999 rezultate për

albumi

Robbie Williams me një album të ri Pas një shkëputjeje 3-vjeçare, këngëtari Robbie Williams rikthehet në industrinë e muzikës me albumin e tij të ri të tit
Rita Ora së shpejti me një album të ri Rita Ora ka rrëfyer gjatë një interviste për “Evening Standard” se ka planifikuar që këngët e reja t’i publikoj pas prem
Së shpejti në treg albumi i parë muzikor për macet Shumë shpejt të gjithë të dashuruarit pas maceve do të keni një muzikë të shkruar posaçërisht për to. David Teie, ka
Pas albumit Paloma Faith shijon shtatzëninë (FOTO LAJM) Këngëtarja 35 vjeçare Paloma Faith është në pritje të një fëmije me të dashurin e saj Leyman Lahcine. “Jam e lumtur t'ju
Metallica pranë fansave me një album të ri Pas një shkëputje të gjatë prej vitit 2008, Metallica rikthehet fuqishëm me një album të ri. Metallica njoftoi publikimi
Beyonce dhe Jay Z, gati albumin e përbashkët “Champagne”(FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm 4 muaj nga publikimi i albumit të Beyonce “Limonade” dhe Beyonce dhe Jay Z kanë paralajmëruar albumin
Gati albumi i parë i Encës Kur përmendim Encën na vjen ndërmend zhurmën që krijon në median rozë. Por përpos incidenteve në skenë e jo vetëm, ajo v
Fantazi e shfrenuar por perfekte Fantazia e njeriut për të arriturën më të bukurën nuk ndalet as këtu. Kjo është mrekullia që të gjithë do ta kërkonim ta
Rita Ora do përfshijë në albumin e ri instrumente nga Kosova Mediat britanike kanë bërë me dije se albumi i ri i Rita Orës do të përfshijë edhe muzikë që do të luhet me instrumente
Dafina Zeqiri nuk zhgënjen fansat, së shpejti me albumin e ri (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është e angazhuar për të publikuar albumin e saj të ri. Ajo momentalisht ndodhet në New York, ku po zhvill
Enver Haliti sjell për publikun albumin e tij të parë (VIDEO) Enver Haliti, i cili vjen nga Komuna e Vushtrrisë, ka sjellë albumin e tij më të ri i cili përmban këngë kryesisht për a
Së shpejti “Më mirë të ndarë” nga Kastro Zizo Kastro Zizo ka njoftuar të gjithë fansat e tij se kënga e radhës do të mbajë titullin “Më mirë të ndarë” dhe se ky proje
Rovena Stefa në një film porno? Lidhur me realizimin e shumë fotove provokative, mjaft komente dhe lajme pati për Rovena Stefën, por duket se zhveshja a
Noizy: Getoari si Konçita Reperi i mirënjohur Noizy njofton nxjerrjen e një albumi të ri në muajin prill. Gjatë një interviste dhënë për Turjan Hy
Swift fiton çmimin albumi më i mirë i vitit në Grammy Kur përmendim emrin e këngëtares Taylor Swift, gjithmonë na vijnë ndër mend trofetë që ka marrë. Edhe këtë herë nuk
Noizy nuk ndalet, së shpejti me një album të ri Noizy ka paralajmëruar të gjithë fansat e tij se së shpejti do të vijë me një album me të cilën ka punuar shumë. Reperi
Fergie së shpejti më një album të ri Këngëtarja e njohur amerikane, Fergie, është gati të publikojë albumin e saj të dytë. Anëtarja e “Black Eyed Peas” ka
Martin Shkreli paguan 2 mln $ për një album muzikor I ashtuquajturi "shqiptari më i urryer në botë", Martin Shkreli ka paguar 2 milion dollarë për të blerë albumin e grupit
Gent Bushpepa: Kur të kem kohë do martohem! Planet për albumin e ri dhe qëndrimi në studio për një kohë të gjatë duke u marë me projektet e reja, duket se e kanë ku
Spears së shpejti me albumin e nëntë Pas dy vitesh që solli albumin e saj të tetë, Britney Spears është duke punuar mjaft fortë, për të sjellë projektet e sa