999 rezultate për

akuzuar

Gjykata e Pejës liron nga akuza serbin e akuzuar për krime Departamenti për Krime të Rënda nga Gjykata Themelore e Pejës, ka shpallur aktgjykim lirues ndaj të pandehurit Milorad Z
Kylie paska akuzuar Travis për tradhti, por si qëndron e vërteta Në fillim të marsit, sipas E!News u tha se Kylie akuzoi reperin se e ka tradhtuar, megjithëse përfaqësues të Scott thanë
Ish-luftëtari i UÇK-së niset për në Hagë Ismet Tara, i njohur si komandant ‘Hoxha’ po përcjellët nga qytetarët e Rahovecit para nisjes për në Hagël, shkruan Albe
Edhe sot mbyllet për publikun seanca e rastit Monstra Në Gjykatën Penale të Shkupit, mbrapa dyerve të mbyllura për opinionin, sot vazhdon gjykimi për rastin “Monstra”. Në sea
Lirohet polici i akuzuar për ngacmim seksual ndaj një të miture Gjykata e Shkodrës ka marrë vendimin për të liruar nga dhomat e paraburgimit, efektivin e policisë Berhan Bajrakurt të z
Dy të akuzuarit nga Gjykata Speciale dalin me një mesazh Deputeti i AAK-së, Lahi Brahimaj ka thënë se nuk ka dyshim në luftën e pastër të kolegut të tij partiak, Blerim Kuçi.
Edhe sot seanca për rastin Monstra mbyll dyert për publikun Në Gjykatën Penale të Shkupit edhe sot vazhdon gjykimi për vrasjen e pesëfishtë në liqenin e Smillkovës e cila ka ndodhu
Gjykata merr vendimin për policin e akuzuar për ngacmimin e të miturës Gjykata e Shkodres ka vendosur sot “arrest me burg” me afat 30 ditë për policin B.B. Gjyqi u zhvillua me dyer të mbyl
Arrestohet polici i akuzuar për ngacmim seksual Policia e Shkodrës ka njoftuar se ka vënë në pranga një punonjës policie në Malesinë e Madhe, pasi dyshohet se ka ngacmu
Nëna e djalit të akuzuar për përdhunimin në Kavajë thotë se po i bien kot më qafë Nëna e njërit prej shtatë të rinjve të arrestuar për përdhunimin e 13-vjeçares në Kavajë, në një intervistë për ‘Open’ k
Shpërthen në të qara vëllai i të akuzuarit për përdhunimin në Kavajë (VIDEO) Familjarët e një prej të arrestuarve për rastin e rëndë të përdhunimit të një 13-vjeçareje në qytetin e Kavajës kanë moh
Arrestohet 23 vjeçarja për shkak të sfidës Balena Blu Një 23-vjeçare është dënuar këtë herë në Milano për shkak të Balenës Blu. E reja, sipas hetuesve, hiqej si "kuruese"
Sot mbahen seanca për katër lëndë të Speciales Rasti “Tortura” në të cilën të akuzuar janë Sasho Mijallkov dhe ish-shefi i njësitit “Alfa” Ivica Antevski-Puki, si dhe
Dënohet 6 muaj burgim mjeku në Gjilan, shiti veten për 30 euro Gjykata Themelore në Gjilan ka shpallë aktgjykim dënues ndaj të akuzuarit E. E., në kohëzgjatje prej gjashtë muaj burgim
Flasin prindërit e një prej djemve të akuzuar për përdhunim Një nga prindërit e djemve të akuzuar për përdhunimin e vajzës së mitur ka reaguar për Neës24. Ai ka reaguar LIVe dhe
Abuzimi i 13-vjeçares, Prokuroria e Durrësit ruan identitetin e të akuzuarve Prokuroria e Durrësit ka reaguar në lidhje me ngjarjen shumë të rëndë që u zbulua në Kavajë ku një vajzë e mitur u përdh
I akuzuar për kultivim kanabisi, kush është autori i grabitjes në Tepelenë Policia e Tepelenës ka nisur kërkimet sërish për kapjen e autorit të grabitjes së bankës së nivelit të dytë ditë ne dje
Shteti nuk tregon faturat e kripura që po paguan për të akuzuarit nga Specialja Mbi 400 mijë euro janë shpenzuar nga fondi 1.5 milionësh që shteti ka ndarë për mbrojtjen e të akuzuarve nga Gjykata Spe
Merkel dhe Macron bashkohen kundër Rusisë Kancelarja gjermane, Angela Merkel, dhe presidenti francez, Emmanuel Macron, kanë kërkuar nga Rusia që t’i lirojë marina
Pasi u fal deputeti thotë se ndjehet i lirë Deputeti Kërste Mukoski, i cili me vendimin e Gjykatës Penale është amnistuar nga aktakuza për ndodhitë e 27-prillit të