999 rezultate për

albin

Voton Albin Kurtit: Bashkëshortja pa të drejtë vote, e përcjell bashkë me vajzën deri te dera Kandidati i Vetëvendosjes për kryeministër Albin Kurti iu është drejtuar kutive të votimit i shoqëruar nga bashkëshortja
Ziadin Sela mbështet hapur Albin Kurtin: Ky është veprimi i fundit Kryetari i Aleancës për Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut, Ziadin Sela ka përkrahur hapur kandidatin për Kryeministër ng
Albin Kurti: Shteti ynë ka nevojë për frymëzimin e tretë, pas çlirimit e pavarësisë -Kandidati për Kryeministër nga Vetëvendosje, Albin Kurti, u shpreh se për të ecur përpara, shteti i Kosovës ka nevojë p
Refuzon t'i shkojë tek varri, por Albini nuk ngurron ta përdore Ibrahim Rugovën për fushatë Albin Kurti, kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, ka thënë në një tubim në Istog se historia do të trego
Reagon ish deputetja Deda për të bijën që pushton rrjetin: Fotot ja bëj vet (FOTO LAJM) Vajza e Albina Dedës, ish-deputetes së PD-së, Ada është shumë e komentuar në mediat rozë. Ajo është shumë aktive në rrje
Në këta fshatra Zviceran mjafton të jetoni dhe ju ofrojnë para Në skemën e fundit zvicerane për të parandaluar një eksod, një fshat afër Lucernit po paguan të rinjtë për të qëndruar.
Albin Kurti flet për Rugovën, bashkimin me Shqipërinë, simbolet dhe Përfaqësuesen e Kosovës Kandidati për kryeministër nga Lëvizja Vetëvendosje, njëherësh edhe kryetari i kësaj partie, Albin Kurti, mbrëmë ka qenë
Albin Kurti: Jemi të paaftë për t’u bashkuar me Shqipërinë Kandidati për kryeministër të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka folur për idenë e bashkimit ko
Albin Kurti sot në Shkup Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti sot vjen në Shkup në kuadër të fushatës parazgjedhore e cila ende zyrtarisht
Nga 1 tetori, shqiptarët do të përgjohen me dedektivë në Zvicër Në Zvicër, midis viteve 2009 dhe 2016, detektivët u përdorën në rreth 220 hetime në vit. Dy të tretat e atyre që u përsh
Krijesat më të çuditshme në botë, sikur janë prej një tjetër planet (FOTO LAJM) Interneti na bën të besojmë se nuk ka asgjë në botë që mund të na befasojë. Sidoqoftë, natyra na provon gabim gjatë gjit
Jemi në fushatë: Albin Kurti heq dorë nga ngjyrat kuqezi dhe përkrah për herë të parë Kombëtaren e Kosovës Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka hequr dorë nga ngjyrat kuqezi dhe refuzimi i kombëtares dhe flamurit të Kos
Vjosa Osmani i përgjigjet Albin Kurtit: Oferta jote zhvendos garën brenda koalicionit Kandidatja e LDK-së për postin e kreut të ekzekutivit në Kosovë, Vjosa Osmani ka reaguar pas propozimit të kryetarit të
Haziri paralajmëson marrëveshjen LDK-VV (VIDEO) Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri ka paralajmëruar një koalicion LDK-VV për zgjedhjet e tetorit. Deklarata e tij erdhi
Prova e fundit: Mustafa dhe Kurti takohen sërish për koalicionin Kreu i LDK-së, Isa Mustafa dhe ai i Vetëvendosjes, Albin Kurti do të takohen sot në ora 11:00, në hotel Sirus. Ky taki
I dhanë "shah" Albinit, Mustafa tregon pse zgjodhën Vjosa Osmanin si kandidate për kryeministre Zgjedhja e Vjosa Osmanit si kandidate të LDK-së për kryeministre ndërkohë që po diskutohej për koalicion me VV-në ishte
Albin Kurti tregon se si e njohu gruan norvegjeze dhe çfarë gjuhe flet vajza e tij Albin Kurti, lideri i Lëvizjes Vetëvendosje ka folur për jetën private dhe rolin e të qenit prind i një vajze dhe bashkë
Haradinaj: Albini u mërzit shumë kur dhashë dorëheqjen Ramush Haradinaj, kreu i AAK-së dhe ish-kryeministri i Kosovës, ka folur pas seancës për shpërndarjen e Kuvendit. Ai e k
Mimoza i bashkohet VV-së, kurse Ilir Deda tregon se nuk shkon me ta Deputeti, Ilir Deda përmes një shkrimi të gjatë ka treguar arsyen se pse nuk do të shkojë në lëvizjen Vetëvendosje me Mi
Takohen Albin Kurti dhe Isa Mustafa: Kush do ta marrë kryeministrin? Në këto çaste, një takim po mbahet me dy liderëve të këtyre partive, në një nga restorantet e kryeqytetit. Mediat nuk