999 rezultate për

akuzuar

Fatos Nano ka gisht në vrasjen e Azem Hajdarit? Sali Berisha flet me emra Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ka kursyer akuzat ndaj politikanëve për vrasjen e ish- deputetit të PD-së, Azem Hajd
Anulohet sërish seanca për ratin "Zhvatja", avokatët e Jenevës janë sëmurë (VIDEO) E akuzuara e dytë në rastin “Zhvatja” Katica Janeva edhe në seancën e sotme erdhi e vetme. Avokatët e saj Delo Kadiev
Jepet vendimi për të akuzuarit në rastin "Syri i Popullit", tensione në sallë Të akuzuarit në rastin “Syri i Popullit”, Sadri Ramabaja, Murat Jashari, Ragip Sallova, Avni Llumnica, Bexhet Luzha, Hal
Dënohen me 5 vite burg zyrtarët e hipotekës në Korçë 5 vite e katër muaj heqje lirie për 5 zyrtarët e dënuar për falsifikim dokumentash në Korçë. Ditën e sotme është dhën
Shiti vajzën për 6 mijë euro, 7 vjet burg për babain Pas seancës kryesore gjyqësore të mbajtur në të cilin ishin prezantuar dëshmitë materiale dhe verbale në Gjykatën Themel
Salianji akuza të forta ndaj gjyqtarit: U kap me 30 mijë euro, pas një historie rozë Gjykata e Tiranës shpalli sot fajtor dhe dënoi me 1 vit burg ish-deputetin demokrat Ervin Salianji. Ai akuzohet për “
TËRMETI/ Jepen sot masat e sigurisë për të akuzuarit Ditën e sotme do të jepen masat e sigurisë për të gjithë personat e arrestuar, dhe që janë nën hetim për pasojat e tërme
"Lobimi rus", kur pritet të dalë në gjykatë Lulzim Basha Lulzim Basha kërkohet të paraqitet në janar të 2020 për çështjen e lobimit rus. Mësohet se seanca paraprake do të zhv
Atentati ndaj të rrezikshmit të Vlorës, merret vendimi për 4 të akuzuarit Katër persona janë akuzuar si atentatorë ndaj të riut Ines Hajrulla nga Vlora. Të katërt ata do të vijojnë të qëndrojnë
Shtyu një person te nënkalimi, i akuzuari e pranon fajësinë Nexhat Blakqori, i cili akuzohet se nga pakujdesia kishte privuar nga jeta, tani të ndjerin, Gani Rama, në korrik të kët
I shkrumbuan makinën gjatë natës, reagon gjyqtari i akuzuar për korrupsion Gjyqtarit të Shkodrës Andri Ymeri, iu dogj makina mbrëmjen e djeshmë në Shkodër për shkaqe akoma të panjohura. Blutë
Burri akuzon burrin për abuzim në Tiranë: Pse nuk me flet apo ngaqë të kam q… Kjo histori e shkurtër që po ju tregojmë ka ndodhur në Tiranë pak kohë më parë, po tani ka mbërritur si një çështje pena
"Hajde ma bëj dhe ti të jemi njësoj", 40-vjeçari akuzon kushëririn për përdhunim Një ngjarje sa e rëndë edhe e pakuptueshme është paraqitur në Gjykatë pasi një 40 vjeçar ka qëlluar me thikë djalin e x
49 vjet burgim ndaj katër të akuzuarve për vrasjen me pagesë në Deçan Gjykata Themelore në Pejë ka shpallur aktgjykimin dënues ndaj katër të akuzuarve për vrasje me pagesë në Deçan. Të ak
Fitoi lirinë, dalin pamjet e largimit të Katica Janevës nga burgu (VIDEO) Ish prokurorja Speciale Katica Janeva tashmë është larguar nga nga burgu i Shutkës, ndërsa ndaj saj është caktuar masa e
I akuzuar për eliminimin e Eri Zefit, çfarë i tha policisë Gjovalin Alia Gjovalin Alia i shpallur në kërkim si bashkëpunëtor i dyshuar i vrasjes së Eri Zefit në Mirditë është vetëdorëzua sot në
Antentati ndaj prokurorit Ndoja, çfarë u gjet në banesat e të akuzuarve gjatë kontrollit Gazetari Andi Qosja i ftuar në ABC Neës në emisonin “Byro Politike” ka komentuar atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoj. G
Vrasja në kazino në Lipjan, gjykata merr vendim për të akuzuarin Gjykata Themelore në Prishtinë – Departamenti për Krime të Rënda ka shpallur aktgjykimin kundër të akuzuarit A.P. për ve
I shpëtoi atentatit, kush është prokurori i akuzuar nga Rama për lidhje me bandat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Durrës. Tek Ura e Shkozetit ka ndodhur një përplasje me armë ku
I akuzuar për eliminimin e Santiagos, çfarë vendosën Krimet e Rënda për Blendi Tetën Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e sigurisë “arrest në burg” për Blendi Tetën, i arrestuar për vrasjen e Sa