999 rezultate për

akuzat

Turku mbetet në qeli, këto janë akuzat ndaj tij Gjykata e Apelit e Kosovës, ka lënë në fuqi masën e paraburgimit prej një muaji, ndaj të pandehurit Y.D, shtetas i Repu
Lu revoltohet me Ramën e jep përgjigjen e papritur për vëllain e Xhafajt Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme iu përgjigj opozitës në lidhje me akuzat ndaj vëllait të Xhafajt me emrin e ambasa
Akuzat e tmerrshme për abuzime seksuale, gruaja e Weinstein thyen heshtjen Duket se gjithë jeta e karriera e Harvey Weinstein po merr fund. Ai ka shpallur falimentimin e kompanisë së tij filmike
Akuzat për të vëllain, reagon ministri Xhafaj Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka reaguar lidhur me dosjen kriminale të vëllait të tij, Agron Xhafaj, të publikuar m
Fundi i Sali Berishës? 16 akuzat "bombë" që do shpërthejë Izet Haxhia Mbrëmjen e kaluar në Shqipëri ka ardhur Izet Haxhia, ish-truproja e Sali Berishës dhe i akuzuari për vrasjen e Azem Hajd
Grabitën me armë dosjet sekrete, akuzat e rënda të Berishës Grabitja e postës së Prokurorisë së Durrësit ka shkaktuar jo pak diskutime në Shqipëri dhe mes politikanëve. Mes tyre
Shkoi të darkonte pas vrasjes së Kasmit, Meshini lihet sërish në burg Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka rrëzuar ditën e djeshme kërkesën e Mario Meshinit për zbutje të masës së sigurisë
Përsëri shtyhet data për aktakuzat e Speciales Fundi i këtij viti mund të jetë koha kur do të zbardhen emrat e të akuzuarve të parë të prokurorit të specializuar. Avok
Të gjitha akuzat për Ramën, Xhafajn, Ilirin dhe Monikën: Fjalimi i plotë i Tahirit Saimir Tahiri nuk do të jetë më deputet! Pak minuta më parë ish-ministri i Brendshëm gjatë një konferencë për mediat
Akuzat e Netanyahut kundër Iranit, vjen kundërpërgjigja Irani e quajti kryeministrin e Izraelit, Benjamin Netanyahu, “gënjeshtar famëkeq”, pas akuzave të tij se Republika Islam
Si ishin akuzat e Jankullovskës për rastin Monstra (VIDEO) Ministrja e brendshme e asaj kohe, Gordana Jankullovska e shoqëruar nga kokat e tjera të MPB-së, përfshirë DSK në konfer
"Mother Jones" i kthen përgjigje LSI-së: Akuzat tona bazohen në fakte Lidhja Socialiste për Integrim reagoi të mërkurën rreth shkrimit të revistës Mother Jones, duke e quajtur atë “manipulim
Ish- shefi i FBI publikon shënimet, përfshihen edhe favoret që kërkonte Donald Trump Shënime të ish-drejtorit të FBI-së James Comey, të cilat dokumentojnë bisedat e tij me presidentin Donald Trump janë pub
Akuzat e rënda për korrupsion, Llalla i përgjigjet Donald Lu-së Deklaratat e Donald Lu për korrupsion kundrejt ish-kryeprokurorit Llalla më në fund kanë marrë një përgjigje. Llalla
Detaje të reja mbi diplomat false, Mevledin Mustafi mohon akuzat Për inspektorin nga SPB Kumanovë, Mevludin Mustafi i dyshuar se ka falsifikuar diplomën e tij, do të ndërmerren masa dis
Akuzat për korrupsion, pezullohet nga detyra kryeinspektori në Durrës Shpërdorim detyre dhe korrupsion pasiv, këto janë dy akuzat me të cilat prokuroria e Durrësit ka nisur procedimin penal
Ramos nuk i kursen akuzat për Barcelonën Sergio Ramos insiston se Real Madrid e respekton Barcelona-n. Zinedine Zidane konfirmoi se skuadra e tij nuk do të fo
Arrestohet McGregor, përfshihet në një sherr dhe vetëdorëzohet në polici (VIDEO) Conor McGregor nuk di të bëhet një herë i urtë dhe i thjeshtë. Së fundmi ai është ndaluar nga policia e Brooklynit,
Kryebashkiaku i Lezhës në Apel: S'kam asnjë lidhje me akuzat Gjykata e Apelit të Shkodrës do të vendosë sot për masën e sigurisë ndaj kryebashkiakut të Lezhës Fran Frrokaj. Ky i
Mezani hedh poshtë akuzat e Mziut: Luajtëm për të fituar por nuk ia dolëm Trajneri i Laçit, Gentian Mezani nuk dyshime rreth vullnetin të pastër të ekipit të tij për të fituar, pavarësisht se u