenal Fantazisti i Arsenal Mesut Ozil shprehet i lumtur që "Topçinjtë" mundën të afronin ish futbollistin e Barcelonës Alexis
Yjet e Arsenal festojnë Superkupën me partneret (FOTO LAJM) Kishin 9 vjet që nuk fitonin trofe, ndërsa në muajt e fundit arritën të merrnin dy të tillë. Arsenali dhe futbollistët e
E dashura e Sanchez pozon me fanellën e Arsenal (FOTO LAJM) E premtja ishte një ditë e madhe për Arsenalin dhe tifozët e tij pasi mundën të firmosnin me Alexis Sanchez, ish sulmues
Revolucion te Barça, 14 lojtarë bëjnë gati valixhet (FOTO LAJM) Vera që po afron pritet ë jetë një revolucion i vërtetë për Barcelonën. Pas largimeve të konfirmuara të portierit Victor
Alexis: Tata, je një frikacak! Alexis Sanchez e ka quajtur "frikacak" trajnerin Gerardo Tata Martino në dhomat e zhveshjes së stadiumit "Mestalla" pasi
Alexis Martin, tre vjeçarja me inteligjencën e Ajnshtajnit (VIDEO) Vajza që shihni në video është vetëm 3 vjeç por ajo ka arritur të mësojë gjuhën spanjolle me shumë lehtësi. Vogëlushja ë
E si mund të gabonte Barca?! (VIDEO) Barcelona ka lënë pas vetes barazimin befasues ndaj Levantes në La Liga në javën e kaluar, për t’iu kthyer fitores. Blau
Barça: Dy yje mund të ikin në verë (FOTO LAJM) Secondo quanto riportato dal quotidiano Sport il Barcellona in estate ascolterà tutte le offerte che arriveranno sia per
Stërvitja e Barcës mbyllet vetëm 4-0 (VIDEO) Barcelona ishte e pamëshirshme përballë Elches në ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të të La Ligas. Blaugranët fituan m
Një rrugë me emrin "Alexis Sanchez" Nuk ka pse duket lajm i çuditshëm, sepse ka ndodhur me të vërtetë. Në Tocopilla, Kili gjendet një rrugë me emrin sulmues
Rinovimi, Iniesta: Firmos së shpejti Rinovimi i Andres Iniestas me Barcelonën është vetëm një formalitet. Firma e mesfushorit pas fitores 2-1 të blaugranave
Laia Grassi, e dashura katalanase e Alexis (FOTO LAJM) Pas një forme të dobët gjatë sezonit të shkuar, Alexis Sanchez është rikthyer në një lojtar të rëndësishëm për Barcelonë
Barcelona nuk ndalet (VIDEO) Barcelona ka mposhtur skuadrën e Valladolid me rezultat 4-1 në takimit e të shtunës mbrëma në La Ligan spanjolle. Val
Martino: Neymar nuk duhet të bëjë Messin Trajneri i Barcelonës, Gerardo Tata Martino, ka dalë në konferencën për shtyp duke folur për takimin e radhës në kampion
FBI publikon videon e sulmit në New York (VIDEO-FOTO) FBI publikon videon e sulmit të agresorit Aaron Alexis në New York. Valerie Parlave thotë se ai ka vepruar i vetëm në su
Uashington, indetifikohet vrasësi i 12 ushtarëve (FOTO-LAJM) Vrasësi i 12 marinarëve në Bazën e Marinës Ushtarake në Uashington është indetifikuar. Sipas mediave amerikane, bëhet fj
Stërvitja e parë e Barcelonës (FOTO LAJM) Barcelona nisi sot stërvitjen e parë në Poloni para ndeshjes miqësore të së shtunës kundër Lechia Gdansk, miqësorja e pa
Mrekullia mban në jetë Alexis Sanchez "Të jetosh prej mrekullisë". Është ky titulli i gazetës spanjolle "Marca" përsa i përket aksidentit të rëndë automobilis
Fitore in-extremis, Cesc shpëton Barçën (VIDEO) No Messi, no Party! Ndërkohë që rivali i javës së ardhshme në Ligën e Kampionëve, Bayern Munich, e shkeli Hannoverin në