999 rezultate për

albumit

Pas albumit Paloma Faith shijon shtatzëninë (FOTO LAJM) Këngëtarja 35 vjeçare Paloma Faith është në pritje të një fëmije me të dashurin e saj Leyman Lahcine. “Jam e lumtur t'ju
Së shpejti “Më mirë të ndarë” nga Kastro Zizo Kastro Zizo ka njoftuar të gjithë fansat e tij se kënga e radhës do të mbajë titullin “Më mirë të ndarë” dhe se ky proje
Rovena Stefa në një film porno? Lidhur me realizimin e shumë fotove provokative, mjaft komente dhe lajme pati për Rovena Stefën, por duket se zhveshja a
Ja si dukeshin gratë shqiptare në vitin 1972 (FOTO LAJM) Këshilli i Përgjithshëm i Bashkimit të Grave të Shqipërisë ka publikuar një album me fotografitë e grave shqiptare të vi
Gomez thyen rekordin me shitjen e albumit 23 vjeçarja Selena Gomez duket se do të shijojë suksesin me renditjen e albumeve më të mirë, duke sjellë një tjetër triu
Chris Brown me vajzën në kopertinën e albumit Me imazhin e së bijës 17 muajshe, Royalty, Chris Brown pretendon se do të pushtojë tregun në muzikë, pasi e ka nxjerrë n
Adele pendohet sërish, refuzon këngën e Sias E penduar në çastin e fundit, Adele ka refuzuar këngën e Sias. Kjo e fundit është shprehur se pavarësisht këtij fakti, k
Adele surprizon fansat, së shpejti albumi i ri Prej kohësh fansat janë në pritje të albumit të ri të këngëtares Adele, por gjithmonë ajo gjen një arsye për ta shtyrë d
Një shqiptar realizon dizajnin e kopertinës së Eminem Eminem ka zgjedhur dizajnin e një shqiptari për kopertinën e albumit të tij. Reperi i famshëm Eminem është në përgatitje
Adele dëshiron një familje të madhe, shtyn publikimin e albumit Kohë më parë mediat rozë shkruanin se Adele kishte shtyrë planet për publikimin e një albumi të ri, me pretekstin se ajo
Selena Gomez me projekte të reja? Pak ditë më parë, Selena Gomez është fotografuar teksa ishte në shoqërinë e një mashkulli ku pretendohej se kishte lindu
Adele shtyn sërish realizimin e albumit U bë një kohë e gjatë që Adele nuk prezanton një projekt për fansat e saj. Në intervistat që ka dhënë kohë më parë, ajo
“So Help Me God” albumi i ri i Kanye West Reperi Kanye West përmes një postimi që ka bërë në rrjetin social Tëitter ka njoftuar fansat e tij për titullin e albumi
Bëhen publike detajet e albumit të ri të Madonnas (FOTO LAJM) Ndonëse ende nuk ka ende një konfirmim nga vetë Madonna, shumë të dhëna janë bërë pubike sa i takon albumit të saj të fu
"Selfie" pa tualet, JLo pushon para prezantimit të albumit Pas ndarjes së bujshme me Casper Smart, një ditë para prezantimit të albumit të saj, Lopez ka zgjedhur të pushojë pranë
Ja kush është arma më e fortë e Elvanës (FOTO LAJM) Shumë prej fansave të saj e krahasojnë me Beyoncen, kjo edhe për hir të flokëve me gërsheta. Por Elvana Gjata nuk ka të
S'ka surpriza, Mariah Carey zbulon titullin e albumit (FOTO LAJM) “Me. I am Mariah” do të jetë titulli i albumit më te ri të këngëtares Mariah Carey, të cilën e ka zbuluar në "Times Squa
Grammy Awards, ja fituesit (FOTO LAJM) Dyshja franceze Daft Punk ka qenë fituesja e madhe e mbrëmjes Grammy Awards duke marrë 5 çmime, përfshirë atë të albumit
Katy Perry, nga tigrat tek fluturat (FOTO LAJM) Ndërsa në videon e saj të fundit Katy Perry shfaqej agresive, vendosur në sfondin e një xhungle dhe duke kërcyer pranë t
Edhe Cyrus ecën përpara, lidhje me producentin e albumit (FOTO-LAJM) Ashtu sikurse Liam Hemsworth ecën përpara me historit e dashurisë, edhe ishe e fejuara e tij Miley Cyrus ecën me të njëj