999 rezultate për

albin

Albin Kurti uron pavarësinë e Kosovës nga Prekazi i Jasharëve Me rastin e 10 vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës, aktivistë të Lëvizjes VETËVENDOSJE!, anëtarë të kryesisë
Albin Kurti: Marrëveshja e Thaçit për demarkacion është mashtrim Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka mbajtur një konferencë të jashtëzakonshme për media lidhur me deklaratë
Tjetër performancë e mirë nga Albin Tahiri në Peyongchang 2018 Albin Tahiri, përfaqsues i Kosovës ka përfunduar me sukses garën e radhës të mbajtur për Lojërat Olimpike Dimëore Peyong
Albin Tahiri i kënaqur me rezultatin e garës së parë (VIDEO) Skitari Albin Tahiri, më në fund ka debutuar në Lojërat Olimpike Dimërore. Pasi kushtet që mbretëruan ishin jo të mira,
Albin Tahiri nderon Kosovën, shkëlqen në garën e parë të PyeongChang Albin Tahiri është renditur në vendin e 37-të në garën e parë të PyeongChang të Koresë së Jugut. Në këtë garë ishin p
I mituri shqiptar turpëron familjen në Austri, rrezikon jetë njerëzish Natën në mes të të premtes dhe të shtunës, në Semmering të Austrisë qytetarët kanë mundur të shohin skena si nga filmat
Albin Kurti me emra të rinj në Kryesi të partisë Largimi i shumicës së anëtarëve të Kryesisë së VV’së, ka detyruar Albin Kurtin që të mbush Kryesinë me emra të ri. Bë
Kurti në mediat zviceriane: Në Kosovë vetëm vdekja është e lehtë Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, e ka përshkruar Kosovën si vend ku më së lehti është të vdesësh. Këtë konstatim
Thaçi ndihet krenar me Albinin, i uron suksese Thaçi ka vizituar ekipin e Kosovës në fshatin olimpik në Pyeongchang, duke i uruar suksese sportistit të vetëm që do ta
Albin Kurti fajëson policinë se qëndron prapa arrestimeve të aktivistëve Deputeti i Kuvendit të Kosovës, njëherësh i pari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka folur në lidhje me rastin e akt
Digjet ndërtesa ku jeton Albin Kurti, deputeti i VV-së shkon në vendngjarje Gjatë ditës së sotme është përfshirë nga flakët një banesë në ndërtesën ku jeton edhe Albin Kurti. Mësohet se në bane
Dikur aktivist, sot i jep këshillë Albinit për Astrit Deharin Ish-aktivisti i Vetëvendosjes në Pejë, tash koordinator i PDK-së në këtë qytet, Arton Muhaxheri, ka thënë se partia e Al
Albin Kurti jep dy shpjegime për vrasjen e Ivanoviçit në mediat boshnjake Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një intervistë për agjencinë e lajmeve nga Bosnja 'Patria', ka folur për
Heshtje, të pakënaqurit pranojnë kushtet e Albin Kurtit? NgaErvin Shkulaku/KOMENT Për ditë me radhë të pakënaqurit në Lëvizjen Vetëvendosje zunë faqet e para të mediav
Hyseni: Albin Kurti ndryshe flet dhe ndryshe vepron Ish-aktivisti i Vetëvendosjes, Zgjim Hyseni, ka thënë se është hipokrizi nga njerëzit përreth Albin Kurtit, kur thonin s
Molliqaj nuk ndalet, përsëri sulmon Albin Kurtin Deputeti i VV-së, Dardan Molliqaj ka rrëfyer sërish për problemet në VV. Ai në “Debat D Plus”, në RTV Dukagjini ka tregu
Albin Kurti: Thaçi të japë dorëheqjen Kryetari i VV-së, ka thënë se Thaçi duhet të jap dorëheqje pasi që ka bërë marrëveshje të fshehtë me ndërkombëtarët.
Dorëhiqet edhe aktivisti që u gjakos për të mbrojtur Albin Kurtin Në një konferencë për media nga ku dhanë dorëheqje disa anëtar të sekretariatit të VV-së ishte edhe aktivisti, Kushtrim
Flet aktivistja e VV-së: Këta janë 5 ngacmues seksual, ja mesazhi për Albin Kurtin (FOTO) Kordinarja e Qendrave të VV-së, Teuta Rrusta gjatë ditës së sotme ka dhënë përgjigje edhe kontratat edhe për ngacmimet
Deputetët e Vetëvendosjes përplasen në Facebook Se kush po e thotë të vërtetën, e kush jo, për atë se si u zhvillua gjithë kriza në Vetëvendosje mbetet të shihet. M