999 rezultate për

akuzat

Reagon për herë të parë Donald Lu për akuzat ndaj Xhafajt Ambasadori i SHBA-së në Tiranë, Donald Lu ka reaguar për herë të parë në lidhje me akuzajt ndaj Xhafajt. "Po i ndjek
Bien akuzat për Ilir Tolajn Ish-sekretari i përhershëm i Ministrisë së Shëndetësisë, Ilir Tolaj është liruar nga gjitha pikat e akuzës, në lidhje me
Akuzat e shumta për ngacmime seksuale, Weinstein shpallet i pafajshëm Prej thuajse një viti mbi producentin Harvey Weinstein rëndojnë akuza për abuzime seksuale dhe përdhunim. Aktoret me të
Apeli liron nga akuzat Ragip Begajn Gjykata e Apelit e ka refuzuar ankesën e Prokurorisë Speciale aktvendimit të Gjykatës Themelore në Gjakovë, të datës 3 p
Harvey Weinstein largohet nga stacioni i policisë në pranga Harvey Weinstein vetëm sa ka dalë nga Stacioni i Policisë në New York i lidhur me pranga. Producenti i Hollywoodit ës
Tronditet Hollywood, aktori i famshëm pranon akuzat për ngacmim seksual Legjenda e Hollywoodit, Morgan Freeman, është akuzuar për sjellje të pahijshme seksuale nga tetë gra. Ylli botëror, ë
Shpend Ahmeti flet për akuzat e Albin Kurtit ndaj tij Shpend Ahmeti ka thyer heshtjen e tij të deritanishme dhe ka folur për largimin nga Vetëvendosja dhe marrjen në udhëheqj
Akuzat për abuzim seksual, Weinstain do të dorëzohet në polici Akuzat për abuzim seksual, Weinstain do të dorëzohet në polici Manjati i Hollivudit, Harvey Weinstein pritet të dorëzo
Basha jep alarmin: Xhafaj i ofroi 200 mijë euro Veliut për të përgënjeshtruar akuzat Lulzim Basha ka dalë në një deklaratë për mediat këtë orë të vonë për të treguar se njerëz të besuar të Xhafajt dhe Ram
Deputeti i PDK-së mohon akuzat: Nuk sulmova Gashin por rrëshqita (VIDEO) Nënkryetari i PDK-së, Xhavit Haliti ka mohuar akuzat se ka sulmuar deputetin e LDK-së, Arben Gashi. Haliti në një de
Pranoi akuzat, vëllai i Xhafajt u dërgua forcërisht në Itali Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një postimi në Facebook ka reaguar në lidhje me letrën publike të vëllait të Fat
Amerikanët: Saimir Tahiri rrezikon 15 vite burg "Ai ishte nën hetim për shtatë muaj. Nëse dënohet për akuzat për drogë dhe korrupsion, ai përballet me një dënim me burg
Kroaci/ Akuzat për korrupsion, dorëhiqet ministrja e Ekonomisë Ministrja kroate e ekonomisë, Martina Daliç njoftoi sot dorëheqjen e saj në lidhje me akuzat për korrupsion në lidhje me
Akuzat e mediave greke, Eleni i del në mbrojtje Shqipërisë Pikët e dhëna nga Shqipëria këtë Eurovizion, shkuan për Ermalin(12 pikë) dhe Elenin(10 pikë). Ama në mediat greke u p
Rrezikon 14 vite burg, 2 akuzat për të cilat po hetohet Saimir Tahiri Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën e arrestit shtëpiak për ish-ministrin Saimir Tahiri. Tahiri është në het
Drecun: Së shpejti Thaçi del para gjykatës Kryetari i Komisionit Parlamentar për Kosovë në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka thënë se aktakuzat ndaj pjestarët
Akuzat se ndryshoi ligjin për të vëllanë, shfaqet Xhafaj Akuzat ndaj Xhafaj këtë herë kanë qenë gozhduese aq, sa vetë ministri doli dhe pranoi se vëllai i tij ishte dënuar me 7
Dorëheqja e Tahirit e akuzat ndaj Xhafajt, rrjeti shkrin së qeshuri nga memet (FOTO LAJM) Politika në Shqipëri vazhdon të jetë e mbushur me çështje të nxehta të cilat po ndikojnë shumë në opinionin publik.
Turku mbetet në qeli, këto janë akuzat ndaj tij Gjykata e Apelit e Kosovës, ka lënë në fuqi masën e paraburgimit prej një muaji, ndaj të pandehurit Y.D, shtetas i Repu
Lu revoltohet me Ramën e jep përgjigjen e papritur për vëllain e Xhafajt Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme iu përgjigj opozitës në lidhje me akuzat ndaj vëllait të Xhafajt me emrin e ambasa