999 rezultate për

akuzat

Akuzat e rënda për operacione plastike, Almeda Abazi përgjigjet e indinjuar Almeda Abazi, ish-missi shqiptar është një nga vajzat më të bukura shqiptare por që ditën e sotme mediat turke kanë shkr
Akuzat për pronat e deputetit Hyseni, ç’ndodhi dje në Grupin e PS Kryetari i Grupit Parlamentar Socialist, Taulant Balla, i kërkoi dje deputetit të tij Alket Hyseni që të sqarojë deputet
Akuzat për vjedhje pronash, zbulohet pasuria e deputetit Akuzat e PD-së këtë herë kanë pasur në shenjestër deputetin Alket Hyseni. I angazhuar në disa detyra shtetërore të rë
Selimi harron akuzat e rënda, i shkon Haradinajt në kullë Një ditë pas përplasjes në Kuvend mes kryeministrit Ramush Haradinajt dhe deputetit të Vetëvendosjes Rexhep Selimit, ky
Jepet vendimi nga gjykata për Shefqet Krasniqin Imami Shefqet Krasniqi është liruar nga tri akuzat që ngarkohej. Ndaj imamit Krasniqi rëndonin akuzat për shtytje në
Sarkozy i quan "shpifje" akuzat ndaj tij Ish-presidenti i Francës, Nicolas Sarkozy, i ka mohuar vazhdimisht akuzat se ai ka pranuar miliona euro për financim të
Mori para nga Gadafi, Sarkozy vazhdon të merret në pyetje nga policia Ish-presidenti i Francës, Nicolas Sarkozy, po merret në pyetje për të dytën ditë me radhë, në lidhje me akuzat se fushat
Mori para nga Gadafi, Sarkozy hedh poshtë të gjitha akuzat Nicolas Sarkozy, ish-presidenti konservator i Francës, u mor në paraburgim të policisë të martën për tu marrë në pyetje
Akuzat për operacione plastike, Greta Koçi guxon pa make up (FOTO LAJM) Greta Koci është njëra nga motrat e famshme me këtë mbiemër e cila shquhet për muzikën dhe jo vetëm. Ajo ka edhe for
Pse po heshtet për akuzat monstruoze të dëshmitarit? Muaj me parë, Shkumbin Mehmeti në një rrëfim, ka akuzuar vëllezërit Ibrahim dhe Qerim Kelmendi për organizim të shumë vr
Frank De Boer gjen rastin perfekt dhe i përgjigjet Mourinhos për akuzat Holandezi Frank De Boer ka shfrytëzuar eliminimin e Manchester United nga Sevilla në Champions, për t’i kthyer përgjigje
PS thellon akuzat ndaj PD: Rusët financuan "çadrën" Kryetari i grupit parlamentar socialist Taulant Balla ngre dyshime të financimin e protestës tremujore të opozitës, para
Vazhdojnë akuzat për këngën e Ermal Metës, këngëtari reagon i revoltuar Ermal Meta u bë fenomen brenda një kohë shumë të shkurtër. Ai fitoi San Remon edhe pse në fillim u akuzua për kopjim
Policia serbe arreston katër shqiptarë, këto janë akuzat Katër shqiptarë të Kosovës janë arrestuar në Serbi, nën dyshimin se kanë kryer vjedhje në territorin e komunës së Kurshu
Rama po përdor metodat naziste kundër shqiptarëve, shtohen akuzat ndaj Kryeministrit Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka deklaruar se Rama po sillet me shqiptarët nëpërmjet metodave naziste. “Mij
Ajsi shton akuzat kundër familjes Bombaj: Ndërtuan studio baleti para shtëpisë sime Ajsi Xhaxhaj, një showgirl, e rritur në skenë dhe që bëri bujë me deklaratën se u abuzua nga Leonard Bombaj, dëshiron ta
Reagon presidentit Takaj: Të gjitha akuzat që janë ngritur për Skënderbeun do të rrëzohen një e nga një Nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare të klubit, ka reaguar edhe presidenti i Skënderbeut, Ardijan Takaj, sipas të cili
Akuzat e Jasharit ndaj Lushtakut: Gjatë luftës iku në Gjermani, m’i la vetë babën dhe xhaxhain Kryetari i Komunës së Skënderajt Bekim Jashari ka shpërthyer sot në akuza ndaj ish –kryetarit të kësaj komune Sami Lusht
Akuzat e rënda për shpërdorim detyre, biznesmenëve u vdes nëna gjatë arrestimit Dy biznesmene, njëkohësisht edhe vëllezër kanë kaluar një senacë shumë të vështirë në gjyq pasi gjatë arrestimit të tyr
U akuzua si bashkëpunëtor në vrasjen e Kasmit, Meshini shkoi në ditëlindjen e të dashurës Shoku i Kasmit, Mario Meshini i cili ndodhej me të në momentin e vrasjes duket se është një nga të dyshuarit e tjerë në