Gazi i merr jetën brenda galerisë një minatori në Bulqizë
999 rezultate për

albumi

Fustani i Amy Winehouse del në ankand Një nga fustanet e Amy Winehouse pritet të dalë në ankand shumë shpejt. Bëhet fjalë për fustanin që ajo mban veshur në f
Ankand për veshjet e Winehouse Mediat britanike raportojnë se fustani që e ndjera Ammy Winehouse mban veshur në fotografinë e kopertinës së albumit “Ba
Me 22 nëntor del albumi i Berluskonit Këngët e Silvio Berluskoni priten të publikohen me 22 nëntor. Kryeministri i Italisë duket se nuk ka hequr dorë nga dësh
Në dhjetor albumi sekret i Amy Winehouse Një album sekret, plot të papritura i firmosur nga Amy Winehouse. E përditshmja britanike “The Sun”, lëshon bombën ditës
Flor Mumajesi “tradhton” Kosovën (VIDEO) Kompozitori dhe këngëtari shqiptar Flor Mumajesi ka bashkëpunuar me këngëtaren serbe Dunja Iliç, për albumin e saj të gj
Rihanna zbulon detaje të albumit të ri Rihanna ka zbuluar kopertinën e albumit të saj të ri me titull “Talk That Talk”. Këngëtarja ka publikuar foton e albumit
Eliza së shpejti në treg albumin e tretë Ka disa ditë që këngëtarja Eliza Hoxha është duke punuar në albumin e saj të tretë i cili do të dalë së shpejti në treg.
Facebook ose albumi me 3.5 trilion foto Nga të dhënat e fundit tregohet se në Facebook nga fillimi i vitit 2011 deri sot janë ngarkuar 140 miliardë fotografi. N
Albumi i Lil Wayne, gati 1 milion shitje brenda javës Repisti amerikan ka shitur 964 000 herë albumin e tij të ri në iTune. “Tha Carter IV” i cili doli në shtije dixhitale pa
Madona nis punën për albumin e ri Mbretëresha e muzikës pop, Madona ka bërë të ditur se në verën e vitit të ardhshëm ka planifikuar të hedhë në treg album
Rita Ora paralajmëron daljen e albumit te ri Nëpërmjet llogarisë së saj në Twitter, Rita Ora ka paralajmëruar se albumi i saj është duke mbërritur. Më në fund dhe ve
Bleona: Albumi “Ti nuk di as me ma lyp” u shit në 400,000 kopje Këngë me Timbaland, “Madona shqiptare”, xhirime në studion e Michael Jackson, tapet i kuq, vardisje e meshkujve të famsh
Adelina Emini sjell albumin e parë Kanë mbetur vetëm edhe disa ditë që adhuruesit e këngëtares sonë Adelina Emini do të kenë rastin ta kenë në duar albumin
Elvana Gjata hedh në treg albumin "Afër dhe larg" Elvana Gjata ka hedhur në treg albumin e saj të dytë të quajtur “Afër dhe larg”, i cili përmban 15 këngë dhe një remiks
Winehouse, mister albumi i tretë Vala emotive e gjeneruar nga vdekja e parakohshme, jo vetëm që po ngre Amy Winehouse në krye të klasifikimeve, por po fo
Devisi promovon albumin e ri Është një ndër zërat më të bukur mashkullor në skenën shqiptare. Devis Xherahu, këngëtari korccar që për vite me radhë i
Ke$ha ka shkruar 200 këngë për albumin e ri! Diva e popit Kesha thotë se ajo ka shkruar 200 këngë për albumin e saj të ri të influencuar nga muzika rock. Këngëtar
Ne-Yo, bashkëpunim me Beyonce? Ylli i muzikës pop Ne-Yo ka qënë në bisedime me Beyonce për të bërë një duet. Këngëtari i famshëm - i cili për momentin
Genta promovon albumin e ri Ka zgjedhur publikun e diasporës e që të shtunën të promovojë albumin e saj më të ri të titulluar “Guximi”, që përmban s
Shitjet e albumit të Lady Gaga arrijnë 1.1 milionë Albumi i ri i Lady Gagas, "Born This Way", është shitur në 1.1 milionë kopje javën e kaluar në SHBA dhe është në vendin