999 rezultate për

albumi

Një duartrokitje për Dua Lipën, suksesi i saj sapo arriti majat (FOTO LAJM) Nuk ka më asnjë dyshim që Dua Lipa është këngëtarja e cila na surprizon çdo herë. Që pas daljes së parë në publik ajo
As çifti zvicerian as ndarja me Mozzik nuk ndalin Loredanën, reperja pushton rrugët në Gjermani (FOTO LAJM) Ndonëse e re në tregun muzikor, karriera e Lorenana Zefit po kap majat. Reperja është duke zhvilluar një karrierë të
Loredana promovoi albumin e parë! Zbulohen artistët shqiptarë që morën pjesë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, Loredana promovoi albumin e saj të parë. Albumi mban titullin “King Lori” dhe pjesë e tij janë kën
Vajza e Beyoce e lindur për në skenë, thyen rekord me një këngë (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja e hiteve, Beyonce hodhi në treg albumin e saj më të ri, “The Lion King: The Gift”. Albumin
Dua Lipa shprehet nervoze për albumin e ri Dua Lipa në një intervistë për BBC ka treguar se albumi i saj do të publikohet së shpejti. Gjatë intervistës Dua tha
Gashi promovon albumin e ri në "Sunny Hill Festival" (VIDEO) Këngëtari i njohur me prejardhje nga Kosova Gashi po merr famë me muzikën e tij në gjithë botën. Gashi vitin e kaluar
I publikuan fotot nudo, reperja shfaqet e gjakosur në albumin e ri Iggy Azalea ju rikthye përdorimit të rrjeteve sociale dhe me anë të një posteri të veçantë, zbuloi se do sjellë shumë sh
Foto albumi më i bukur familjar, fundi është prekës (FOTO LAJM) Rituali filloi të gjitha në vitin 1986. Një baba vendosi të merrte një fotografi me djalin e tij në ditëlindjen e tij të
Dua Lipa thyen rekord me albumin e fundit Me 2 çmime ‘Grammy’ dhe me një numër klikimesh shumë të lartë, nuk ka dyshim që Dua Lipa është një nga artistet më të su
Basha promovon Shqipërinë turistike me albumin "Homeland" në Londër (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka promovuar albumin me foto nga Shqipëria turistike ‘Homeland”, gjatë një vizi
Reperit të njohur i ndodh surpriza pas vrasjes Albumi i vetëm i reperit Nipsey Hussle është rikthyer në klasifikimin muzikor amerikan në vendin e dytë, një javë pasi u
Edhe pse jo zyrtare, Drake është artisti me më shumë kopje të shitura të albumit për vitin 2018 Reperi, këngëtari, teks shkruesi, aktori dhe interpretuesi Canadez është duke kaluar një nga vitet më të suksesshëm të k
Provokimi i Tunës në sy të burrit, duet për dashurinë e pamundur Ylli Limanin (FOTO LAJM) Tre vite më parë, këngëtarja Tuna Sejdiu u përfol për një lidhje intime përtej miqësisë me këngëtarin 10 vite më të ri n
Kanye West do Dua Lipën në albumin e ardhshëm Reperi i suksesshëm amerikan do Duan në albumin e tij të ardhshëm. Reperi i njohur Kanye West, ka shprehur dëshirën që
Sot një vit më parë, Elvana rikthehet pas në kohë për ditëlindjen e saj Elvana Gjata feston ditën e sotme ditëlindjen e saj. Dhe pas rikthimit në Instagram, ajo ka vendosur që të rikthehet
Dua Lipa shkruan histori në muzikën britanike, sa janë rritur të ardhurat falë saj Muzika britanike njihet si një ndër më kryesoret në tragun botëror, nga e cila kanë dalë emra të mëdhenj. Së fundmi
Bebe Rexha shfaqet tejet e lumtur dhe ka një arsye Bebe Rexha tash e sa kohë ka paralajmëruar albumin e ri. “Expectations”, është albumi debutues i Bebes për tregun ame
Kopertina e albumit të ri të Kanye West do të ketë tualetin e Whitney Houston Kanye West pagoi 85.000 dollarë për të licencuar fotot e tualetit me ilaçe të Whitney Houston, për t’i përdorur si imazh
Çfarë nuk pa në takim, Rama zbulon detajet nga takimi me Macron (FOTO LAJM) Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama udhëtoi drejt Parisit ku zhvilloi një takim me presidentin Francez, Macron. Me
Dua Lipa flet për realizimin e albumit të dytë: Kush më frymëzoi Dua Lipa është kthyer në një ikonë të muzikës dhe është në përfundim e sipër të albumit të dytë. Këngëtarja pohon se