999 rezultate për

akuzat

Nuhu shton akuzat: Sot më ofruan para për të mbyllur gojën Emiljano Nuhu ka denoncuar në një lidhje në emisionin “Opionin”, se i kanë ofruar para në kërkim të heshtjes, një ditë p
Flet deputeti i PS: E përdhunoi? Çfarë ka ndodhur mes djalit dhe të dashurës Deputeti i PS në qarkun e Durrësit Rrahman Rraja ka mohuar akuzat e ngritura nga ish-nënkomisari i Stacionit të Policis
Skandal në Angli, futbollisti akuzohet për përdhunimin e një të miture Një lojtar i Premier Leagues angleze, akuzohet për përdhunimin e një të miture në Francë. 23-vjeçari, emri i të cilit nu
Reagon Orelesi: Unë e dua gruan, akuzat janë sajesa Nuredin Orelesi ka qenë në qendër të vëmendjes në dy ditët e fundit. Kjo, prej historisë së shpërndarë nga gruaja e tij
Fatmir Xhafaj liroi tre të arrestuar me një telefonatë, PD vijon akuzat PD ka akuzuar sot përmes deputetit Ervin Salianji, ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj duke thënë se ky i fundit ka liru
Del vendimi: Si dështoi spektakli i RENEA në Shkodër Ditën e sotme është dhënë masa e sigurisë për katër të arrestuarit të djeshëm në Shkodër. Burime nga policia e Shkod
Kroos sulmon Ozilin: Te Gjermania nuk ka racizëm Toni Kroos edhe njëherë ka refuzuar akuzat e Mesut Ozilit për racizëm kundër Federatës se Futbollit te Gjermanisë (DFB),
Aktori i njohur hollivudian paditet për ngacmin seksual ​Akuzat kundër 69-vjeçarit janë formalizuar përmes kallëzimit në polici nga një 22-vjeçare franceze gjatë së hënës
Lira turke dobësohet akoma më shumë përballë dollarit Lira turke u dobësua të martën, pas paralajmërimit të ministrit të financave Berat Albajrak se sanksionet tregtare të SH
Akuzat e PD për Begon, reagon Gjiknuri Ministria e Infrastrukturës ka reaguar ndaj akuzave të demokratëve, të cilët theksuan se Gjiknuri i kishte dhënë një lej
Arrestohet lideri opozitar rus, Aleksei Navalny Lideri opozitar rus, Aleksei Navalny është arrestuar sot në Moskë. Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësja e tij, Kira Yarm
Historia e panjohur: Kur Turqia ekzekutoi dy shqiptarë me akuzat për spiunazh Arrestimi i pastorit amerikan Andreë Brunson që shërbente prej rreth dy dekadash në Turqi dhe që u akuza se “ka bashkëpu
Toni Kroos kritikon Ozil: Akuzat e tij për racizëm janë gjepura Në një intervistë për të përditshmen gjermane "Bild", Toni Kroos ka kritikuar Mesut Ozilin për akuzat që ky i fundit ka
Abuzimi seksual i priftërinjve, Kili i kërkon informacion Vatikanit Prokurorët kilianë thanë në një deklaratë se ministria e jashtme kiliane, nëpërmjet ambasadës së saj në Itali, kishte kë
Berishës ende i dhembin akuzat e Thaçit, e sulmon duke përmendur Merkelin Ish-kryeministrit shqiptar, Sali Berishës i ka djegur e vërteta e Thaçit i cili e akuzoi se i ka shitur naftë diktatorit
Akuzat për Fotoshop, Kejvina publikon videon e nxehtë (VIDEO) Kejvina Kthella u bë e famshme për publikun kur u shfaq papritur në Xing me Ermalin. Duke qenë një vajzë që kujdeset
Akuzat e rënda, Weinstein pranon se ka dhënë punë në këmbim të seksit Për herë të parë, producenti i njohur hollivudian Harvey Weinstein ka pranuar në një intervistë për “Spectator” se u k
Akuzat ndaj 12 ushtarakëve rusë nxisin reagime mes demokratëve Hetimi për ndërhyrjen e Rusisë në zgjedhjet amerikane të vitit 2016 pati një tjetër zhvillim të rëndësishëm të premten,
Elvis Roshi për herë të parë pranon akuzat: Gabova Ish-kryetari i bashkisë së Kavajës Elvis Rroshi për herë të parë ka pranuar akuzat se ka falsifikuar dokumentat për form
E FUNDIT/ Balla reagon në lidhje me akuzat për 3.4 milionë euro në "Yoyota" Për herë të parë, sot kryetari i grupit parlamentar Taulant Balla mohon të ketë lidhje me grupin kriminal i cili fshihet