999 rezultate për

albumi

Ekskluzive/ Çartani promovon albumin e parë këtë verë Judovnik Boshnjaku, i cili njihet me pseudonimin Çartani, zbulon se më në fund projekti i tij përfundimtar i cili është
Vedat Ademi nuk ri duarkryq, së shpejti me një album Vedat Ademi është bërë i njohur falë zërit të bukur. Nëqoftëse keni menduar se këngëtari aktualisht nuk është i angazhua
Mc Kresha shmang Stresin, flet për albumin (VIDEO) Mc Kresha nuk prononcohet në lidhje me konfliktin e shumëpërfolur kohët e fundit me Stresin. Ky i fundit është ndjerë i
Chris Martin i dëshpëruar pas divorcit, nuk jep intervista (FOTO LAJM) Chris Martin, pas ndarjes me Gwyneth Paltrow, nuk dëshiron të japë asnjë intervistë, ndërsa është prononcuar për diskun
S'ka surpriza, Mariah Carey zbulon titullin e albumit (FOTO LAJM) “Me. I am Mariah” do të jetë titulli i albumit më te ri të këngëtares Mariah Carey, të cilën e ka zbuluar në "Times Squa
Dafina Zeqiri lë pas dashurinë, angazhohet me albumin (FOTO LAJM) Ndonëse është përmëndur shpesh për lidhjet e saj të cilat nuk kanë zgjatur për shumë kohë, Dafina Zeqiri ende është beqa
Grammy Awards, ja fituesit (FOTO LAJM) Dyshja franceze Daft Punk ka qenë fituesja e madhe e mbrëmjes Grammy Awards duke marrë 5 çmime, përfshirë atë të albumit
Wanda Nara-Icardi, albumi fotografik i pushimeve (FOTO LAJM) Që kur filloi, disa muaj më parë, lidhja e tyre ka pushtuar mediat ndërkombëtare duke tërhequr vëmëndjen e publikut, kjo
Beyonce surprizon fansat me albumin e ri (FOTO-LAJM) Në formë të shkëlqyer dhe mjaft seksi. Kështu paraqitet Beyonce në albumin e ri të bërë publik së fundmi. 32-vjeçarja ka
Yjet e Champions League në albumin Panini (FOTO LAJM) Sapo është publikuar koleksioni i ri i albumit "Panini" dedikuar elitës së futbollit europian. Koleksioni i ri vjen me 6
Katy Perry, nga tigrat tek fluturat (FOTO LAJM) Ndërsa në videon e saj të fundit Katy Perry shfaqej agresive, vendosur në sfondin e një xhungle dhe duke kërcyer pranë t
Edhe Cyrus ecën përpara, lidhje me producentin e albumit (FOTO-LAJM) Ashtu sikurse Liam Hemsworth ecën përpara me historit e dashurisë, edhe ishe e fejuara e tij Miley Cyrus ecën me të njëj
Eminem rikthehet me album të ri Iu deshën tre vite, por Eminemi është kthyer më në fund me një album të ri. Albumi titullohet "The Marshall Mathers LP 2
Historia e kryqëzimit më të famshëm ku ecën Bitëllsat Abbey Road Abbey-Road-Album-Cover-Beatles APTOPIX BRITAIN BEATLES spuk-pictures-beatles-bbdo-ger The_Beatles Në v
Motra e CR7-ës prezanton albumin e saj (FOTO LAJM) Motra e Cristiano Ronaldos Katia Aveiro realizon një prej ëndrrave të saj duke u rikthyer në skenë të shtunën e shkuar n
Verë e "çmendur" për Vesa Lumën Duket një verë me të vërtetë "e çmendur" përsa i përket angazhimit profesional të këngëtares Vesa Luma. Shumë pak diell
Flori, Elvana, Soni... dikur ata ishin tre Dikur ata ishin të pandarë... Ishin treshja më e përfolur në Tiranë. Flori, Soni dhe Elvana, tre emra të suksesshëm në m
Timberlake, rekorde me albumin e ri Superylli amerikan, Justin Timberlake, është duke kryesuar klasifikimin për albumin më të shitur për këtë vit. Krijuesi
Koncerti, një performancë e jashtëzakonshme për Nichole Scherzinger (FOTO-LAJM) Nichole Scherzinger ka realizuar një performancë të jashtëzakonshme gjatë koncertit Comic Relief. Këngëtarja 34- vjeçare
Rita: Nëna ime dhe Beyonce, me më shumë ndikim në jetën time Rita Ora po vazhdon me intervista ne media te ndryshme, pothuajse cdo dite. Ne me te fundit, ajo edhe njehere ka permend