999 rezultate për

albpetrol

AK: Privatizimi i Albpetrol, jotransparent Aleanca Kuq e Zi cilësoi si jotransparent dhe të kapur nga interesa klienteliste procesin e privatizimit të Albpetrol. S
‘Albpetrol’, Haxhinasto: Të shmangim spekulimet Ministri i Ekonomisë, Edmond Haxhinasto gjatë inspektimit të punës në HEC-in e Ashtës kërkoi sot që të shmagen spekulime
Privatizimi i Albpetrol, Dervishaj: Procesi transparent Zv.ministri i METE-s, Sokol Dervishaj, njëkohësisht kryetar i Komisionit të Vlerësimit të Ofertave në një pronocim për s
EDITORIAL: Dola një herë nga Singapori... Emirjon Senja - Pas surprizës së ofertës miliardëshë ditën e parë, me faktet e çuditshme dhe kontradiktore që dalin nga
I dashuri i Bertinës blen Albpetrolin? Emri i këshilltarit të zv/kryeministrit të Kosovës, Behxhet Pacolli u lakua dje në disa media si personi që përfaqësoi f
Reuters: Amerikanët ofrojnë dyfishin për Albpetrolin Oferta prej 850 milionë eurosh të ofruara nga kompania amerikane Voltro Silk Road Equity Ltd është më shumë se dyfishi i
Ankandi i shitjes së "Albpetrol", ja ofertat e kompanive Update -Pas hapjes së zarfave, METE gjatë mbledhjes së sotme të tenderit deklaroi se kompania Ecolog International nuk k
Berisha: Privatizimi i Albpetrol, godet korrupsionin Kryeministri Sali Berisha deklaroi sot se qeveria do të vijojë me privatizimin e plotë të Albpetrol, i cili sipas tij do
Naco: Privatizimi i "Albpetrol" rrit të ardhurat në buxhetin e shtetit Ministri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Nasip Naço deklaroi gjatë ditës së sotme se privatizimi i ‘Albpetrol’ d
Ligji mbi Albpetrol, Braçe: Qeveria shiti pasurinë kombëtare Deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe denoncoi edhe njëhere shitjen e pasurisë së vendit nga qeveria. Në një prononc
Kuvendi kalon projektligjin për "Albpetrolin" Me 71 vota pro dhe 50 kundër, Kuvendi mirtaoi gjatë ditës ndryshimet në ligjin "Për hidrokarburet" ndërsa me 71 vota pro
Privatisation of Albpetrol, approved The Assembly approved Wednesday by the ruling majority’s 71 votes a bill for the privatisation of oil company Albpetrol.
Privatisation of Albpetrol company provides vast opportunities Privatisation of Albpetrol company provides vast opportunities for the country's hydrocarbon potentials to turn into inc
Privatizimi i Albpetrol, debate në parlament Kalimi i projektligjit për privatizimin e Albpetrolit ka ngjallur debate gjatë ditës së sotme në parlament. Grupi i Part
Privatizimi i Albpetrol, Komisioni i Ekonomisë jep "Ok" Projektligji për Privatizimin e Albpetrol është miratuar gjatë ditës së sotme në Komisionin e Ekonomisë. Procesi është k
Privatizimi i Albpetrol, PS akuzon qeverinë për korrupsion Opozita ka akuzuar qeverinë se me shitjen e kompanisë Albpetrol qeveria po përfshihet në një aferë gjigande korrupsioni.
Ndryshohet ligji për privatizimin e Albpetrol Kompania që do të privatizojë Albpetrolin do të shrfytëzojë për një kohë prej 25 vitesh rezervat natyrore dhe të drejtat
Topi dekreton ligjin e privatizimit të Albetrol Ligji për privatizimin e shoqërisë “Albpetrol sh.a. Patos” është dekretuar gjatë ditës së sotme nga Presidenti i Republi
Brace: Qeveria nuk shiti vetëm Albpetrol por edhe pasurinë kombëtare Vendimi i fundit i marrë nga qeveria për privatizimin 100 përqind të kompanisë shtetërore të nxjerrjes së naftës Albpetr
Parliament approves the sale of “Albpetrol” After several hours of debate between the majority and the opposition, the Parliament approved today with 72 votes in fa