999 rezultate për

albin

E FUNDIT/ Policia rrethon banesën e Albin Kurtit Në mëngjesin e sotëm Policia e Kosovës ka rrethuar banesën e Albin Kurtit tek Parku i Qytetit, ndaj të cilit është lëshu
Shqiptari humb për herë të dytë betejën në Zvicër Në shumicën e rasteve, në komunat ku për natyralizimin e të huajve vendos asambleja e qytetarëve, (votat e të gjithë qyt
Voton Albin Kurti Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka hedhur votën e tij. Kurti ishte i vetëm dhe votoi në Fakultetin Jur
Hueyda për lidhjen me Albin: E di që ju pëlqen “napoloni” Për shkak të fotove që Hueyda postoi në Facebookun e saj ku me shaka fliste për një martesë më ALbin, në media dhe rrjet
Prindërit ia dëbuan por kjo shqiptare luftoi deri sa bindi gjykatën austriake Pas përpjekjeve që zgjatën shumë, shqiptarja nga Kosova, Filloreta Paluca, 16 vjeçe më në fund fiton të drejtën për të m
Një milion vende të lira pune në Gjermani, këto janë fushat ku mund të aplikoni Gjermania ende ka rreth një milion vende të lira pune. Punëdhënësit thonë se nuk ka kandidatë të mjaftueshëm për punë. A
Andersson: Të gjithë e dinë se ne duam të shkojmë në Rusi Trajneri i Suedisë, Janne Andersson, konfirmoi se Albin Ekdal është jashtë skuadrës së ndeshjes kundër Italisë, por ata
Këtë detaj në foto e ka zili edhe Albin Kurti, mesazhi plot vlera i Haradinajt (FOTO LAJM) Nga Ervin Shkulaku Sot, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka pasur një vizitë të veçantë në zyrën e tij
Shqiptarja blen barna në Kosovë e kthehet në Gjermani, por shikoni ku përfundon Kur është kthyer në Gjermani, pas qëndrimit të saj në vendlindje, në Kosovë, një grua 51 vjeçe kishte marrë me vete jo m
Polici shqiptaro-gjerman akuzohet për ngacmim seksual Një nëpunës policor 29 vjeçar i Policisë Gjermane, me prejardhje nga Kosova është dënuar nga një gjykatë e qytetit Schwe
Zgjidhet dilema në gjykatën gjermane/ Shqiptari nuk e hodhi nga dritarja të dashurën Shqiptari 40 vjeçar (Faruk M.), i akuzuar për rrëzimin e partneres së tij nga dritarja e katit të dytë, është shpallur i
Policia bastis shtëpinë e Albin Kurtit Pjestarë të policisë së Kosovë kanë hyrë sot në shtëpinë e Albin Kurtit për ta dërguar atë me detyrim në seancën gjyqëso
Shtyhet seanca, Albin Kurti e Kadaj "shpëtojnë" nga arrestimi Edhe këtë herë Albin Kurti nuk u paraqit në Gjykatë si i akuzuar. Për këtë arsye kryetari i trupit gjykues, Beqir Kallud
Sot, mund të arrestohet Albin Kurti? ja arsyeja Sot do të vazhdojë seanca ndaj katër deputetëve të Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti,
Fotografi të rralla kur Albin Kurti mbante mustaqe e flokë të gjata (FOTO LAJM) Protestat e 1 tetorit të vitit 1997 kanë luajtur rol të madh në atë se si sot është formuar shoqëria kosovare. Kanë k
Klaudia tërbon rrjetin dhe sfidon Albin me një video gjysmë-erotike (VIDEO) Balerina e njohur Klaudia Pepa e cila është bërë kryetemë e të gjithave diskutimeve të fundit përsa i përket divorcit me
Mamaja e Klaudias për divorcin me Albin: Më mirë të kisha vdekur unë Divorci mes Klaudia Pepws dhe Albi Nakos ka shkaktuar shumë diskutime dhe sidomos sulme ndaj Klaudias. Ka qenë nëna
Shpërthen Zeka: Më sulmoi i sëmuri mendor Albin Kurti, shikoni ç'do u bëj Deputeti i Nismës për Kosovën, Milaim Zeka, përmes një shkrimi në Facebook u drejtohet një mesazh për atyre që janë shqe
Pas Ramës, Albin Kurti ka disa fjalë edhe për Vuçiçin Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka thënë se Kosovës aktualisht nuk i duhet dialogu me Serbinë, por i duhet
Krasniqi komenton debatin Rama-Kurti: Kufijtë e Kosovës nuk ndryshohen me opinione Kryetari i Këshillit Kombëtar të Nismës, Jakup Krasniqi, është përfshirë në debatin për demarkimin e kufirit me Malin e