999 rezultate për

albeu

Tërbohet moti në Kumanovë pak minuta para varrimit të Beg Rizajt (FOTO-VIDEO) Reshje të dendura breshëri kanë mbuluar para pak minutash qytetin e Kumanovës. Në fillim pati reshje shiu, që më pas u s
Votoni kandidatin e preferuar në sondazhin e Portalit Albeu Tashmë edhe zyrtarisht ka filluar fushata elektorale dhe partitë kanë ndezur motorët për të promovuar kandidatët e tyre.
Analistët për Albeu.com: Po, shqiptarët duhet të jenë në protestë Kur na ndajnë edhe pak orë nga protesta e madhe opozitare dhe qytetare kundër qeverisë dhe kryeministrit Nikolla Gruevsk
Pas kësaj fytyre engjëllore fshihet një vrasës (FOTO LAJM) Një foto e bukur e një fëmije. I ëmbël, pafajshëm ... si gjithë fëmijët e tjerë. Por, kur ky fëmijë u rrit, u kthye n
Neziri për Albeu.com: Drejtësia në Maqedoni, e korruptuar dhe e partizuar Përgjimet e djeshme të publikuara nga LSDM-ja në Veles dhe që lidheshin me rastin "Sopotit", që sipas ministres së brend
Sulimani për Albeu.com: Shqiptarët e Maqedonisë jetimë të politikanëve që mbrojnë kolltuqet "Bomba" e sotme e LSDM-së zbuloi një detaj shumë tronditës në lidhje me të drejtat e shqiptarëve në Maqedoni. Shefi i po
Festival golash kuqezi në Europë (VIDEO) Shpërthejnë sulmuesit e përfaqësueses kuqezi në kampionatet europiane. Shkëlzen Gashi, Sokol Cikalleshi dhe Bekim Balaj,
Pas publikimit nga Albeu të skandalit me Sociologjinë, MAS korrigjon tekstin (FOTO LAJM) Pas publikimit të skandalit nga Portali Albeu në lidhje me librin e Sociologjisë për klasën e 11-të, Ministria e Arsimit
Ramadani për Albeu.com: Me zgjidhjen e ngërçit politik do rilindë një tjetër Maqedoni Para pak ditësh lideri i opozitës në Maqedoni Zoran Zaev publikoi "bombën" nr.5 duke nxjerrë edhe një herë në skenë mëny
Fiton Milan e Lazio, barazon Roma (VIDEO) Janë luajtur 4 takimet e javës së 24 të Serie A ku bie në sy rikthimi te fitorja e Milanit. Skuadra e Filippo Inzaghit m
Sa hajdut jemi? Ja përgjigjja ... (VIDEO) Shpeshherë flasim për problemet sociale që ka shoqëria jonë. Herë mbrojmë një tezë e herë një tjetër. Më shumë se këd
Transferimet e futbollistëve - LIVE UPDATE - Ka përfunduar afatit kalimtar i janarit në shumicën e vendeve evropiane. Albeu.com ka pasqyruar gjatë tërë ditë
Vrasje për pasion? Ja qëndrimi i sociologut për Portalin Albeu Ekzekutimet e dy femrave gjatë pjesës së parë të muajit janar në Vlorë dhe Kuçovë, të cilësuara nga një masë e madhe si
Kulla për Albeu.com: Islamofobia nuk sjell më shumë liri dhe demokraci Sot revista satirike franceze "Charlie Hebdo", objektiv i një sulmi terrorist më 7 janar, doli sot në treg me numrin e s
Kur në spital para mjekut takon sekserin e funeraleve! Videoja skandaloze e ngacmimit seksual të një vajze të shtrirë në urgjencën e spitalit pub
Albeu ju uron Gëzuar 2015! Ashtu si në të gjithë botën edhe në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni pritet të festohet gjatë natës së sotme festa e ndërri
Albeu.com: Ja formacioni i Vitit (FOTO LAJM) Viti 2014 në futboll ka qënë viti i kombëtares gjermane dhe i Real Madrid. Falë dy teknikëve si Carlo Ancelotti dhe Joac
Portali Albeu: 10 personazhet e vitit 2014 (FOTO LAJM) Kur jemi në ditët e fundit të vitit 2014 Portali Albeu, ashtu siç është bërë traditë çdo fundviti, ka zgjedhur 10 person
Aliji konfirmon për Albeu.com: Po, kam zgjedhur Shqipërinë Ka qënë pjesë e Kombëtares U-20 të Zvicrës por që sot e tutje do të jetë pjesë e Kombëtares shqiptare të futbollit. Pas