999 rezultate për

albeu

Neziri për Albeu.com: Vendimi i Gjykatës Themelore, sinjal për Prokurorin Special Analisti Xhelal Neziri, në një prononcim për Portalin Albeu, ka komentuar vendimin e Gjykatës Themelore Shkupi 1 për të
Mizoria e ushtarëve izraelitë përballë grave dhe fëmijëve palestinezë (FOTO-VIDEO) Ushtria izraelite vazhdon të tregohet mizore përballë popullsisë civile palestineze. Rasti më i fundit vjen nga një fsha
Ja 10 hitet shqip të kësaj vere (VIDEO) Kjo verë ka qënë shumë aktive për këngëtarët shqiptarë, të cilët kanë qënë çdo ditë nëpër koncerte të ndryshme në të gji
Veteranët që protestuan aty ku ka kuptim protesta Modelin më të mirë të zgjidhjes së problemeve të caktuar, pa asnjë dyshim na e dhan&e
Neziri për Albeu.com: Konfliktet e inskenuara s'mund të zbehin problemet reale Lajmi më i bujshëm për ditën e sotme ka qënë lajmi fals për një aksion policor në Sllupçan dhe Vaksincë, por që u përgën
Policia e Shtetit i kthen përgjigje pyetjeve të Portalit Albeu Policia e Tiranës ka dalë me një deklaratë për shtyp në lidhje me incidentet në ndeshjen e Europa League mes Kukësit dhe
Portali Albeu uron myslimanët përmes fotove (FOTO LAJM) Sot në Bulevardin Dëshmorët e Kombit u bë falja tradicionale e namazit të Fitër Bajramit. Në të morën pjesë mijëra b
Albeu ju uron Gëzuar Bajramin! Mijëra besimtarë myslimanë festojnë sot ditën e Fitër Bajramit, i njohur në popull si Bajrami i Madh. Festimet që i tako
Serbët e konsiderojnë "provokacija" edhe titullin e Albeu.com Titulli i portalit Albeu.com "Zbogom Srbijo! CAS i jep 3 pikët Shqipërisë", ku të parët njoftuam lexuesit me vend
Neziri për Albeu.com: Pa një marrëveshje deri në shtator, Maqedonia destabilizohet Maqedonia nuk po kalon aspak ditë të qeta. Deklarata e djeshme e liderit të opozitës Zoran Zaev për tu larguar nga negoc
Vazhdon numërimi i votave, Portali Albeu po sjell LIVE rezultatet e Zgjedhjeve Vendore Ashtu siç është bërë traditë në Portalin Albeu, edhe sonte, Portali Albeu.com ka filluar të publikojë minutë pas minute
Argjentina, Paraguaji dhe Uruguaji në çerekfinalet e Copa America (VIDEO) Argjentina, Paraguaji dhe Uruguaji siguruan të treja kualifikimin në raundin çerekfinal të Copa America, pasi luajtën nd
Albeu.com ends survey, check out the winners The online survey opened on May 23rd on Albeu.com has been closed. The voting was possible only after identification thr
Përfundon sondazhi në Portalin Albeu, ja fituesit (FOTO LAJM) Sondazhi online më i veçantë i këtyre zgjedhjeve i hapur me 23 Maj në Portalin Albeu.com ka përfunduar disa minuta më pa
Fije që s'këputen! Njerëzit e epokës sonë janë në një farë mënyre emigrantë, brenda për b
Neziri për Albeu.com: Ahmeti të japë dorëheqjen Publikimi i "bombës" së sotme të LSDM-së ka tronditur shqiptarët dhe jo vetëm në Maqedoni. Aferat e fshehta të BDI-së me
Sondazhi në Albeu: Tiranën e fiton Veliaj, Durrësin Duma, Elbasanin Sejdini ndërsa Shkodrën Ademi (FOTO LAJM) Vazhdon sondazhi i Portalit Albeu.com i filluar para dhjetë ditësh, i cili është i vetmi i këtij lloji në mediat online
Messi si Maradona, ja reagimi i Shakohoxhës (VIDEO) Lionel Messi rikonfirmoi formën e tij të jashtëzakonshme kundër Athletic Bilbaos mbrëmjen e djeshme duke shënuar një gol
Në komunizëm dhe tani në NATO, ja forca e Ushtrisë Shqiptare (VIDEO) Gjatë diktaturës 45-vjeçare Shqipëria e Enver Hoxhës investoi në ushtri më shumë se në çdo sektor tjetër, duke e shndërr
Rinisin bisedimet pas një pushimi të shkurtër (VIDEO) Takimi i 4 liderëve politikë, që po zhvillohet në Klubin e Deputetëve, është ndërprerë për pak minuta pasi ata pushuan p