999 rezultate për

alexey

Ulërima të frikshme, dalin pamjet e kritikut të Putinit teksa merret nga ambulanca (VIDEO) Kreu i opozitës ruse dhe kritiku i Kremlin-it, Alexey Navalny, është në gjendje kome, pasi dyshohet se është helmuar, th
Shokohet peshkatari, kap peshkun "dragua" me katër brirë (FOTO LAJM) Një peshk me brirë u kap në rajonin Omsk të Siberisë. Peshkatari Alexey, 25 vjeç, zuri dy peshq nga lumi vjeshtën e k
Ja çfarë është në gjendje që të bëje ky 15-vjeçar pa duar Alexey Romanov është një adoleshent 15 vjeçar nga Rusia, i cili ka dëshmuar se ka aftësi mahnitëse dhe pse pa duar ai ës