999 rezultate për

albumit

Flori, Elvana, Soni... dikur ata ishin tre Dikur ata ishin të pandarë... Ishin treshja më e përfolur në Tiranë. Flori, Soni dhe Elvana, tre emra të suksesshëm në m
Këngëtarët më të pasura të vitit 2012 (FOTO-LAJM) Viti 2012 ka rezultuar i sukseshëm për këngëtaren e Britney Spears. Pas problemeve me alkolin dhe depresionin, gjatë kët
Nënshkrimi i albumit, Ora tërheqëse në Londer Rita Ora me paraqitjen e saj të fundit në nënshkrimin e albumit të saj debutues u shfaq me një pamje joshëse, me veshje
Festivali i Venecias, shfaqet dokumentari i kushtuar Michael Jacson Në Festivalin e Venecias pritet të shfaqet dokumentari i kushtuar jetës së mbretit të muzikës pop Michael Jacson. Spike
Alicia Keys nxjerr në treg albumin e saj të pestë Alicia Keys, një nga këngëtaret që ka shitur më shumë albume në të gjithë botën (rreth 35 milionë), do të nxjerrë në tre
14 mijë euro, foto e papublikuar e Beatles Kjo është një fotografi e papublikuar asnjëherë më parë e grupit legjendar Beatles e cila do të shitet në ankand për rre
Dafina Zeqiri, së shpejti me surpriza Sipas menaxherit të këngëtares Dafina Zeqiri, Damir Jahir Çekiç, i cili tashmë bashkëpunon me të, kanë mbetur vetëm edhe
Beyonce përkrah Rita Orën (VIDEO) Ylli i këngës Beyonce së bashku me burrin e vet Jay –Z ka shkuar për të parë një performancë të Rita Oras në New York.
Grammy Awards, triumfon Adele Këngëtarja britanike Adele triumfoi në natën e ndarjes së Çmimeve Grammy duke fituar në të gjitha kategoritë në të cilat
Dafina ndahet nga i dashuri?! Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri , duket se është ndarë nga i dashuri i saj Krenar Çoçaj. Burime të afërta me çiftin ka
American Music Awards ndan çmimet për këngët më të mira Këngëtarja amerikane e muzikës country, Taylor Swift, është fituesja e madhe e American Music Awards që është zhvilluar
Fustani i Amy Winehouse del në ankand Një nga fustanet e Amy Winehouse pritet të dalë në ankand shumë shpejt. Bëhet fjalë për fustanin që ajo mban veshur në f
Ankand për veshjet e Winehouse Mediat britanike raportojnë se fustani që e ndjera Ammy Winehouse mban veshur në fotografinë e kopertinës së albumit “Ba
Rihanna zbulon detaje të albumit të ri Rihanna ka zbuluar kopertinën e albumit të saj të ri me titull “Talk That Talk”. Këngëtarja ka publikuar foton e albumit
Rita Ora paralajmëron daljen e albumit te ri Nëpërmjet llogarisë së saj në Twitter, Rita Ora ka paralajmëruar se albumi i saj është duke mbërritur. Më në fund dhe ve
Adelina Emini sjell albumin e parë Kanë mbetur vetëm edhe disa ditë që adhuruesit e këngëtares sonë Adelina Emini do të kenë rastin ta kenë në duar albumin
Shitjet e albumit të Lady Gaga arrijnë 1.1 milionë Albumi i ri i Lady Gagas, "Born This Way", është shitur në 1.1 milionë kopje javën e kaluar në SHBA dhe është në vendin
Lady Gaga foto shokuese në promovimin e albumit të ri Ajo ka bërë emër duke qenë një nga interpretueset më të diskutueshme në botë, por Lady Gaga e ka cuar më larg ketë "fakt
Beastie Boys konfirmojnë publikimin e albumit Anëtarët e "Beastie Boys" kanë konfirmuar se në muajin maj do të publikohet albumi i tyre rikthyes, "Hot Sauce Committee
Ledi Gaga thyen rekordet Ledi Gaga thyen rekordet me albumin e ri "The Fame" . Albumi në internet është marrë mbi është 300 mijë herë shkruan D