999 rezultate për

albumi

Enver Haliti sjell për publikun albumin e tij të parë (VIDEO) Enver Haliti, i cili vjen nga Komuna e Vushtrrisë, ka sjellë albumin e tij më të ri i cili përmban këngë kryesisht për a
Së shpejti “Më mirë të ndarë” nga Kastro Zizo Kastro Zizo ka njoftuar të gjithë fansat e tij se kënga e radhës do të mbajë titullin “Më mirë të ndarë” dhe se ky proje
Rovena Stefa në një film porno? Lidhur me realizimin e shumë fotove provokative, mjaft komente dhe lajme pati për Rovena Stefën, por duket se zhveshja a
Noizy: Getoari si Konçita Reperi i mirënjohur Noizy njofton nxjerrjen e një albumi të ri në muajin prill. Gjatë një interviste dhënë për Turjan Hy
Swift fiton çmimin albumi më i mirë i vitit në Grammy Kur përmendim emrin e këngëtares Taylor Swift, gjithmonë na vijnë ndër mend trofetë që ka marrë. Edhe këtë herë nuk
Noizy nuk ndalet, së shpejti me një album të ri Noizy ka paralajmëruar të gjithë fansat e tij se së shpejti do të vijë me një album me të cilën ka punuar shumë. Reperi
Fergie së shpejti më një album të ri Këngëtarja e njohur amerikane, Fergie, është gati të publikojë albumin e saj të dytë. Anëtarja e “Black Eyed Peas” ka
Martin Shkreli paguan 2 mln $ për një album muzikor I ashtuquajturi "shqiptari më i urryer në botë", Martin Shkreli ka paguar 2 milion dollarë për të blerë albumin e grupit
Gent Bushpepa: Kur të kem kohë do martohem! Planet për albumin e ri dhe qëndrimi në studio për një kohë të gjatë duke u marë me projektet e reja, duket se e kanë ku
Spears së shpejti me albumin e nëntë Pas dy vitesh që solli albumin e saj të tetë, Britney Spears është duke punuar mjaft fortë, për të sjellë projektet e sa
Zbulohet shkaku pse Rihanna po vonon albumin Një album i cili është në punë e sipër dhe shumë projekte të tjera jashtë kësaj fushe, duket se e kanë çorientuar paksa
Bieber me një këngë dhe album të ri (VIDEO) Këngët e fundit të Justin Bieber kanë rezultuar mjaft të suksesshme, e ndërsa ai tashmë pas një pune intesive ka përfund
Ja si dukeshin gratë shqiptare në vitin 1972 (FOTO LAJM) Këshilli i Përgjithshëm i Bashkimit të Grave të Shqipërisë ka publikuar një album me fotografitë e grave shqiptare të vi
Gomez thyen rekordin me shitjen e albumit 23 vjeçarja Selena Gomez duket se do të shijojë suksesin me renditjen e albumeve më të mirë, duke sjellë një tjetër triu
Chris Brown me vajzën në kopertinën e albumit Me imazhin e së bijës 17 muajshe, Royalty, Chris Brown pretendon se do të pushtojë tregun në muzikë, pasi e ka nxjerrë n
“One Direction” zbulojnë albumin e ri Në 13 nëntor, “One Direction” do të sjellin albumin “Made In The A.M”. Për djemtë kjo do të jetë puna e parë e tyre pa p
Ellie Goulding së shpejti me albumin e tretë Ellie Goulding ka zgjedhur që albumin e saj të ri ta promovojë me foto të nxehta. 28 vjeçarja sapo ka postuar dy foto, t
Në nëntor Rita Ora me album të ri Muaji nëntor duket se është me mjaft fat për bukuroshen Rita Ora, pasi pritet që të pubikohet në mbarë botën albumi i ri
Adele pendohet sërish, refuzon këngën e Sias E penduar në çastin e fundit, Adele ka refuzuar këngën e Sias. Kjo e fundit është shprehur se pavarësisht këtij fakti, k
Adele surprizon fansat, së shpejti albumi i ri Prej kohësh fansat janë në pritje të albumit të ri të këngëtares Adele, por gjithmonë ajo gjen një arsye për ta shtyrë d