999 rezultate për

albin

Albin Kurti si Thaçi: Lugina t'i bashkohet Kosovës Kreu i Vetëvendosjes Albin Kurti është në një linjë me Hashim Thaçin sa i përket bashkimit të Luginës me Kosovën. Ai
Zeka ka një pyetje për Veselin: Me çfarë misioni e fute Glaukun tek VV? Deputeti i NISMA’s. Milaim Zeka është përfshirë në debatin e nxitur nga Presidenti se prapa organizatës terroriste “Syri
Thaçi akuzon Albin Kurtin se ka planifikuar vrasjen e tij Presidenti i vendit Hashim Thaçi ka deklaruar në gjyq se ishte informuar se kreu i VV-së Albin Kurti dhe dy anëtarët tje
Frashëri e quan Vetëvendosjen sekt Frashër Krasniqi i PSD-së e ka cilësuar Vetëvendosjen si sekt. Sektet janë grupe radikale të feve të ndryshme. Ende s’ka
Molliqaj nuk duron më, reagon ashpër ndaj Albin Kurtit Gjatë ditës së sotme u mbajt mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të Lëvizjes Vetëvendosje, ku foli kryetari i kësaj par
Fisi tallet me Albin Kurtin, krenohet që ju bashkua dialogut me Serbinë Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismali, është tallur me ish-kryetarin e partisë së tij, Albin Kurti. Ismaili p
Këtë javë Kosova bëhet me ushtri, Albin Kurti e ka një hall Këtë javë Kuvendi i Kosovës do t’i miratojë tri ligjet që e mundësojnë transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës (FS
Si reagoi Klaudia kur u përball me Albin dhe Albën në prapaskenë? Tregon balerina Ndarja e koreografit të njohur Albi Nako me balerinën Klaudia Pepa bëri bujë të madhe. Për emisionin “Thumb”, Klaudi
Albin Kurti: Pa u finalizuar marrëveshjet, e gjitha është një lojë mediatike Kryetari i Lëvizjes ‘Vetëvendosje’, Albin Kurti e vlerësoi të rëndësishme mbledhjen e qeverisë shqiptare me atë kosovare
Klaudia Pepa rikthehet në Shqipëri që pas divorcit me Albin “Kënga Magjike” prej javësh ka nisur përgatitjet për netët finale. Tashmë prezantimi i këngëve bëhet çdo të dielë, para
Frashëri disa fjalë edhe për Albin Kurtin Deputeti nga radhët e Partisë Socialdemokrate, Frashër Krasniqi i ka kritikuar deputetët e partive opozitare që dje nuk
Topalli: Baba Kurti harroi që dikur i tha Mustafës " Argat i Serbisë" Deputeti i PSD-së, Faton Topalli, i është sulur ish-kolegut të tij të partisë, tashmë Kryetarit të Vetëvendosjes, Albin
Albin Kurti pin kafe me këshilltarin e Kadri Veselit Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti së bashku kolegët e universitetit të Prishtinës kujtuan dje protestën paqë
Si rrallëherë, Albin Kurti pozon me policinë Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosjes, Albin Kurti si rrallë herë është parë të shoqërohet me pjesëtarë të forcave të Polici
Kështu e komenton Albin Kurti vizitën e beftë të Thaçit në Ujman "Gjest dëshpërues i një personi të vetmuar". Kështu e ka komentuar Albin Kurti vizitën e beftë të Hashim Thaçit në Ujman
Protesta në Prishtinë - shansi i humbur i LDK-së, fitore e pastër e Vetëvendosjes! Enver Bytyçi Pasnersër, me fatën 29 shtator 2018 në orën 14.00, Lëvizja Vetëvendosja do të organizojë në kryeqytetin
Aida tregon si ishte situata kur e quajti m*t Albin Kurtin Ish-deputetja e Vetëvendosjes, Aida Dërguti ka folur pse e ka quajtur mut Albin Kurtin dhe ndarjen e VV-së. Për ndarj
Albin Kurti: Ja tri arsyet pse Vuçiç e ka me nxitim arritjen e marrëveshjes me Kosovën Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka publikuar një status në Twitter ku sipas tij Vuçiç e ka me nxitim arrit
Albin Kurti shkon fshehurazi në shtëpinë e Isa Mustafës Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, po qëndron në shtëpinë e kreut të LDK-së, Isa Mustafa, në Prishtinë. Takimi i tyre
Deputetja e VV-së konsumon produkte serbe, a është kundër Albin Kurtit? Kur nuk janë në atdhe, zyrtarët e Vetëvendosjes me gjasë kanë tjera parime. Shumë fushata kundër produkteve serbe, me th