999 rezultate për

alexis

Tsipras dënon sanksionet kundër Rusisë Kryeministri i Greqisë, Alexis Tsipras, ka deklaruar se sanksionet e imponuara kundër Rusisë për aksionet e saj në Ukrai
3 ekipe të mëdha në garë për Alexis Sanchez Arsenal duket se do ta ketë shumë të vështirë të mbajë në radhët e tij Alexis Sanchez. Së fundmi sulmuesi kilian është s
Sanchez "nxehet" me Arsenalin, Juventus i bën ofertë Alexis Sanchez ende nuk ka vendosur nëse do të vazhdojë të luajë për Arsenal-in sezonin e ardhshëm. Gazetat në Angli rap
Juve në garë për yllin e Arsenalit Objektivi kryesor i Juventus për merkaton e verës është blerja e një sulmuesi të niveleve më të larta, që të luajë në kr
Ja çfarë i ndodh Alexis Sanchezit kur nuk shënon gola Futbollisti Alexis Sanchez ka thënë se e ndihet shumë keq pasi nuk arrin dot të shënojë një golë ose më shumë gjatë një
Zgjedhjet greke, a do të zgjidhet sërish Alexis Tsipras? Alexis Tsipras ishte lideri i ri dhe karizmatik grek, i cili arriti që partinë e tij të vogël SYRIZA ta shndërronte në n
Alexis Sanchez si Bruce Lee, stërvitje intensive (FOTO LAJM) Alexis Sanchez është një punëtor i madh si futbollist. Ai njihet për përgatitjet e mëdha fizike që ka të cilat shihen ed
Syriza kundër Tsipras Tashmë është e qartë se Tsipras po përballet me pakënaqësi brenda Syrizas për reformat. Kryeministri i Greqisë, Alexis T
"Alexis Sanchez, një regjisor i dështuar në porno" (FOTO LAJM) Një video e Alexis Sanchez me përmbajtje seksuale po skandalizon këto ditë Anglinë. Valentina Roth, ish-partnerja e sulm
Arsenal, përfundon aventura e Alexis Sanchez? Sipas gazetës spanjolle "Mundo Deportivo", ish sulmuesi i Barcelonës dhe Udineses Alexis Sanchez është i zhgënjyer nga r
Ja kush është Alexis Tsipras, fituesi i zgjedhjeve në Greqi Deutche Welle Politikani i majtë grek Alexis Tsipras shihet si një mjeshtër i politikës dhe një person mjaft karizmat
Alexis Sanchez, debutuesi i huaj më i mirë në Premier League Shenja që ka lënë Alexis Sanchez gjatë muajve të tij të parë në Premier League është me të vertetë shumë e madhe. Futbol
Arsenal kalon lehtë (VIDEO) Arsenali është kualiifkuar për raundit e rradhës në FA Cup pasi ka mposhtur sot skuadrën e Hull Cityt me rezultat 2-0.
Fiton Arsenal (VIDEO) Fitore e vështirë e Arsenalit në ndeshjen përballë QPR të zhvilluar në Emirates Stadium, ndeshja kjo që përfundoi me rez
Arsenal, 33 milionë euro për Pedro-n Pas Alexis Sanchez, Arsenali kërkon t'i shkëpusë një tjetër sulmues Barcelonës, duke përfituar nga situata jo shumë komo
Arrestohet Alexis Sanchez Është vetëm 21 vjeç por është arrestuar më shumë se 40 herë. Daniel Brizuela, i njohur si "Alexis Sanchez", është arrest
Arsenali mposht Borussia Dortmundin (VIDEO) Arsenali ka shënuar fitore me rezultat 2 me 0 ndaj Borussia Dortmundit në xhiron e pestë të Grupit D në Ligën e Kampionë
Sanchez sms Miss Kilit pas kurrizit të së dashurës (FOTO LAJM) Pas dështimit me Manchester United në Premier League sulmuesit të Arsenal Alexis Sanchez iu gjet edhe shkaku i lojës së
Simeone i kënaqur me fitoren Atletico Madrid mori një fitore mjaft të vuajtur ndaj Getafes, me të vetmin gol të shënuar nga Mario Mandzukic, që erdhi
Përplasje fizike Wenger-Mourinho (FOTO LAJM) Derbi i Londrës mes Chelsea dhe Arsenal ka sjellë edhe një përplasje fizike mes Arsene Wenger dhe Jose Mourinhos. Teknik