999 rezultate për

albpetrol

Albpetrol ngre alarmin: "Bankers Petroleum" transferon para jashtë Shqipërisë Kompania mbikqyrëse e koncesioneve të naftës, Albpetrol ka ngritur alarmin se Bankers Petroleum po transferon para jasht
EKSKLUZIVE/ Zbulohet e-maili: Gjiknuri dinte gjithçka mbi skandalin 1.5 million USD me puset e "Albpetrol" Gjykata Penale dha sot masën e sigurisë për të arrestuarit dhe të shpallurit në kërkim për skandalin e abuzimit me 1.5 m
Shkarkohet kreu i Albpetrol, kush do ta zëvendësojë? Ditën e sotme është shkakuar nga detyra Drejtori i Kompanisë Shtetërore të naftës “Albpetrol”, Dritan Spahiu. Në vend
Ministrja e Energjitikës shkarkon drejtorin e Albpetrolit, kush e zëvendëson Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku shkarkon drejtorin e Albpetrol Kastriot Bejtaj. Shkarkimi i
Këput krahun punonjësi i "AlbPetrol", fshihet ngjarja Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në firmën e AlbPetrol, ku një punonjësi disa ditë më parë është aksidentu
Lojtarët sulmojnë arbitrin për një penallti të padhënë Fundi i ndeshjes së Kategorisë së Dytë mes Maliqit dhe Albpetrolit të përfunduar me rezultatin 1-0 në favor të vendasve
Shkarkimet e naftës, helmohen 6 banorë të fshatit Zharrëz 6 banorë në Zharrëz janë helmuar nga shkarkimet e depove të naftës bruto të kompanisë Albpetrol. 6 banorët i janë dr
Bilanci 2016, Albpetrol realizon 1.5 miliardë lekë fitim Këshilli Mbikëqyrës i shoqërisë Albpetrol sh.a ka miratuar bilancin e vitit 2016 ku Albpetrol ka arritur të bëjë një fit
Refren 10-vjeçar i sektorit të naftës: "Ato shitje që bënë, ku i çuan lekët?" Nga Ergisa Bejkollari Që prej vitit 2007, kompania më e dytë më e madhe e prodhimit të naftës në vend pas Bank
KLSH: Albpetrol ka shkaktuar dëm ekonomik 150 milionë dollar Kontrolli i Lartë i Shtetit ka gjetur shkelje të kompanisë shtetërore të prodhimit të naftës Albpetrol në vlerën e 150 m
20 milionë dollar borxhe, “Albpetrol” i merr puset e naftës kompanisë “Trans Atlantik” “Albpetrol” ka vendosur të rimarrë në dorëzim vendburimet e naftës Gorisht-Kocul dhe Cakran-Mollaj, pasi kompania “Trans
Albpetrol privatization, Rama ensures a transparent process Present in the two-day summit for energy, "Albania oil, gas and energy 2015", PM Edi Rama said that the actual governmen
Rama: Proces transparent për privatizimin e Albpetrol I pranishëm në samitin dy ditor për energjinë, “Albania olil, gas & energy 2015”, Rama tha se në nisje të qeverisjes u g
Berisha: Ja të rejat për atentatin ndaj Artur Çanit Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook është shprehur se atentatin ndaj gazetar
Reagon Albpetrol: Akuzat e PD-së, shpifje Albpetrol ka reaguar në lidhje me akuzat e Partisë Demokratike sa i takon abuzimeve që i bëhen kësaj kompania, me anë të
Rama: Në 300 ditë, Albpetrol kaloi nga kthetrat e korrupsionit në duart e shtetit Në gjashtë muajt e parë të këtij viti në arkën e shtetit kanë shkuar 11 milion USD më shumë nga Albpetrol. Kryeministri
KLSH kallëzim penal drejtorit të Albpetrol Kontrolli i Lartë i Shtetit kallëzon në Prokurori drejtorin e përgjithshëm të Albpetrol-it, Endri Puka. Shkak për këtë ë
Albpetrol bleu ujin për naftë gjatë fushatës elektorale Prokuroria e Fierit ka nisur hetimet lidhur me skandalin e mbushjes me ujë të katër rezervuarve të naftës në kompaninë “
Ish punonjësit e Albpetrol sërish në protesta Dhjetëra punonjës të larguar nga puna protestuan sërish sot para ndërtesës së kompanisë Albpetrol duke kërkuar nga drejt
Ish punonjësit e Albpetrol në protestë Dhjetëra ish-punonjës të Albpetrol-it janë konfrontuar sot me me punonjës të policisë së rendit dhe policisë private në