999 rezultate për

albin

Albin Kurti: Thaçi të japë dorëheqjen Kryetari i VV-së, ka thënë se Thaçi duhet të jap dorëheqje pasi që ka bërë marrëveshje të fshehtë me ndërkombëtarët.
Dorëhiqet edhe aktivisti që u gjakos për të mbrojtur Albin Kurtin Në një konferencë për media nga ku dhanë dorëheqje disa anëtar të sekretariatit të VV-së ishte edhe aktivisti, Kushtrim
Flet aktivistja e VV-së: Këta janë 5 ngacmues seksual, ja mesazhi për Albin Kurtin (FOTO) Kordinarja e Qendrave të VV-së, Teuta Rrusta gjatë ditës së sotme ka dhënë përgjigje edhe kontratat edhe për ngacmimet
Deputetët e Vetëvendosjes përplasen në Facebook Se kush po e thotë të vërtetën, e kush jo, për atë se si u zhvillua gjithë kriza në Vetëvendosje mbetet të shihet. M
Albin Kurti flet për ngacmime seksuale në Vetëvendosje Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka pohuar se në organizatën që ai drejton ka pasur raste kur janë keqtraj
Molliqaj: Albin Kurti e sheh Shpend Ahmetin si rival Ish-sekretari organizativ i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka thënë se në një takim të mëhershëm që ka pasur me tash kr
Molliqaj: Këto janë torturat psikologjikë që më ka bërë Albin Kurti Ish-sekretari organizativ i Vetëvendosjes, ka thënë se kryetari Albin Kurti dhe deputeti tjetër Xhelal Sveçla, kishin mo
Molliqaj e thotë edhe këtë: Albini është i rrezikshëm nëse bëhet kryeministër Ish-sekretari organizativ i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka thënë se kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka qasje
Fisi: Nuk i thuhet `babë` Albin Kurtit por atij që të ka q* nanën Deputeti i LVV-së, duket se nuk ka të ndalur me luftën kundër atyre që kanë filluar ta sulmojnë së fundi. Nuk i inter
Albin Kurti jep një lajm të mirë për të pakënaqurit në parti Kryetari i ri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, nuk sheh ndarje në partinë e tij. Në konferencën e parë pas zgjedhjes kry
Pantina rrëfen momentin kur Albin Kurti vendosi të kandidojë për kryetar (VIDEO) Intervista e ish-kryetarit të Vetëvendosjes, Visar Ymeri, në një emision në televizion e kishte shtyrë Albin Kurtin të m
Qindra persona përcjellin shqiptaren e vrarë në Gjermani Më shumë se 400 veta kanë përcjellë për në banesën e fundit në varrezën kryesore në Bad Langensalza Flurije Gashin, shkr
Rezultatet e VV, Albin Kurti merr 98.82% të votave Lideri suprem i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti është rizgjedh në krye të VV’së. Në zgjedhjet e sotme për kryetar part
Vajza e deputes harron selfiet, jep këshilla sjelljeje për të rinjtë (FOTO LAJM) Ajo është një nga vajzat më të bukura të botës së modelingut dhe pse në fakt është në një moshë shumë të re. Vetëm 1
Shqiptari harron ku është dhe bën ilegalisht djalin synet por arrestohet Një burrë 35 vjeçar i besimin islam nga Kosova, me qëndrim në Gütersloch mund të dënohet me heqje lirie. Kjo mund t`i nd
Ymeri: Dhashë dorëheqje, sepse Kurti është bërë njeriu i vetëm në Vetëvendosje Ish-kryetari i Vetëvendosjes Visar Ymeri, ka kritikuar qasjen e përdorur nga kryetari i zgjedhur i këtij subjekti Albin
Visar Ymeri tregon pikënisjen e sherrit në Vetëvendosje Visar Ymeri ka thënë se problemet në Vetëvendosje kanë nisur nga tetori i vitit të kaluar. Ai ka thënë se që nga ajo koh
Shpend Ahmeti kundër platformës së Albin Kurtit për Vetvendsojen Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, njëherësh kryetar i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka folur rreth kandidimit të
Orangutani i vetëm "albino" në botë mahnit me fotot (FOTO LAJM) Orangutani i vetëm i njohur albino në botë do të jetojë në një shtëpi të bërë nga njeriu në një ishull. Orangutani pe
Nëse doni pasaportë të Zvicrës duhet të plotësoni këtë kusht qesharak Dy vjet më parë, një rast shkaktoi një tronditje: dy vajza nuk morën nënshtetësinë zvicerane për shkak se refuzuan mësim