999 rezultate për

alexis

Alexis Sanchez në janar te Milani Alexis Sanchez mund të rikthehet në Serie A, ku kishte luajtur me Udinesen. Milan është gati të ndajë rreth 85 milionë e
PSG në garë me Man. City për Alexis Sanchez Paris Saint-Germain është gati të mposhtë Manchester City, në garën për të firmosur me Alexis Sanchez të Arsenal-it.
Arsenali synon transferimin e Mertensit, për të zëvendësuar yllin në largim Arsenali po synon transferimin e yllit të Napolit, Dries Mertens, në verën e ardhshme si një zëvendësim adekuat për Alex
Dëmtohet Alexi Sanches, nuk do të luajë dy ndeshjet hapëse Alexis do të humbasë dy ndeshjet e para të sezonit. Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, zbuloi të mërkurën se Alexi
Wenger e konfirmon: Sanchez dhe Mustafi të dielën fillojnë stërvitjet Pas shumë spekulimeve rreth largimit të kilianit prej Gunners, trajneri francez Arsene Wenger ka konfirmuar se sulmuesin
Inter "lutet" për kalimin e Neymarit tek PSG Inter është i vendosur për të nënshkruar me një emër të madh në këtë merkato vere. Sipas Tuttosport, Inter do të tent
Zbulohet mesazhi i Arsene Wenger për Alexis Sanchez Arsene Wenger ka një mesazh për Alexis Sanchez Arsene Wenger nuk beson se Alexis Sanchez do të largohet nga Arsenali.
Interit i mbyllet dera për sulmuesin, akoma pa bërë ofertë Inter i bashkohet Manchester City në garën për Alexi Sanches. Menaxheri i Arsenalit, nuk ka ndërmend të privojnë e Al
Arsenali ja pret shkurt Manchester Cityt: Kaq para duam për Alexis Sanchez Arsenal ia ka bërë me dije Manchester City se duan 80 milionë funte për ta lënë të largohet anësorin, Alexis Sanchez.
Citi nis ofertën e parë për Sanches, Wenger bën naze Asenal janë të gatshëm të largojnë Alexis Sanchez në Manchester City, por vetëm për 80 milionë paund. City, Inter dhe Ba
Sanches ka biseduar me familjen dhe ka marrë vendimin pë të ardhmen Alexis Sanchez dëshiron të largohet nga Arsenali këtë verë dhe dëshiron të luajë në Ligën e Kampionëve me Manchester Cit
Sanchez trondit Arsenalit: Dua të largohem Alexis Sanchez u ka thënë drejtuesve të Arsenalit se dëshiron të largohet gjatë verës dhe të transferohet te Manchester
Alexis Sanchez në Seria A, bëhet gati çeku me 30 mln euro Alexis Sanchez në fund të këtij sezoni me shumë mundësi do të largohet nga Arsenali. Sulmuesi kilian është drejt transfe
Sanchez "divorcohet" me Arsenalin, Juve bën gati planin për të rrëmbyer Alexis Sanchez do të largohet nga Arrsenali në fund të këtij sezoni. Tabloidi britanik “Daily Star” është i sigurt për k
Gjyqtari që ndihmoi Arsenalin kërkon falje Gjyqtari Mark Clattenburg e ka pranuar se ka gabuar te goli i Alexis Sanchez, në fitoren e Arsenalit ndaj Hullit. Ars
Ja si reagojnë binjaket kur zbulojnë se kush ka lindur e para (VIDEO) Mes motrave dhe vëllezërve gjithmonë do ketë pak konkurrencë, që përcaktohet nga shumë faktorë që nga mosha karakteri dh
Arsenal dhuron spektakël, 6 gola kundër Ludogorets (VIDEO) Arsenali ka fituar me shumë lehtësi kundër Ludogoretsit. Ekipi londinez fitoi me rezultat të thellë, 6:0. Golat për
Wenger paralajmëron Sanchezin: Kjo është hera e fundit Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, i ka thënë Alexis Sanchezit që mos të ekzekutoj më penalltitë. Alexis Sanchez, s
Tsipras dënon sanksionet kundër Rusisë Kryeministri i Greqisë, Alexis Tsipras, ka deklaruar se sanksionet e imponuara kundër Rusisë për aksionet e saj në Ukrai
3 ekipe të mëdha në garë për Alexis Sanchez Arsenal duket se do ta ketë shumë të vështirë të mbajë në radhët e tij Alexis Sanchez. Së fundmi sulmuesi kilian është s