999 rezultate për

albpetrol

Dështon tenderi për shitjen e Albpetrol Tenderi i për shitjen e Albpetrol ka dështuar. Sipas “Financal Times” qeveria shqiptare ka anuluar tenderin për Albpet
Braçe: Privatizimi i Albpetrol, turp kombëtar Diskutimet për pr/ligjin për gazifikimin është shoqëruar me debate në seancën e sotme të Kuvendit. Deputeti i Partisë So
Albpetrol, shuhet oferta 850 milionëshe Kur kanë kaluar më shumë se katër muaj nga shpallja fitues i konsorciumit "Vetro Energy" për tenderin e privatizimit të
Privatizimi i Albpetrol, shqyrtohet oferta kinezëve Pas dështimit të ofertës prej 850 milionë eurosh, të ofruar nga kompania “Vetro Energy”, ministri i Ekonomisë, Edmond Ha
Albpetrol drejt miliarderit kinez? Qeveria shqiptare është duke pranuar në heshtje se oferta 850 milionë euroshe e ofruar për privatizimin e Albpetrol nga
Braçe: Dy arsye të forta për të rrëzuar Berishën Dështimet me privatizimin e CEZ dhe Albpetrol, janë dy nga arsyet e renditura nga deputeti socialist, Erion Braçe i cili
Albpetrol, “Vetro Energy” paguan garancinë Kompania “Vetro Energy” pritet të paguajë të premten garancinë prej 170 milionë euro të kontratës për privatizimin e Alb
Opozita kërkon sqarime për procesin e privatizimit të Albpetrol Opozita ka kërkuar sot sqarime nga ministria e Ekonomisë sqarime për procesin e privatizimit të kompanisë Albpetrol. Në
“Albpetrol”, “Vetro Energy”: Gati të paguajmë garancinë Konsorciumi “Vetro Energy” ka reaguar sot lidhur me afatin e fundit të vendosur nga ministria e Ekonomisë për garancinë
Nuk paguan garancinë, blerësi i ‘Albpetrol’ afat deri në 3 dhjetor Kompania e cila ka fituar të drejtën e blerjes së Albpetrol nuk e ka derdhur ende garancinë prej 10 përqind të kërkuara
Albpetrol, skadon sot afati i dytë për kontratën Llogaritë ligjore tregojnë se sot në mesnatë skadon edhe afati i dytë për shitjen e kompanisë së naftës “Albpetrol”. Në
"Vetro Energy", siguron 850 milionët për "Albpetrol" Kompania Vetro Energy e cila a fituar të drejtën për privatizimin e kompanisë shtetërore të naftës "Albpetrol" ka njoftu
Shtyhet për 30 ditë shitja e Albpetrol Ministria e Ekonomisë nuk ka arritur të nënshkruajë brenda afatit të parë ligjor kontratën për shitjen e kompanisë Albpe
Pronarët e Albpetrol premtojnë investime Drejtuesit e “Vetro energy”, kompanisë fituese e cila do të marrë me koncesion Albpetrolin kanë premtuar investime të më
Vetro Energy is the new owner of Albpetrol Vetro Eenergy is the winning company in the privatization process of Albpetrol. According to a decision that government
Privatizimi i Albpetrol, fituesi "Vetro Energy" Vetro Energy është shpallur kompania fituese për Albpetrolin. Këshilli i Ministrave ka miratuar raportin e IKOV, ku kjo
Privatizimi i Albpetrol, METE: Nuk ka ankimime Pak orë para se të përfundojë afati i vendosur për ankimimet Ministria e Ekonomisë dhe Enërgjitikës ka bërë të ditur se
AK kërkon rrëzimin e ligjit për privatizimin e Albpetrol Aleanca Kuqezi u ka bërë thirrje sot deputetëve të mos miratojnë projektligjin për privatizimin e "Albpetrol". Kreu i ke
Vetro Energy rated best to buy Albpetrol Three companies out of six participating in the competition for Albpetrol privatization have met tender conditions, both
“Vetro Energy” me një dorë tek "Albpetrol" Kompania “Vetro Energy” ka marrë pikët maksimale për të privatizuar kompaninë “Albpetrol”. Në një konferencë për mediat