E FUNDIT/ Gjendet i pajetë në rrugë një burrë (FOTO LAJM)
999 rezultate për

albumi

Edhe kjo këngëtare shqiptare ka gati albumin e saj të parë ndërkombëtar Këngëtarja Besa Kokëdhima duket se ka lënë Shqipqrinë dhe është zhvensdosur për të jetuar në Paris. Prej andej ajo duket
Gjiko vjen me surpriza, hap konkurs për kopertinën e albumit tëtij (FOTO) Gjiko ka paralajmëruar ditë më parë se diçka të madhe do të vij gjatë dy majit, e mesa duket e ka pasur fjalën për sjell
Rita Ora edhe një herë tjetër shtyn publikimin e albumit të ri Albumi i dytë i Rita Orës është shtyrë sërish. Disa herë Rita Ora ka treguar për vështirësitë për publikimin e albumi
Rita shtyn publikimin e albumit, kjo është arsyeja Albumi i radhës nga Rita Ora është shtyer përsëri. Këtë lajm të ditur e ka bërë Glamour Magazine Germany” e cila bëri
Album me Justin Bieber e J Balvin, Elvana Gjata plas bombën kur nuk pritej (FOTO LAJM) Pas shkëputjes nga Flori Mumajesi dhe grupi i tij, Elvana Gjata ka bërë hapa të mëdhenj, si në muzikën në Shqipëri me al
The Weeknd publikon albumin e ri, zbulon se i ofroi Selenës veshkën e tij para ndarjes The Weeknd mbrëmjen e kaluar nxorri në treg albumin e tij më të ri muzikor të titulluar “My Dear Melancholy” dhe fansat
Albumi i Taylor Swift, dy milionë kopje të shitura Albumi më i fundit i Taylor Swift ka shitur më shumë se dy milionë kopje. “Reputation” është albumi i parë që nga ai
Albumi i Ermal Meta-s më i shitur në Itali Dueti i shqiptarit Ermal Meta me Fabrizio Moro është shpallur Fitues i këtij edicioni të festivalit të Sanremo. Këng
U porositën të mos postonin foto, miqtë tradhtojnë Elvanën (FOTO LAJM) Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të vlerësuara shqiptare dhe që prej disa kohësh ka tentuar karrierën në arenën
50 Cent paralajmëron albumin e ri Hip hop ylli amerikan, 50 Cent ka paralajmëruar rikthimin e fuqishëm në skenë. 50 Cent po bëhet gati për publikimin e
I kopjuan titullin e albumit, Besa Kokëdhima kërkon njohjen e autorësisë Ajo vendosi që ta lërë Shqipërinë dhe të vendoset në Paris për të jetuar. Kjo ka qenë arsyeja pse ajo prej kohësh i mung
Vajza e Koço Kokëdhimës në sherr me aktorin e humorit, ia plas vjedhjen në fytyrë Besa Kokëdhima, këtë herë duket se i ka ardhur në majë të hundës. Ajo ka kërkuar llogari aktorit të humorit Romir Zal
Me 1 janari, Ledri paralajmëroi diçka tjetër Mbrëmë pas mesnatës, në orën 00:00, kur erdhi Viti i Ri, e lansoi këngën e re. Por, përpos ‘1 Janarit’, reperi Ledri
Eminem i këndon vajzës në albumin e ri Eminem nxjerr në pah keqardhjen për vajzën e tij Hailie Jade Scott, dhe gjithashtu këndon për nënë e tij dhe ish të dash
Elite Daily: 2018-ta do të jetë viti i Rita Orës Elite Daily ka realizuar një intervistë të gjatë me këngëtaren me origjinë shqiptare Rita Ora për të folur për më shumë
Bleona vazhdon me shpalosjen e "albumit" nudo (FOTO LAJM) Bleona Qereti është ndër këngëtaret me të komentuara në trojet shqiptare. E vetëdijshme për bukurinë e saj, ajo nuk h
James Arthur ndryshe me albumin e radhës Deri më tani James Arthur ka ndërtuar karrierën e tij me balada. Duke filluar nga kënga që prezantoi në X Factor, cov
2018, viti i Bebe Rexhës Këngëtarja me origjinë shqiptare i ka suprizuar të gjithë, duke u bërë vajza e parë në botë që kryeson listën e “Billboa
“Nata e Bardhë”, një tjetër yll muzikor ndez Tiranën A jeni gati për “Natën e Bardhë”? Nëse përgjigja është po, atëherë bëhuni gati për surprizën e radhës. Sepse pas Jessie
Këngëtarja e njohur sjell albumin e ri frymëzuar nga jeta e saj Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të suksesshme në botë dhe që kohët e fundit ka ndenjur pak në qetësi. por T