999 rezultate për

albin

Molliqaj zgjedh ndërmjet Thaçit dhe Kurtit Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, duke folur për dialogun me Serbinë në “Debat Plus”, thënë se mes Pr
Shpendi: Albini është aq i fuqishëm saqë edhe nga burgu më kontrollonte Shpend Ahmeti mbrëmë ishte prezent në emisionin "Zona e Debatit" ku foli për PSD-në dhe për shkaqet e ndarjes nga Vetëve
Shpend Ahmeti flet për akuzat e Albin Kurtit ndaj tij Shpend Ahmeti ka thyer heshtjen e tij të deritanishme dhe ka folur për largimin nga Vetëvendosja dhe marrjen në udhëheqj
Shpërthen Kimetja, flet për Albinin, Vjosa Osmanin, Halitin e shumë të tjerë Pas debatit mes Anton Qunit dhe Xhavit Halitit në lidhje me 8 milion markat e luftës, ku Haliti akuzohet nga Quni se ai
Njihuni me politikanin që është i ngjashëm me Albin Kurtin Saktësisht një muaj më parë, Nikol Pashinyan po ecte nga fshati në fshat përgjatë Armenisë në një protestë kundër kapjes
Shpendi pritet të jetë kryetar i partisë PSD, tmerrohet Albin Kurti Grupi i Deputetëve të Pavarur dhe zyrtarë tjerë të larguar nga Lëvizja Vetëvendosje përfundimisht do t’i bashkohen Parti
Albin Kurti nuk hyri në Bosnje-Hercegovinë me pasaportë të Kosovës Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ditë më parë ai ka qëndruar në vizitë zyrtare Bosnje dhe Hercegovinës(BH).
Kurti dhe Lubonja përplasen për Bashkimin Kombëtar Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe publicisti i njohur Fatos Lubonja ndajnë qëndrime të kundërta lidhur me
Lidhja e re e Albit, Klaudia pendohet dhe e kërkon sërish? Albi dhe Klaudia u bënë një nga temat më të diskutuara me divorcin e bujshëm. Klaudia erdhi në Shqipëri e Albi u nis
Ish-bashkëpunëtori i Kurtit: Jam i bindur se Albini është segment i axhendave të Thaçit Leon Duhanaj, ish anëtar i Këshillit të Përgjithshëm të Lëvizjes Vetëvendosje, si dhe bashkëpunëtor i ngushtë i kryetari
Albini u flet francezëve për dialogun me Serbinë Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, gjatë një prezantimi në Fondacionin “Jean Jaurès” në Paris, ka shpalosur
Haradinaj i çohet në këmbë Thaçit ndërsa Albin Kurti ia tregon vendin Kryetari i Vetëvendosjes Albin Kurti dhe kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj u panë tek po bëjnë muhabet të përzemër
Limaj rrëfen bisedën që zhvilloi me Edi Ramën dhe Albin Kurtin Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj ka bërë me dije se gjatë vizitës së tij në Tiranë ka pasur takime me kryemi
Albin Kurti: Gjuriç duhet të mbahej në arrest Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka thënë se Marko Gjuriç është dashur që të mbahej nën arrest e jo të dep
Zvicra po godet shqiptarët që janë në borxhe, historia e dhimshme me borxhliun shqiptar Borxhet e shumta dhe mungesa e gatishmërisë për t’i paguar ato, kanë bërë që kosovarit 59 vjeçar t’i shqiptohet masa e d
Kurti në fjalimin e parë para aktivistëve targeton Shpend Ahmetin Dega e Lëvizjes Vetëvendosje në Prishtinë është mbledhur sot për herë të parë pa Shpend Ahmetin, i cili para disa javësh
Sot është ditë e veçantë për Kurtin dhe Vetëvendosjen Deputeti më i votuar në zgjedhjet parlamentare të 11 qershorit, Albin Kurti ka një ditë të veçantë. Lideri i Lëvizjes Ve
Lushtaku debaton me Albin Kurtin Deputeti i PDK-së, Mërgim Lushtaku, ka shkuar te deputetët e Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe Liburn Aliu me të cilët nuk
Apostolova bisedon me Albin Kurtin pas hedhjes së gazit Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, është parë në hollin e Kuvendit të Kosovës teksa bisedon me depu
Albin Kurti: Raporti i Shpejtim Bulliqit është aktakuzë për Thaçin dhe Mehën Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka thënë se raporti i Shpejtim Bulliqit për demarkacionin është aktakuzë për pres