999 rezultate për

aleksandar

New York, takim Veljanovski-Jeremiq Kryetari i Kuvendit të Republikës së Maqedonisë Trajko Veljanovski do të takohet sot në New York me kryetarin e Asambles
Vrasja e studentit, Shkupi pret konfirmimin zyrtar Mediat maqedonase kanë spekuluar dje se në Greqi ka vdekur mbrëmjen e kaluar një student maqedonas me emrin Aleksandar S
Valencia-Barça, duel për Dragoviç (VIDEO) Valencia mendon për Aleksandar Dragoviç. Mbrojtësi 21-vjeçar i Basel dhe kombëtares austriake, sipas asaj që raporton "C
I nxehti "ndryshon" orarin e punës Qeveria ka vendosur sot që organet shtetërore dhe ndërmarrjet publike prej ditës së nesërme të organizojnë orarin e tyre
Vdes vëllai binjak i presidentit të ndjerë Boris Trajkovski Vëllai binjak i presidentit të ndjerë të Maqedonisë, Boris Trajkovski, Aleksandar ka ndërruar jetë pas mesnate në orën 1
Aleksandar Pallas, nuk ka pasur zjarr Hoteli "Aleksandar Pallas" në Shkup i mohon informacionet e publikuar në disa media se mbrëmë ka shpërthyer zjarr gjatë