999 rezultate për

albin

Albin Kurti fajëson policinë se qëndron prapa arrestimeve të aktivistëve Deputeti i Kuvendit të Kosovës, njëherësh i pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka folur në lidhje me rastin e akt
Digjet ndërtesa ku jeton Albin Kurti, deputeti i VV-së shkon në vendngjarje Gjatë ditës së sotme është përfshirë nga flakët një banesë në ndërtesën ku jeton edhe Albin Kurti. Mësohet se në bane
Dikur aktivist, sot i jep këshillë Albinit për Astrit Deharin Ish-aktivisti i Vetëvendosjes në Pejë, tash koordinator i PDK-së në këtë qytet, Arton Muhaxheri, ka thënë se partia e Al
Albin Kurti jep dy shpjegime për vrasjen e Ivanoviçit në mediat boshnjake Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një intervistë për agjencinë e lajmeve nga Bosnja 'Patria', ka folur për
Heshtje, të pakënaqurit pranojnë kushtet e Albin Kurtit? NgaErvin Shkulaku/KOMENT Për ditë me radhë të pakënaqurit në Lëvizjen Vetëvendosje zunë faqet e para të mediav
Hyseni: Albin Kurti ndryshe flet dhe ndryshe vepron Ish-aktivisti i Vetëvendosjes, Zgjim Hyseni, ka thënë se është hipokrizi nga njerëzit përreth Albin Kurtit, kur thonin s
Molliqaj nuk ndalet, përsëri sulmon Albin Kurtin Deputeti i VV-së, Dardan Molliqaj ka rrëfyer sërish për problemet në VV. Ai në “Debat D Plus”, në RTV Dukagjini ka tregu
Albin Kurti: Thaçi të japë dorëheqjen Kryetari i VV-së, ka thënë se Thaçi duhet të jap dorëheqje pasi që ka bërë marrëveshje të fshehtë me ndërkombëtarët.
Dorëhiqet edhe aktivisti që u gjakos për të mbrojtur Albin Kurtin Në një konferencë për media nga ku dhanë dorëheqje disa anëtar të sekretariatit të VV-së ishte edhe aktivisti, Kushtrim
Flet aktivistja e VV-së: Këta janë 5 ngacmues seksual, ja mesazhi për Albin Kurtin (FOTO) Kordinarja e Qendrave të VV-së, Teuta Rrusta gjatë ditës së sotme ka dhënë përgjigje edhe kontratat edhe për ngacmimet
Deputetët e Vetëvendosjes përplasen në Facebook Se kush po e thotë të vërtetën, e kush jo, për atë se si u zhvillua gjithë kriza në Vetëvendosje mbetet të shihet. M
Albin Kurti flet për ngacmime seksuale në Vetëvendosje Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka pohuar se në organizatën që ai drejton ka pasur raste kur janë keqtraj
Molliqaj: Albin Kurti e sheh Shpend Ahmetin si rival Ish-sekretari organizativ i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka thënë se në një takim të mëhershëm që ka pasur me tash kr
Molliqaj: Këto janë torturat psikologjikë që më ka bërë Albin Kurti Ish-sekretari organizativ i Vetëvendosjes, ka thënë se kryetari Albin Kurti dhe deputeti tjetër Xhelal Sveçla, kishin mo
Molliqaj e thotë edhe këtë: Albini është i rrezikshëm nëse bëhet kryeministër Ish-sekretari organizativ i Vetëvendosjes, Dardan Molliqaj, ka thënë se kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka qasje
Fisi: Nuk i thuhet `babë` Albin Kurtit por atij që të ka q* nanën Deputeti i LVV-së, duket se nuk ka të ndalur me luftën kundër atyre që kanë filluar ta sulmojnë së fundi. Nuk i inter
Albin Kurti jep një lajm të mirë për të pakënaqurit në parti Kryetari i ri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, nuk sheh ndarje në partinë e tij. Në konferencën e parë pas zgjedhjes kry
Pantina rrëfen momentin kur Albin Kurti vendosi të kandidojë për kryetar (VIDEO) Intervista e ish-kryetarit të Vetëvendosjes, Visar Ymeri, në një emision në televizion e kishte shtyrë Albin Kurtin të m
Qindra persona përcjellin shqiptaren e vrarë në Gjermani Më shumë se 400 veta kanë përcjellë për në banesën e fundit në varrezën kryesore në Bad Langensalza Flurije Gashin, shkr
Rezultatet e VV, Albin Kurti merr 98.82% të votave Lideri suprem i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti është rizgjedh në krye të VV’së. Në zgjedhjet e sotme për kryetar part