999 rezultate për

albeu

"Albeu Sport" ju fton të na bashkoheni dhe në "Instagram" Prej dy vitesh "Albeu Sport" e gjeni dhe në "Instagram". Për të marrë më shumë video, meme, foto, dhe kuriozitete ng
Ardi Veliu censuron edhe rrjetet sociale, fshihet videoja virale në faqen e "Albeu.com" në "TikTok" Ardi Veliu skandalizoi publikun shqiptar, por edhe përfaqësuesit e ambasadave të huaja në Shqipëri me veprimin si në koh
Mohuan videon e "Albeu", Rike Roçi i shpreh dashurinë publikisht Kristi Prengës (FOTO LAJM) Vetëm pak kohë më parë, në një video që u filmua nga gazetarët e Albeu.com, shfaqej modelja dhe ish-banorja e Big Brothe
Lefter Alla bëhet "dru" me kokainë para Ramës, Nard Ndoka kërkon ujë: Videoja epike e Albeut (VIDEO) Pas publikimit të pamjeve nga gazetari investigativ Artan Hoxha për Abc News, ku shihej qartë se si një kryebashkiak pin
Bëhet virale videoja e "Albeu" për sherrin Rama-Haradinaj para syve të Vuçiç (VIDEO) Një video e Albeu.com në Instagram është bërë virale në rrjet. Bëhet fjalë për videon ku Rama dhe Haradinaj shfaqen
Kampionati Botëror për femra me ski, Albeu.com ju sjell pamjet më pikante (FOTO LAJM) Në datat 17 dhe 18 janar u zhvilluan garat me ski në Serstirere të Italisë për Kampionatin Botëror për femra. Fotor
Denoncimi në Albeu.com: Çfarë shkaktoi aksidentin me 6 të plagosur në Lezhë Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë ku si pasojë kanë mbetur të plagosur 6 persona. Ngjarja k
Albeu.com ju uron Gëzuar Vitin e Ri 2020! Albeu.com ju uron Gëzuar Vitin e Ri 2020. Këtë vit e presim me plot emocion dhe me dëshirën e madhe për të sjellë më shu
Presidenti i Fiorentinës ngushëllon shqiptarët për tërmetin përmes Albeu.com (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit ishte shkatërrimtar për Shqipërinë. Solidariteti nga shumë vende, organizata dhe persona me influ
EKSKLUZIVE/ Albeu.com ju sjell pamjet më pikante të sfidës Torino-Inter (FOTO LAJM) Dje në mbrëmje u luajt sfida mes Torinos dhe Interit me zikaltërit që fituan 0-3 në transfertë. Fotoreporteri i Albeu
E konfirmon për Albeu.com, Vangjel Zguro: Mbetem në Amerikë Vangjel Zguro, lojtari nga PogradecI i cili e mbylli pas 1 viti aventurën me skuadrën amerikane, Chattanooga Red Wolves,
Stadiumi plot: Albeu.com ju sjell pamje në brendësi të impiantit të ri (VIDEO) Kur duhen dhe 45 minuta nga starti i ndeshjes Shqipëri-Francë tifozët kanë mbushur plot stadiumin. Albeu.com ju sjell
Albeu.com ju sjell pamje reth atmosferës në "Air Albania Stadium" (VIDEO) Kur na ndajnë më pak se 3 orë nga sfida Shqipëri-Francë, tifozët kanë filluar të mbërrijnë pak nga pak në stadium. Al
Albeu.com sjell pamjet nga Arena Kombëtare (VIDEO) "Arena Kombëare" ka hapur dyert për herë të parë teksa pas pak do të luhet ndeshje Vllaznia-Apolonia për femra e cila ni
E konfirmon për Albeun: Ylli Shameti drejt riaftësimit, mbrojtësi rikthehet për Gjilanin në këtë datë (VIDEO) Ylli Shameti është shumë pranë riaftësimit. Ish-mbrojtësi i Kukësit i cili iu bashkua Gjilanit në merkaton e verës që la
Gjithçka që nuk u pa mbrëmë në Torino-Napoli: Foto ekskluzive të Albeu.com (FOTO LAJM) Torino dhe Napoli ndanë pikët mbrëmë në një barazim pa gola ndërsa futbollisti i kombëtares kuqezi, Elseid Hysaj u largu
Hysaj dhe Ujkani në një foto për Albeu.com Futbollisti i Napolit Elseid Hysaj dhe portieri i Torinos Samir Ujkani kanë pozuar së bashku për fotoreporterin e Albeu.
Gjithçka që nuk u pa mbrëmë në Juventus-Leverkusen: Foto ekskluzive të Albeu.com (FOTO LAJM) Juventusi mori tri pikët e nevojshme mbrëmë ndaj Leverkusenit në Allianz Stadium në Torino duke qenë pretendente kryesor
EKSKLUZIVE/ Rrëfehet Qeqa Krelani për Albeu.com, përveç futbollit më pëlqen të udhëtoj: Për Flakën jap jetën, ëndërr të komentoj Kosovën në "Euro 2020" (FOTO) Komenatorja e parë femër Qeqa Krelani, e cila prej dy vitesh komenton ndeshje futbolli, ka folur në një intervistë ekskl
Intervistë ekskluzive për Albeu.com, Zguro: Rikthimi në Superiore? Kurrë mos thuaj kurrë Vangjel Zguro, fubollisti nga Pogradeci i cili ka një karrierë të pasur në Kategorinë Superiore duke luajtur për më skua