999 rezultate për

albeu

Përgënjeshtrimi i Weber për Portalin Albeu, reagon PD-ja Nëpërmjet zëdhënëses Oriela Nebiaj, PD akuzoi kryeministrin Rama se ka abuzuar dhe mashtruar duke deformuar deklaratat e
Weber përmes Portalit Albeu përgënjeshtron deklaratën e Ballës UPDATE - Kryetari i Grupit të Partive Popullore Europiane, Manfred Weber, ka reaguar ekskluzivisht për Portalin Albeu.co
Albeu.com wishes you a Happy Independence day Dear readers, Today is the most important day for every Albanian. It is the day when the Albanians decided for themse
Një urim ndryshe nga Portali Albeu për 28 Nëntor! Të nderuar lexues, Dita e sotme është dita më e rëndësishme për çdo shqiptar. Është dita kur shqiptarët vendosën të
De Biasi për Albeu.com: Një vit që mendoja skemat ndaj Francës Kombëtarja shqiptare arriti një rezultat historik në miqësoren e së mërkurës kundër Francës duke barazuar 1-1 në "Route
Arben Llalla për Albeu.com: Serbët nuk janë gati psikologjikisht për paqe me shqiptarët Intervistoi: Dionis Xhafa Ballkani tregoi "fytyrën" e vjetër të saj, teksa në pah dolën urrejtjet etnike dhe
Kulla to Albeu.com: UEFA political organization, EU sees us as "Roma" Analysts continue to comment the decision of UEFA to grant Serbia the win against Albania. In an interview for Albeu, Il
Kulla për Albeu.com: UEFA një organizatë politike, BE-ja na sheh si "romë" Vazhdojnë reagimet edhe një ditë pas vendimit skandaloz të Komisionit Disiplinor të UEFA-s, i cili i dha fitoren në tavo
Me flamur kombëtar në mes të Beogradit Tashmë dihet që sipas vendimit të UEFA-s, nuk do të ketë asnjë tifoz shqiptar në stadiumin në Beograd ku do të luhet nde
Sondazhi në Albeu.com: Shqipëria fiton ndaj Danimarkës Fitorja historike ndaj Portugalisë duket se na ka dhënë zemër dhe shpresë për të besuar edhe në një fitore të sotme kund
Albeu ju uron Gëzuar Kurban Bajramin! Mijëra besimtarë myslimanë në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni festojnë sot ditën e sakrificës, festën e Kurban Bajramit.
Zviceranët i bëjnë "dush" live gazetarit anglez (FOTO-VIDEO) Dush i improvizuar në fushë për gazetarin britanik Adrian Chiles, para ndeshjes Zvicër-Angli në "St.Jacob-Park" të Basel
Kulla për Albeu.com: Konflikti në Gaza do vazhdojë; Xhamia e Madhe si investim publik Në një intervistë ekskluzive për Portalin Albeu eksperti i sigurisë dhe çështjeve në Lindjen e Mesme, Ilir Kulla ka bërë
Albeu ju uron Gëzuar Bajramin! Mijëra besimtarë myslimanë festojnë sot ditën e Fitër Bajramit, i njohur në popull si Bajrami i Madh. Festimet që i tako
Bido për Albeu.com: Ja propozimet e PDIU për reformën territoriale (FOTO-LAJM) Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet paraqiti pak ditë më parë në komisionin e posaçëm të reformës territoriale propozim
Muhamet Kelmendi për Albeu.com: Vetëm BDI dhe PDSH së bashku i dalin zot çështjes kombëtare Intervistoi: Dionis Xhafa Maqedonia, ditët e fundit ka vluar nga protestat. Si rrallëherë shqiptarët kanë mbus
Sondazhi në Albeu.com: Gjermania kampione bote (FOTO LAJM) Ashtu siç është bërë traditë tashmë kur ka evenimente dhe ngjarje të rëndësishme sportive, edhe në prag të finales së "B
Humbësit e vërtetë të protestave në Maqedoni nga Idaver Sherifi* Protestat e vazhdueshme të ditëve të fundit në Maqedoni kanë kthyer vëmendjen e të gjithëve tek aj
Gjysmëfinalja Brazil-Gjermani në foto (FOTO LAJM) 8 gola në një ndeshje, 7 prej të cilëve në portën e Brazilit. Humbje e thellë dhe shumë dhimbëse për Brazilin, i cili ës
Premton shumë, Olgera zbulon për Albeun detajet për klipin e ri (FOTO-VIDEO) Ashtu sikurse kishte premtuar edhe më herët, këngëtarja Olgera Lleshaj ka mbajtur fjalën rreth projekteve të saj më të